Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
22. únor 2009

anta - a pak už Honzíček neusne vůbec

e.k.t
autor
22. únor 2009

no já konečně uklidila Joli do posdtýlky, pověsila, vyprala a pověsila prádlo a naplnila myčku. za chvíli ještě půjdu vařit. Martin je v práci až do večera 😔 tak uvidím co mi ještě Joli dovolí dělat 😅

many
22. únor 2009

chodí spinkat čast Jolanka 😉 a jak dlouho ti spinká 😉 taky bych měla zapnout pračku,ale asi až večer,jen tam mám trošku žehlení,tak to nechám taky asi na večer,odpoldedne pojedeme na návštěvu k dědečkovi 🙂 jinak dnes vaří u nás opět tatin 🙂 tak teď jenom vařím Laďouškovi žloutek a bude ho mít s těstovinkama a se sýrem 😀 mňamy mňam 😀

e.k.t
autor
22. únor 2009

no jestli spala půl hodinky tak moc, aspoň jsem dala umýt nádobí, teď se poblivajznila tak je další pračka puštěná 😅

jinak chodí na chvíli dopoledne a jednou po obědě to je asi hodinka no a večer podle únavy

many
22. únor 2009

tak to jo,no u nás je to zatím furt stejný,furt chodí spát po dvou hoďkách na tu půl hoďku 🙂 a večer taky někdy v 8 někdy o půl 9,jak kdy,no spíš v těch 20.00 ale stane se,že i v 21.00

many
22. únor 2009

jinak bych ale spíš brala to,kdyby spal po tom obědě třeba ty 3 hoďky v kuse,no to je bomba,to holkám závidím 😀 to je takový lepší,jak kouskovaně,ikdyž mi to nijak nevadí,že je hodnej,ale bylo by to lepší,to bych prostě vše udělala za ty 3 hoďky 😀

many
22. únor 2009

no a ještě bych se pořádně nudila 😀 😀 😀

anta
22. únor 2009

Many, Honýš je vyčůranej, on bývá tak tři hodinky vzhůru a pak si musí ale MUSÍ jít lehnout a spát 😅 Takže za den naspí tak 3,5 až 4 hodinky, víc už mu nechci dovolit, aby pak v noci spal bez problémů. Je to jak kdy. Když dělá rámus od čtyř tak mi třeba usne v 7 a spí dvě hodinky v kuse, ale on je jinak taky docela dost hodný, takže to nijak neřeším, když začne být umručený, tak šup s ním do hajan a je to 😉

martinka79
22. únor 2009

mkrásný den. tak jsem vám ráno psala Mišánek mi to vypnul.🙂
jinak my včera flámovali blééééééééééé mně je fujyk. a Michálek chrupal doma a až do 6hodin sám vložnici my si ustlali po flámu v obýváku.
JInak mám na čele jeden pupínek vypadá to na neštovice, uvidím jak se nám to rozjede.kéž by.🙂

martinka79
22. únor 2009

mně spí prdelka vždy tak 2-3hodinky jen vyjímečně je vzhůru dříve jde spát podle toho v kolik vstává. a odpoledne si dá v kočárku tak max. 1hodinku a v 19hodin spí.

e.k.t
autor
22. únor 2009

Joli 9 měsíců 8kg 68,5 cm 😅

gaba3
22. únor 2009

ahojky, řešíte spinkání 🙂
vojtík spí dvakrát denně, vstáváme ráno okolo 8hod., pak jde okolo 11 a pak okolo 15hod...dřív spal hodku a půl dopo a půl odpo, ted co mi už spí víc hodin vkuse v noci, tak mi spí jen po půl hodinách, ale někdy tu hodku dá 😉 ale jsem ráda, že konečně v noci nevstáváme po půl hodině, byly i časy /zoubky, kdy se budil po 10min. 😝
many: mě vojtík taky spával, jak píšeš ty a to není moc pohodlné vid? a žádnej režím vid? no a tak jsem se naštvala aprostě mu řežim udělala jinak, sice asi 3 dny pobulíkovával, jak byl unavenej, ale natahovala jsem a natahovala minutky, nepolevila a pak už to bylo lepší, spal mi dýl.... tak to vyzkoušej 😉 ted už nás jen čeká přehození na režim spinkání odpo a bude pak pokoj, je to takový blbý, když se musí ditě “naprogramovat“jinak 😝

