Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
12. bře 2009

Jani Evičko ahojky

martinka79
12. bře 2009

my už máme za sebou výpravu do školy, snídani a vysávanky. te´d tu je čtenářský kroužek
dnes nás čeká dr. tak jsem zvědavá co řekne

e.k.t
autor
12. bře 2009

no to je jasné, že je nesmíme chválit, to ztrácí motivaci 😅

e.k.t
autor
12. bře 2009

Marti tak ať je Miška v pořádku a v pohodě 😉

martinka79
12. bře 2009

Evi přesně já na to dojela tolikrát u nikolky pochvala buch políček do hlavy co udělala za botu. Jednu vám povím. Jednou jsme šli s taťkou ven či někam (i s malým) a Nikolka nám volala, oba jsem měli mobil doma tak jak to zvonilo došla k tomu přijmula hovor a povídala si. CHÁPETE TO? jsem myslela, že dostanu psotník..... jak je .... Mobil měla chvilku zabaven a potom se jí samo vrátil. Ona sice neví, že to stojí jako peníze,ale i tak. 😀

no doufám, že bude zdráv už bych vyrazila na malou prochajdu jen tak.

anta
12. bře 2009

No já si trochu přece jen myslím, že Honýš není stále v pořádku, pořád přece jen pokašlává, rýmu má taky a chová se fakt prapodivně a pořád se na mě lepí, přemýšlím, že budeme muset jít k dr., tohle se mi fakt nezdá. Takhle pekelně se chová, když mu něco je ☹

e.k.t
autor
12. bře 2009

no Jani raději si s ním zaskoč, ty už poznáš že mu něco schází a dr by ti mohla poradit co to je 😉

anta
12. bře 2009

Zatím manža napsal dr. mail, uvidíme, co napíše, fakt to s ním není k vydržení, to, že mamánkuje, vím, ale takhle? To se mi fakt nějak nezdá 😒

martinka79
12. bře 2009

Jani taky bych šla já též moznám když je michálkovi něco víc než mazanost. 😀

anta
12. bře 2009

Já právě myslela, že to nebude tak strašný, protože ač v pátek začal zdravotně haprovat, tak do neděle byl naprosto zlatej a od pondělí je naprosto nesnesitelnej, jako teplotky nemá, ale ten kašílek přece jen pořád je ☹

martinka79
12. bře 2009

no uvidíš zítra bych tak kdyžtak skočila 😉 pro klid na duši

many
12. bře 2009

ahoj holky 🙂 tak u nás dnes hrozná noc ☹ Ladík se probudil kolem 11 a normálně bloznil,převaloval se ze strany na stranu,furt povídal a hrozně moc dýchal ☹ měla jsem strach jak blázen,tak jsem ho vzala změřila teplůtku a mezi tím mě ještě pochcal,tak jsem jí ani nedoměřila a chtěla jsem mu dát sirup nurofen,ani nechtěl a pořádně se zblil ☹ pak jsem mu dala čípek,úplně se klepal a tak po 15 min, usnul ☹ já nemohla do dvou spát vůbec až pak jsem usnula a ráno měl 37.7 ale byl živej,hrál si,povídal,hopsal,teď spinká,ale už by se měl každou chvíli probudit,myslíte,že i to bude zoubkama 😒 bývá i ráno teplůtka,zvýšená,...jaký máte zkušenosti,

martinka79
12. bře 2009

zuby klidně teplotu vyvolají, many šílené tedy. drž se. uvidíš do odpoledne ale zastím bych nikam nehnala aby něco nechytil

many
12. bře 2009

jo,jo,taky si říkám,že sním budu zatím doma ☹ mám strach,snad to bude dobrý

martinka79
12. bře 2009

Many já byla d Mišákem 3dny doma s teplota než jsme viděla rýmu a kašel takže klidně bu´d v klidu. snad to bude jen zubaté. někdy mi přijde že se přes net nakazíme taky. 😀

many
12. bře 2009

😀 😀 😀 no k doktorce zatím nepoletím,ještě by měla řeči,že plaším,... 😒 zkusím ho sama kurýrovat a s pomocí vás 😉 a uvidí se

martinka79
12. bře 2009

určitě stejně na teplotu nic jiného nedostaneš a pokud to nebude na ATB tak a ni kapky a tak to vše si můžeš koupit sama.

many
12. bře 2009

kdyby něco tak poraďte co je dobrý na kašel 😉 ať to mám raději doma

martinka79
12. bře 2009

hedelix nebo mucosolvan

many
12. bře 2009

ještě spí,bylo by dobrý,kdyby to i protáhl to spaní ☹ jsem z hotová,mám fakt strach,možná zbytečně velký ☹ ale mám a raději ať spinušká

many
12. bře 2009

díky

many
12. bře 2009

áá na Honzíčka taky něco leze ☹
Marti ani nevím jak jste dopadli vy,musím dočist,jestli už jste fit,včera jste měli jít myslím na kontrollu ne,nebo to zase pletu 🙂

many
12. bře 2009

Evi a tobě budeme držet pěstičky ať otěhotníš co nejdřív 😉

martinka79
12. bře 2009

dnes jdeme

many
12. bře 2009

aha a už je mu fine

many
12. bře 2009

Ladík už přetahuje,tak jsem ráda 🙂

martinka79
12. bře 2009

no já si ymslím, že se vyspínká z té noci
michálkovi je fajn jen dnes trochu rýmuje. Dala jsme ho hajat jelikož kolem 11.30hod chci jet k té dr.

many
12. bře 2009

no on už spí hoďku

many
12. bře 2009

tak snad Mišánka ta rýma už brzo přejde 😉 to je taky pěkně protivný,že ☹ a musíš odsávat nebo už ani ne

martinka79
12. bře 2009

určitě dospává noc. bu´d v klidu a pokud měl teplotu tak i jí. teplotta je obranný nechanismus