Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
23. led 2009

Marti, to bude prima dopo s kamoskou 🙂
Jani, ja to taky nesnesu. radeji si pak malyho beru. jednak mam knourani za cely den po krk a druhak mi to nedela dobre. mam pak pocit, ze u me by preci neknoural a ze to Mirek dela spatne 😉 zenska blazniva 😉
ale zjistila jsem, ze ti chlapy to taky delaji dobre, ze deti nechaji vydusit. zase je udrzuji v nejakych mezich. my moc rozmazlujeme, to je jasny 😉
treba u Vitka-jsem na nej desne opatrna, podceneji ho. Mirek mu pak dovoli, co ja ne a on to zvladne! ja ve Vitovi porad vidim to miminko, co musim za rucicku vodit a co bez mamy ani ranu.

anta
23. led 2009

Tak to je fakt, my jsme moc citlivé a opatrné a pak koukáme, co ty děti vlastně umí 😀 😀 Ale na druhou stranu, když vidím, že je Honýs unavený, tak ho prostě nebudu ještě drezúrovat, ne? 😉

paolin
23. led 2009

Jani, to je jasny 😉
kolikrat si rikam, jestli nevychovavam spatne. delam to poprve, tak nevim 😀 😉 blby, ze back feed ma clovek az, kdyz je pozde a s detmi uz nehne 😀

paolin
23. led 2009

tak valim chystat nebo to nestihneme 🙂

anta
23. led 2009

Tak jo, hezky si užij nevěstinku, sakra, asi taky přijedu, chci se vdááááávat 😀 😀
Ale jinak se přiznám, že raději poslouchám Honzíkův smích nežli pláč, taky toho mívám za celý týden docela plný zuby a sotva je MM doma, tak mám pocit, že z kňourání nevyjdeme 😀 😀 😀

martinka79
23. led 2009

tak pavlič auky. my se chystáme volala kamarádka, že nás čeká na celé dopoledne. tak uvidím jak to tam zvládneme.

e.k.t
autor
23. led 2009

dobré ranko, Pavli ta šťastnou ruku na šatky, taky bych si ti zopakovala 😀

Marti pěkně pokecejte, a trochu zregeneruj psyché 😉

Jani obávám se že jednou budeme s nostalgií a slzou v oku vzpomínat na pohodu a klídek na RD 😅

anta
23. led 2009

Ahoj Evi, jooo? Tak zatím se mi to samozřejmě nezdá, ale to víš, když občas koukám na fotky malého po narození, tak mi nějaká ta slzička do očička vlítne 🙂

e.k.t
autor
23. led 2009

No vidíš Jani a jak se nám bude vzpomínat až půjde do školky, do školy ny studia 😀 😀 😀

kamca.mazda
23. led 2009

Ahoj holky nestihám dočtu vás až pak otvíráme novou kancelář tak furt makám do toho děti tak mám co dělat Amy už je líp ale zase Domi to chytil tak doufám že to nepřenese zpět na ní jinak jsem už hotová, dnes jsme měli krásnou noc vstávala jsem jenom třikrát 😉 jak se jinak máte?????

many
23. led 2009

ahoj holky 🙂 🙂 🙂

many
23. led 2009

je tu něco nového 😉 dočítat vás nemá cenu,je toho tu moc 😀 a málo času 😀

many
23. led 2009

no malej teď usnul,takže mám půl hoďky časek 😀 😀 😀

many
23. led 2009

ááá tak jsem vás dočetla,moc toho nebylo 😀

many
23. led 2009

jinak Ladíka mažu tím seba med a pomáhá to 🙂 ta suchá místečka mizí,jak jsem vám minule psala 😉

anta
23. led 2009

Tak holky, podařil se mi úlovek, v jedné diskuzi jsem chytila "Fish", ta přece mezi nás patřila, co si pamatuji 😉

e.k.t
autor
23. led 2009

no určitě sem patřila, ale už asi nestíhá vícero diskusí 😉

anta
23. led 2009

Asi joooo 🙂

paolin
23. led 2009

holky, jsme doma 🙂
Jani, ja zase videla Alenku. nevernice jedny 😀

e.k.t
autor
23. led 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

tyto šaty vyhrály

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

a to byla dřina zkrotit tu hrůzu na hlavě, ještě tomu přimaluji obličej a bude hotovo 😀

anta
23. led 2009

Evi, řeknu ti, že ti fakt závidím, taky bych šla někam do pryč 😀 😀
Jo, Paol, na nás se vyprdly, ani neřekly sbohem, tak bych je bezskrupulózně vymazala z tabulky Many teamu 😀 😀 😀

kamca.mazda
23. led 2009

evi pě
taky bych vypadla mám toho celkem plné zuby potřebovala bych si vyčistit hlavu ale to asi my všechny co?

paolin
23. led 2009

Evi, moc pekne!! uzij si to 😉
Kamco, ty toho mas tedy nad hlavu, vid?

monkia.pv
23. led 2009

Ahoj holky tak my uz jsme doma!A ja jsem na nervy!Cely pobyt v laznich Vaneska v pohode a sotva jsme prijeli domu,tak kasle jak tuberak!Uplne se tim dusi!Je mi z toho spatne!Rano asi valime na pohotovost-pokud teda nepojedem v noci! ☹

e.k.t
autor
24. led 2009

Tak jsem doma, ples nebyl špatný, ale za našich dob byly maturiťáky lepší, taky MM zklamal, ani jednou mne nebzal tancovat, no ale přežili jsme ve zdraví

e.k.t
autor
24. led 2009

Moni doufám že noc byla nakonec v pohodě 😉

monkia.pv
24. led 2009

Evi manzel te nevzal tancovat?tak to si teda dovlil!u nas noc silena!Teploty,kasel a zavrsilo to zvraceni!Celou davku mlika co vypila tak vyblila!A rano presnidavku taky!Ted cekam na MM a jedeme na pohotovost-Vaneska je chuderka uplne vyrizena!A ja taky!Porad ji nosim a chovam!

anta
24. led 2009

Ahoj holčiny, co tom čtu, Moni? Ona řádí taky ta chřipajzna, tak si myslím, že by to mohlo být ono. My se zatím držíme, tak hodně sil a ať je Vaneska co nejdřív v pohodě 😉
Evi, neboj, mě by MM asi taky nevzal na tanec, neumí totiž tancovat 😀 😀

e.k.t
autor
24. led 2009

no já si říkala co tam teda děláme 😖