Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
18. únor 2009

holky přije´dte někdo na návštěvu! 😎 mám chuť návštěvovat a pochovat si vaše drobky.

anta
18. únor 2009

Já se u toho smíchu musím krotit, aby mě táta neslyšel, to zalezu někam do komory a směju se nahlas, bo bych stejně vybouchla a já nechci tátu naštvat ještě víc, když je tak obětavej 😀 😀 😀

martinka79
18. únor 2009

😀 Janino ty jsi potvora. chudák ttáta on sice hudruje jako krocan,a le snaží se a ty se mu chceš smát. tobě pytel na hlavu. 😀

anta
18. únor 2009

😀 Když já za to nemůžu, mně ti to najednou přepadne a musí to ze mě veeeeeeeeeen 😀 😀
Marti a co teda děláš, když ti dítě vyleze z postýlky "naruby"? 😉

martinka79
18. únor 2009

nic pochováma ajdu si s ním hrát nebo jíst a nějak ho zabavíma akdyž a ani to nepomůže tak se chováme a navzájem a tulíme a za chvilku je pohoda. někdy si i hajnem. 🙂

anta
18. únor 2009

Tak takhle na něj, aha, on byl Honýš ráno nějakej moc tulivej, ačkoli, co je u dítěte moc, že? 😉 Mně to tulíkování dělá moc dobře 🙂

martinka79
18. únor 2009

no vidíš a než si ho užiješ tak třeba nebude chtít. 🙂

anta
18. únor 2009

No, zjistili jsme s manžou, že když si s malým hrajeme, tak se k nám už točí zády 😉

martinka79
18. únor 2009

jako, že si encjce s vámi hrát 😀

martinka79
18. únor 2009

nechce

anta
18. únor 2009

Asi nechce 😀 😀 No ale teď se probudil a normálně on spí na břišku a jak se probudí, tak šup sám jde do sedu 🙂

monkia.pv
18. únor 2009

dobre rano holky!
Jani Honzik je teda sikulka!
Ja jsem ted dala Vanulu do postylky ale nevidim to moc dobre! ☹ Ach jo! ☹

martinka79
18. únor 2009

super klučina ti dělá radost vlastně Vám. jen si chrupe nějak málo přes den viď. 😖 ale v noci spí krásně a to je fajn.

e.k.t
autor
18. únor 2009

Tak héééérečka už to teda je, zase se jí omylem podařilo sednout, ale jen jak dělala v postýlce hlouposti, v obýváku se doplazila ke kanapi a zkoušela se ho chytnout a přitáhnout, ale plovoučka klouže 😅

e.k.t
autor
18. únor 2009

Tak do sedu zatím leda omylem, zatím krámuje z koše hračky a je spokojená 😀

martinka79
18. únor 2009

Evi i tak je šikulka. miluje pozornost tu má tak se předvádí. Já vařím Michálek churpe. dělám žampiony brambory na cibulce, Mišákovi kapustu a potom chi na večer nějaký salát. zelí, křen a nevím co ještě musím se někde na netu kouknout.

anta
18. únor 2009

Hraju Honýšovi na foukací harmoniku a on si k tomu normálně do rytmu hejbe nožákama, to je srandovní. Jé, on čeká až zase začnu hrááááát 😀 😀 😀

martinka79
18. únor 2009

no vidíš super kluk a pohodový den. 🙂

anta
18. únor 2009

Naštěstí už se z té nálady probral, teď jsme hodili bobana a je nejspokojenější na světě 🙂 Já už se bála, že bude protivnej celej den, tak snad neeeee 😉

martinka79
18. únor 2009

to bude fajn. Mně prdelínek spí. Mám uvařeno dám si polévku a kouknu na noviny. 🙂
Jani to je jen jen lepší s Honzíkem. To budou krásné usměvavé dny plné radovánek. MM máš doma až do pátku?

martinka79
18. únor 2009

tak Míšáček dnes moc dlouho nespal už se vyčůral a jdeme papat. 🙂

e.k.t
autor
18. únor 2009

tak Joli se nabaštila a teď je v ložnici v postýlce a plazoleze dokolečka 😀

martinka79
18. únor 2009

my jsme též oba po obědě. já se nadlábla jako v neděli. do postele ho asi nedostanu. ☹ jetšě káva vafle se šlehačkou

anta
18. únor 2009

Teda Marti, pošli mi ty vafle doporučeně 😀 😀 😀 Dnes jsem vařila jen polévku, jsem nějaká unavená, jsem taky od 4,16 hodin vzhůru, je to záhul 😅 . Tak tak, MM mám doma přímo do neděle a pak ho vyhodím do práce 😀 😀

e.k.t
autor
18. únor 2009

no Joli teď leží napříč a nohy nahoru zapřené o šprušle

anta
18. únor 2009

Evi, Joli je taky pěknej divoch 😀 😀 😀

e.k.t
autor
18. únor 2009

a neejvíc mi vadí ten chcíplý foťák a z mobilu to je nijaké 😝

e.k.t
autor
18. únor 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

do konce alba, tak nějak to tu v minulých dnech vypadalo, ale bohužel umřel foťák tak jen mobilem a nekvalita tomu odpovídá

anta
18. únor 2009

Takhle to máme ty hračky úplně stejně. Včera jsem malýmu koupila dřevěné kostky, já je stavím jako věž a Honýs tu věž s potěšením shazuje 😀

paolin
18. únor 2009

u nás se teď konečně chrní. musela jsem chlapečky krapet spacifikovat, páč dělali oba kraviny 😀 byli jak klubko hadů 😀
jdu si dát kafe a juknout na netík.