Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
2. bře 2009

no já tu fotku posílala už cestou tam, protože Joli je netrpělivá 😀 jak ji ustrojím tak honéééém do kočáru a to se musím nejdřív ustrojit a teprve pak Joli jinak řev jako když vraždí býka 😅

jinak ty soupravy mám ještě dvě růžovou a žlutou 😉 každá o trošičku větší, jsou prostě super

lindex
2. bře 2009

Ahoj holky, omlouvam se jsem vam sem vpadla 🙂
Ale chci vas o neco poprosit 🙂

http://www.lovelababy.cz/profil/?user_id=4716

Přihlásily jsme se do soutěže a prosíme moc o vaše hodnocení. Muzete hodnotit az 10 x
z jednoho PC ale jen co deset minut  jeden hlas.
Děkujeme s Gábinkou moc za vaše hlasy !!

martinka79
2. bře 2009

tak to je fajn já měla růžovou na nikolku, ale slabou a tu jsem něomu dala už v těhu. 😉

martinka79
2. bře 2009

jasný. lin.

e.k.t
autor
2. bře 2009

lin už to letí, užívejte si a buďte hodně zdraví

alianka
2. bře 2009

Marti teda s tou cokinou je to ficak 😀 to musel byt pohled! to byla Misova prvni zkusenost s cokinou? 🙂

martinka79
2. bře 2009

mám ho v albíčku jak vypadal po. 😀 holky tedy to je mazec jsem nějak z těch dětí umordovaná. Michálek spí, ale neklidně a Nikolka si ještě neřekla co chce k veči. já si dám nějaku energiia hurá na vytírání a žehlení mám toho hromadu. bléééééé

e.k.t
autor
2. bře 2009

Marti opravdu pěkně zmalovaný mišáček 😉

alianka
2. bře 2009

Marti fotka je super 🙂 ma v ockach pekne certiky 😉 teda Ty jsi akci, ja uz vecer vetsinou na uklid kaslu, jsem rada ze na chvili vydechnu. Valinka je zas k neuspani, ja to zkousela pul hodky, ted vystridal Misa, ale musim tam asi jit, je to rev ☹

monkia.pv
2. bře 2009

ahojky holky tak vas po dlouhe dobe zdravim!Je to silene nemam pres den moc casu na net!Vaneska je divocak!Ted nam nastalo obdobi ze doma nechce vubec spat,ale jak s ni vyjedu ven tak spi klidne i 2x 2hodiny!Takze ja jsem uchozena az az! 😒 Taky nam zacala delat sceny,kdyz od ni na chvilku odejdu!Ach jo!Zacala natahovat rucicky jako ze chce pochovat,tak ted vzdycky rve a prileze ke me a zvedne rucky a ja samozrejme neodolam kdyz vidim ty ocka uplakany a pochovam ji!Mrska jedna vi jak na me! 😀 Jdu se natahnout mam toho za cely den plne zuby!Mejte se holky fajn a ja zas nekdy nakouknu!Dobrou noc preji! 🙂

e.k.t
autor
2. bře 2009

dobrý večer, jdu jen juknout.

Joli včera zacinkal první zoubek a brzo bude mít brášku.

od pátku leze jako o život i na plovoučce.

večer si sama klekla a hned si chtěla stoupnout, místo toho sebou lískla dozadu na kebuli a řééééévvvv až nedýchala lumpice, ale bylo to z řevu ne z pádu

no už spí

anta
3. bře 2009

Dobré ranko, holčiny, koukám, že to máme s Moni úplně to samý. Přesně tohle mi dělá Honýš. Též si s ním užívám 😀 😀 😀
Marti - koukla jsem na fotku s čokoládovým Mišáčkem, no je vyloženě k sežrání 😀 😀 😀
Evi, s tím lezením to máme též úplně stejný, malej se snaží zatím jen klečet, takže tolik nepadá, jsem beztak neustále okolo něho, takže když vidím, že má "padáka", zasáhnu, aby těch ran do hlavy bylo co nejméně 😉

