Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
9. bře 2009

možná si to tu někde psala,ale já to nečetla 😅 sorry 🙂

e.k.t
autor
9. bře 2009

no 17 let co jsme spolu 😀

a vzpoměl si bez narážek, na připomínání už nemám sílu 😅

many
9. bře 2009

tak my 9 let a maželé budeme v červenci 2 roky 🙂

martinka79
9. bře 2009

evi tak to gratuluji k výročí. pěkně si ho užijte, holky já se přiznávám já nejsme na datumy. narozeni a tak znám jen děti rodiče, a MM sourozence. většinu mám v kalendáři. Můj muž je chodící kalendář zná naprosto vše.

many
9. bře 2009

jééééééééééé to je krása Evi 🙂 tak dlouho už a tak ještě aspoň další 60 let ju 😉 přejeme 🙂

many
9. bře 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martinka79
9. bře 2009

no to je taky pěkné.many 9let spolu žijete?
to je super to znáte dokonale ne? my tedy ano ajako jediní partneři sobě samým dokážeme komunikovat a nic neříkat. 😀 jsme spolu asi od 95 a 97sjemspolu šli bydlet. to byla legrace. 😀 😀

martinka79
9. bře 2009

Evi, supéer krása ,je to profík. 😀

martinka79
9. bře 2009

many když napíšeš dalších 60tak to je až děsivé,jestli to vydržíme. já včera koukala na ct1 na křesťanský deník a tam byly rodiny co jsou spolu 40, 50let a bylo to krásné poslouchat.

e.k.t
autor
9. bře 2009

no myslím že pokud nám vydrží sila držet hubu a krok a nervy si léčit tady mezi sebou tak to vydržíme 😉

many
9. bře 2009

no snad to bude až do smrti 🙂 snad to teda jako vydrží nám všem 🙂
no my spolu chodili už v 96 🙂 no ale puberta,že 😀 2x jsem mu dala kopačky a pak už mě nechtěl 😀 a v roce 2000 jsme se dali dohromady a v roce 2003 spolu začali bydlet i s jeho máti a ta se pak odstěhovala v roce 2005 a my už bydleli sami a 27.7.2007 jsme se vzali 😀 😀 😀

e.k.t
autor
9. bře 2009

my máme výročí svatby 26.7. a brali jsme se 2003

5té výročí jsem oslqavovala ha ha pobytem v nemocnici s rozkuchaným břichem, a docent pravil, že jsem ten den klidně mohla mít dnem ůmrtí, kdyby ten absces praskl 😝

martinka79
9. bře 2009

Já přiznávám, že vidna vydržení je pěknáa, el nějaks e bojím spíše toho aby si nechtěl okusit to co nepoznal,jiné ženy. 😀
jinaks e nebojím mám spolehlivého Mm aco je spíše prorodinu a ajk říkajií moje přítelkyně je sice hoba nevymáchaná a nedruží se hnedle jak já, ale je důsledný a zastane vše. krom želhení to nesnáší. 😀

holky sledujete pbčas panelák na primě, já se musím přiznat žeru ho, hlavně pana Emila. se vždy směju. 😀 😀 😀

martinka79
9. bře 2009

jé nemluv o tom Evi, bylo šílené. jsem ráda, že to je za tebou a námi. Fakt jsme se o tebe bála. 🙂
Holky my se brali 9.9.2000 ale nebylo to schálně něnjak sjem se rok předtím zasnoubili a potom si nahlasíli hen dtermín svatby. Michla umí skvěle dělat překvapení a já je umím skvěle pokazit jak nic od něj nečekám. 😀

martinka79
9. bře 2009

hlavně mluví i o legraci tak vážně, že potom sama váhám.

many
9. bře 2009

Marti ty jsi taky jeho první 😀 😀 😀 😀

many
9. bře 2009

ten panelák jsem taky sledovala,teď moc ne,spíš jsem sváma u netu 😀

martinka79
9. bře 2009

ANO. on můj to jsme ale dvojka vi´d. 😀

many
9. bře 2009

já jeho první a on můj taky,takže jsme oba ještě neokusili někoho jinýho 😀 😀

martinka79
9. bře 2009

já si ho stahuji a nebo běží vedle v netu. já miluji emilkovi narážky na jeho ženu. dnes mu oznámila, že musí vyřadit ze slovníku slovo a on na ni HOVno? a ona nenen symptomy 😀 on je klasa

martinka79
9. bře 2009

🙂 tak to jsme na tom podobně 😀 snad nic neokusíme.

many
9. bře 2009

😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
9. bře 2009

no ono mi to nedá, asi mi to plně ještě nedocvaklo 😅

jinak Joli se teďka 2x během 10 minut zinkla do kebule to byly řechy 😠

ještě neumí sedět, neumí padat, ale stoupat z kleku to by jí šlo 😝 😀

no naučit se to musí 😀

martinka79
9. bře 2009

to se naučí. 🙂

e.k.t
autor
9. bře 2009

no my se přidáváme, co se taky u nás dá čekat že? 😉

paolin
9. bře 2009

holky, jak to tady čtu, to máte samé krásné a hlavně dlouhodobé vztahy 😉 tak ať vám to vydrží třeba i dalších 100 let 😉
Evi, ty máš tedy životní story! určitě sis vše vybrala, a teď už bude život jen pohoda a vánek 😉

já tedy s Mirkem nic moc. chtěli jsme se vzít na Vítkovi narozky, to nám nakonec nevyšlo. a spolu jsme..no..v létě to bude..eee..5 let. jéé! teď koukám, že už je to taky nějaká doba 😨 to tedy letí...no, když si spočítáte, že Vítkovi budou 4 roky, tak jsem spolu bez dětí dlouho nebyli 😉 😀

paolin
9. bře 2009

tyjo..Adam chrní už hodinu a půl!

paolin
9. bře 2009

a kdepak máme Janičku a Honzíka?

martinka79
9. bře 2009

No taky jsme hledala janču a to jsme jí večer psala, že jsem vyhrála.snad nemarodí.

Pavli to je, ale také pěkné věřím, že Vám to vydrží také dlouho. to jsme se ale rozesnili a rozněžnili co?
No aspoň bude ada na návštěvu připraven. 🙂

anta
9. bře 2009

Dobré dopoledne holčiny, byla jsem u toho doktora a hned po mě vyhlašujete celostátní pátrání 😀 😀 Tělísko mi nechal, dal nějaké prášky a uvidí se dál, jestli se to nesrovná, tak to dáme ven 😉
Honýšek hází bobana, fůůůůůůůůůůůůůůj, to je smrad 😀 😀 😀