marti: mišák je spáč 😉 a ty chceš neštovice???? to jsem asi moc nepochopila 😅 😅

martinka79
23. únor 2009

jasně beru neštovice pro micákla, ale do ránase nic nezměnilo takže tenjeden pupínek a nic jinak nemáme. Budu ráda když si je odbydeme už te´d v v zimě a dkyž je mrňavý.
Nikolka je měla ve stejné době vlastně v 8měs.🙂

martinka79
23. únor 2009

Jéééééééééé holky já to napsala v neděli špatně já nechci pro sebe neštovice a ten pupínek mám prdelín.🙂

martinka79
23. únor 2009

paolin
23. únor 2009

ahoj holky!
Adámek spinkal od pěti a teď usnul. tak jdu za ním 😉
pak vás dočtu 🙂
tady zase padá ten bílej nesmysl. to budou jarní povodně, jak prase.. ☹

jinak Vysočina prima. kluci lyžovali o 106 a Vítek je moc šikovný. úplně jsme zírala 😀

martinka79
23. únor 2009

Pavli to je super.🙂

many
23. únor 2009

Dobré ráno holky 🙂 dnes mi příjde, no tak za půl hoďky sestřenka,takže se tu ukazuju rychle a zdavím vás,protože pak tu nebudu 😉 zkusím vás rychle dočíst 😉 a přejeme pěkný den 🙂

many
23. únor 2009

anta tak i tak Honzík pěkně spinká,to Laďouš prospí přes den 1,5 - 2 hoďky víc ne

many
23. únor 2009

Evi - pěkný míry 🙂

many
23. únor 2009

holčičky bývá drobnější 🙂 teda já ne,jááá byla macan,to ani Laďouš na mě nemá 😀 😀 😀 😀

martinka79
23. únor 2009

Many užij si návštěvu.🙂

many
23. únor 2009

no u nás taky sněží a mám z toho radost,protože už fakt dlouho tolik sněhu nebylo a děti můžou konečně řádit
😀 těším se na jaro,ale k zimě prostě patří sníh 😀 😀 😀 a doufám,že i příští rok tady bude,abysme mohli s Ladíkem řádit 😀 😀 😀 😀

many
23. únor 2009

jinak ty povodně na jaře ☹ to je síla,chudáci lidi ☹

anta
23. únor 2009

Dobré ranko, holčiny, tak jsem toho našeho Buliboše nakonec přece jen udolala 😀 Koukám, že u vás je vše, jak má být. To je moc dobře. Honýš se nám začíná slušně v postýlce opírat o kolínka, tak přemýšlím, že asi půjde postýlka tzv. o patro níž, aby ho náhodou nenapadlo to přelézat 😉

many
23. únor 2009

Marti díky 🙂 už mizím 🙂 zatím pa pa

anta
23. únor 2009

Budeme stavět huhuláha, jupí 😀 😀 😀

martinka79
23. únor 2009

No u nás nesněží celou noc pršelo. taky se stavím jak si to užijeme s mišákem a Nikokou. ale te´d už bych chtěla teplo páč mě něbaví to oblékání.☹

anta
23. únor 2009

To mě, Marti, povídej, mám děsný problémy teď s Honýsem co se týče blbýho přebalování, dělá u toho takovej humbuk, jako bych mu řezala nohy za živa 😝 Přemýšlím, jak tu metodu upravit tak, aby se to obešlo bez zbytečných scén 😅

martinka79
23. únor 2009

no u nás se moc nevzteká,a le utíká a je to děs běs.