Včera jsem se pekelně ale už nas.., byla jsem s malým venku, usnul do 5 minut, tak jsem s ním byla tak nějak po nákupech a prochajda, krásně spinkal, no a sotva vlezu do baráku, tak začala ječet jedna kráva a vzbudila mi ho! Já myslela, že se fakt pos...., už mě ty lidi začínají fakt štvát!!!!! I kdybych se s ním vrátila o půlnoci, tak mi snad někdo vzbudí taky! Fakt nemožný, úplně se děsím toho, když někoho potkám, protože každej zdraví tak, jako by byl hluchej a řve u toho, tak prostě dělám rovnou pšššt 😖 Oni nevědí, jestli to dítě v tom kočárku náhodou nespí a řvou jak prokoplý 😠

alianka
3. bře 2009

dobre ranko, holky u nas to samy, Valous se snazi vsemozne se postavit kde tam, tak se snazim ji jistit kdyz to vypada nebezpecne, ale zas vim, ze se musi sama naucit padat a taky co nedelat, pac to pak boli 😒 😒 kdo to ma vydrzet ze? myslim ze my trpime vic nez ti nasi milackove, temi jejich pady 😉
Jani sousedi, to je kapitola sama pro sebe. U nas jde hrozne vsechno slyset z chodby, nase sousedka nosi vysoke podpatky a tak jenom kdyz prejde po chodbe a ja malou zrovna uspavam, je okamzite vzhuru, pac to straslive klape. Jako ja vim ze ona za to nemuze, podpatky jsou normalni, ja je teda nenosim, tak nevim, zda je nutne aby to delalo takovy randal, ale asi jo no 😠 ale sere me to 😠 🙂 a taky vyborne kdyz s malou chodim po venku, spinka a zacne do toho silene stekat nejaky pes. Napriklad kdyz potkam tchana (oni bydli kousinek od nas) s jejich psem, dycky se na me hrozne hrne a steka a knuci , ze se Valinka kolikrat vzbudi a zacne plakat. ja mam teda toho pejska rada, ale tohle me dycky nastve. to jsou radosti, no 🙄

anta
3. bře 2009

To mě, Ali, povídej, taky jsou nejlepší lidi, co telefonujou, projdou kolem nás a malej se hned vzbudí, neboť oni řvou jak pitomí, mě třeba nezajímá, co si povídá 😠 Nebo malý děti taky slušně ječej, tak to taky malýho budí, achjooooooooo 😉

alianka
3. bře 2009

njn, clovek to predtim vubec nevnimal a ted je alergicky na kazdy hluk co... oni si to ostatni neuvedomuji, to je asi normalni.. musime to nejak prezit 🙂

anta
3. bře 2009

Přesně tak, já si to taky myslím, už se těším, až se těm lidem budu moc "pomstít", budu flákat dveřma a dělat všelijaký hluk 😀 😀 😀 Máme good sousedy, těm normálně večer jejich televize přeřve naší, no děs 😅 😅

alianka
3. bře 2009

sranda, sedime tu s Valus spolu a ona si bere sama z mkisky takove ty kukuricne krupky bez dochucovadel a cpe se s nema jak silena 🙂 maji je vase deti tez tak rady? co ja znam, tak to miluji snad vsechny deti 🙂

alianka
3. bře 2009

Jani tak to je humac no, my nastesti shora mame celkem klid. nejvetsi randal jde vzdy z chodby.

anta
3. bře 2009

To neznám kukuřičné křupky bez dochucovadel? Kde se to prodává? 😉

alianka
3. bře 2009

Jani to musis Honzulakovi poridit, ma to neuvewritelny ucinek na uknourane a zlobive deti 😀 soupnes krupku a je klid 😉 prodava se to ve zdravych vyzivach, reknes kukuricne krupky natural, aby tam nebyla ani sul. ono je to bezva, ze se to v puse hned rozpusti na kasi a tak by to nemelo zaskocit. a stoji to par korun.

