Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
10. únor 2009

Míšo ahojky buďte opatrní.

Jani, jasně jakou chceš medaily. bramborouvou, salámovou, čokoládovou, zlatou? 🙂

dite1
10. únor 2009

jinak vam musim rict jake zas udelal pokroky...!!!
sam si stoupne pomoci zbrdlin v posteli a kouka na sebe do zrcadla a je stastny, ze ma kamose tak mu neco vypravi, ale kdyz si chce sednout tak sam dolu nevi a zacne rvat jak sirena (vola me ) abych mu sla pomoct.
nedavno se mi vyskrabal na salonovej stul v obyvaku, cornul ovladac sedl si a zapnul si televizi a koukal a cekal az se objevi obrazky!!!
je to zvire!!! 🙂

anta
10. únor 2009

Jé "...říkalY hydry" jsem chtěla napsat, jsem trubka 😀 😀 😀 😀

anta
10. únor 2009

Čokoláááááádovou mňam mňam 😀 😀 😀
Teda Míšo, to je nějakej šikulín, ne? Co se týče ovladačky, tak malej nám do ní nablil tak, že celý den nešla 😀 😀 😀 😀

dite1
10. únor 2009

jinak za necely dva tydny se uz opet chystam a zacinam mit hruzu z toho letu!!! doufam ze honzik bude hodny jako pri navratu domu.
Segra je porad doma, anca v teploucku ale doktorka rikala ze to vidi uz jen tak na tyden takze je dost sanci ze ji k porodu nestihnu!!! 😒

dite1
10. únor 2009

z toho si nic nedelej me zase nablil do telefonu 😀
Jani musime zaridit nejaky sraz a dame panaka!!!! 😝

martinka79
10. únor 2009

Míšo to je pěkné.
Třeba si to anča rozmyslí a počká na tetičku. 🙂

martinka79
10. únor 2009

Jani takže čokoládová jen pro tebe, ale vyhrál ti ji Honzík. 😀 MIchálek právě vaří oběd. Má hrnců a všeho vyndáno to bude úplná oslava. 🙂

dite1
10. únor 2009

male pozvani na misi obed bych si nenechala ujit!!! 😀
a Jani jak ti papa honzik?? uz je to lepsi?

martinka79
10. únor 2009

tak M9šo přijeď. hele a neček nic moc zlopuhavého měl to rozkládané a nandané v hrncích raz dva a už montuje vodní mlínek a u toho sleduje pohádku. 🙂
ale pozor kakali jsme do nočníku a ráno čůráme. hurá, máma není takový lenoch. 🙂

dite1
10. únor 2009

ten taky pekne sikovnej a uz chodi??

martinka79
10. únor 2009

jen za ruce. ale to je čmrkot a on chce jen chodit. dokonce včera ťapal venku a za jednu to zvládá,a le vidím to tak na měs. klid. kldině až na duben. a´t mám trochu klidu potom mi už asi uteče. 🙂

dite1
10. únor 2009

no na to se taky netesim
ja ho taky postavila a on dela i kroky, ale jeste to po me moc nezada, je strasne srandovni on totiz zveda tak moc vysoko kolena, ale docela mu to jde.
hlavne si porad stoupa a to u nej musim porad byt pac obcas to hodi do zadu. je oblozenej polstarema, ale asi mu poridim helmu!! 😀

dite1
10. únor 2009

kam vsichni najednou zmizeli??

dite1
10. únor 2009

uda porad spi a ja mam v hlave jednu vec!!!
kdyby jste holky vedeli jak moc se mi nechce do prace, uz se to blizi a 27.3. nastupuji!!! ☹ 😢

martinka79
10. únor 2009

Míšo nééééééééééé, fuj práce. já sice ráda pracuji,ale doma s prdelínek je to super. 🙂

dite1
10. únor 2009

no jo ale ja nemam na vyber!! 6mesicu a basta premyslela jsem o tom, ze bych zacala jen na pul uvazku ale stejne je to na prd ☹

martinka79
10. únor 2009

to je blbé, ale stejně se nadá nic dělat. No ono to je jako dkyž musím potom u nás do práce akorát jdeme malinko později. 🙂 neboj to zvládneš. Honzíka si budeš více užívat ve volných chvilkách. jen aby jsi se malinko vyspala.

dite1
10. únor 2009

doufam, hlavne tim ze pracuji pres noc koncim ve 4h rano

martinka79
10. únor 2009

to bude právě nepříjemné viď. 🙂 a o víkendu také? nebo máš nějaké služby?

dite1
10. únor 2009

o vikendu taky. mame to rozdeleny na sluzby a mam kazdych 5 tydnu volny vikend. Je to blby...

dite1
10. únor 2009

dneska to nejak natah, jeste porad spi... 🙂

anta
10. únor 2009

Byla jsem, holčiny, v lékárně. Jo a malej papá krásně, dnes se mu chystám dát zeleninovou polévku s krůtím masem, tak jsem zvědavá. Včera mi zpapal docela dost mrkvičky s brokoličkou, míchám to různě, no a pak snědl o to méně mlíčka 😉

anta
10. únor 2009

Teda Míšo, to ti teda nezávidím, fuj práce, raději si neberu ani lžičku do ruky, to víš je to semínko od lopaty 😀 😀 😀

kamca.mazda
10. únor 2009

Ahoj vy jste ukecanky, zase mi to dalo vás dočíst.
Naše noc zase nic moc už nevím co s ní snad to jsou ty zuby a brzo vylezou.
Paolin tak to mlíčko nechce třeba taky proto že ho trápí zuby Amy tak moc nejí.
Jani Honzík je teda raní ptáče ale zase spí v noci tak alespoň tak.
Marti tak tvůj Mišák už to asi pochopil že v noci se spí to je šikula a ta joga tu bude super.

kamca.mazda
10. únor 2009

Míšo ten let ti nezávidím vůbec nevím jak by to Amy snášela. ALe vy to zvládnete. A určitě stihnete i příchod malé.

martinka79
10. únor 2009

kamčo přála bych, aby ti amálka začla také lépe spát. hned se lépe doma sxistuje. 🙂
jo na jogu se těším.
dnes vaříme zeleninovou polévku kapustovou. jsem zvědavá. inspirace z netu. Míša se na už třepe. 🙂

dite1
10. únor 2009

uz se mi vzbudil pupinek, tedy spis sla jsem ho vzbudit spal nejak dlouho a ja mela srach jestli se mu neco nestalo treba jako ze si stoupnul a spad dozadu a uhodil se do hlavy.
ale vse je v poho a uz mi tu asistuje u psani.
zoubky asi taky brzy polezou uz mame hrbolaty a natekly dasne 😉

dite1
10. únor 2009

pro honzika varim v tom babycooku znate to? micham mu vselijakou zelenu s masem a jak mu to jede!!!!
jak jste na tom vy se zubama jani?jinak co se tyce spani honzik je naprosty andilek.porad to samy ve 20h v posteli spi az do 6h a potom jit a od 7h do postele az tak do 9h ale dnes to bylo do 10h

martinka79
10. únor 2009

Tak to bude zubatec co poskakuje u postýlky. 🙂