alianka
3. bře 2009

teda ja tim nemyslela ze je Honzulatko zlobive a uknourane 🙂 ale ze vscehny deti maji chvilky, kdy je clovek potrebuje necim uplatit 😉 😎

martinka79
3. bře 2009

Ali taky je milujeme a i chlebíček. stejného typu kupuji ve zdravěnce. ježiš nám prdelín je zbožňuje

martinka79
3. bře 2009

Ali přesně náš prdelín je dostáváí třeba když chci vařit aon enchce sedět v sedačce na jídlo ho vždy udolám. 😀
akorát nějak nemiluje Hipp supšenky to je humáč i pro mě, ty mi nechtěl.

martinka79
3. bře 2009

krásné ráno, zapoměla jsem vás pozdravit. 🙂 včra jsem krom vytírání stihla vše dokonce prima veču od tatina asuper film jendou za čas krásná krimi. jé to byla pohoda to žehlení a vešení prádlo šlo samo. 😎

martinka79
3. bře 2009

O sousedech škoda mluvit mě tedy serou jen jedni a to and. mají malou vzteklinu a ta nesutále hopsá na míči ave dne v noci a potom si na lino bez jakékoliv podložky dali plovoučku super poslech všeho kde se šutli. kor když jí padají hračky na zem to jek když dělá na Michálka nálety. 😀 co naděláme nic. život v paneláku. hurá a´t už jsme pryč.
ali vy jste chtěli kupovat nějak byt ještě jeden, šli jste do toho?

alianka
3. bře 2009

Marti ahojky, teda tak to jste meli fajn vecer, ja sla uspavat malou, trvalo to skoro dve hodiny (ty zuby☹ ) a pak jsem vytuhla taky. Nejak jsme nemeli s Misou pekny vecer ani nepamatuju. Jsem vecer tak unavena, ze mam pomysleni tak akorat jit spat 😒 Marti my jsme nechteli kupovat byt, to sis mozna spletla s tou druhou Alenkou co sem chodi? ale domecek by se mi libil 🙂 ale to je jen zbozne prani, v soucasne dobe absolutne nerealizovatelne 🙂

paolin
3. bře 2009

ahoj holky!
dnes mám fofry. odpo jdu s Adou na 10ti měsíční garančku a s Vítkem na očkování proti klíšťovce. pak zůstaneme u našich. tak tu moc nebudu 😒
večer vás zkusím dočíst.
Adámkovi rostou dva horní zoubky, tak je krapet naserýnkovaný. však to znáte 😉

martinka79
3. bře 2009

Aha tak promIň já myslela, že jste chtěli ještě jeden byteček a pronajímat ho. nevadí jsem popleta. jo domeček bude prima, ale těch peněz už te´d řešíme co doděláme později a co se nějak ošálí. 😀
No já musím říci, že si Mm moc užíváme docela každý večer. Anučila jsem se chodit pozděj spát a někdy odpočívám přes den když vytuhne prdelka. stačí mi jen vypnout a sedět a nic nedělat nohy hore a pohoda. Také mě hrozně unavovala Tv když zybetčně hrála teď ji moc nezapínám. 😉 Michálek měv 04hod 38st. teplotu no uvidíme jak mu bude. te´d vypadá dobře ahraje si a zlobíkuje. já to tu vyšurovala podlahy a zaklidila a umyla boty a botník, ještě mě čekají 3boty ve vaně a umytí a shcovám je. je tu u nás už nádherně. 😀
Zítra pošupe Nikolka do školy jedou na výlet do národní galerie tak a´t se vzdělává.

martinka79
3. bře 2009

Pavli kolik vás stála vakcina já kupuji teď nikolce, ale až se uzdraví dostaetčně. 😉

paolin
3. bře 2009

jo holky, mám teď možnost kupovat šatky Ever Pretty s velkými slevami. kdyby někdo chtěl. pošlu IP web a více info 😉