Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
16. bře 2009

No, víš, Marti, ono to hodně už naštvalo i Libora, ten na mě koukal jak pitomej a říkal, joooo, kdybych měl 6. tříd základní školy a kopal výkopy, tak neřeknu, že asi nejsem na úrovni, ale já mám dvě vejšky, slušný zaměstnání a já na to říkala, jo a máš neslušnou ženu a ještě slušný dítě, protože to ještě neumí mluvit 😀 😀 😀 Lenky manža je milionář,jestli to hraje nějakou roli, to fakt nevím. Říkala mi druhá sestra, se kterou jsem to probírala, že Lenka je pěkně nešťastná, nemá žádné kamarádky a tak je pořád nasraná u naší mámy i s malou, no to má blblý, já jsem prý fakt naprostej pohodář oproti ní, jooo Lenka žije ve zlaté kleci, to se dalo čekat 😅 Řekla jsem ségře, že jsem pohodář, protože Honýš je též v pohodě a mám se prostě dobře 😀 😀 😀

anta
16. bře 2009

Dala jsem si do alba dvě fotečky Honzy 😉

anta
16. bře 2009

Jde jen o to, že na kluka mi prostě nikdo "sahat" nebude a urážet mojí rodinu též ne, jinak se se zlou potáže haháááá a já jsem se rozhodla, že si to prostě líbit nenechám ani od vlastní mámy ne, ta se mě naponižovala už dost za můj život 😠

paolin
16. bře 2009

Jani, tak to je hustý!
Myslím, že jsou dvě varianty.
A/ vezmeš celou situaci tak, že mamka se takhle rozhodla a její přístup je její volba. Zkousnout to, bude určite na dýl.
B/ ta drsnější - pokud tě takový přístup opravdu mrzí a ubližuje ti, tak se separuješ a babi přijde o vnoučka. A to do té doby, než se jí v hlavičce rozsvítí.

Každopádně její logiku opravdu nechápu. Obě ségry jsou vdané, proč ti tedy pořád předhazuje rodné jméno. Jasný je jedno - ať už ji k tomuhle chování vedlo cokoliv, bude toho jednou 100% litovat. Vy se k tomu musíte postavit tak, aby to vám a Honzíkovi ubližovala co nejméně. Si teda myslím 😉
No a napadá mě - co to takhle probrat s bráchou? Podle mě je tohle prostě úplná blbost! Jakoby na světě byly dvě klučičí jména..

anta
16. bře 2009

Paol, o to nejde, ať mu klidně dají jméno Bivoj, to je mi jedno 😀 , ale ať si prostě máma nechá ty kecy, že konečně bude mít vnoučka, který bude patřit do naší rodiny! 😠 A co Honýšek náš, ten patří kam? Do hajzlu nebo co? Ani za mnou nepřijela do porodnice! 😖

paolin
16. bře 2009

Jani, někdy je logika ženských zvláštní. Mamka svýho času taky vykládala, že si mám najít kluka s vejškou, že střední nebo učňák je málo. jakoby hodnota lidí závisela jen na vzdělání..nakonec má švagra, co je vyučený kuchař a jak je na něj hrdá 😀

hele, ač je to s podivem, dost to funguje takhle - když vše zvládáš sama, neremcáš apod., tak místo pochvaly, dostaneš po šlapkách. jakoby jsi se rodičů málo doprošovala a oni nemají pocit, že je potřebuješ. a to je serínkuje.

jinak Libor udělal správně, že za vámi stojí. vy jste jeho rodina a na tu mu nikdo sahat nebude. ke všemu tohle by vytočilo i největšihou flegmatika na světě 😠

martinka79
16. bře 2009

Jani rozumím. 🙂

paolin
16. bře 2009

Jani, v tom případě bych zvolila variantu B. přijde o vnoučka. pokud má Hozník ještě jednu babi, zatím bych se k tomu postavila takhle.
upřímě - už jsem tuhle variantu párkrát použila. sice nakonec krátkodobě, páč jsem neodolala Vítkovým prosbám o návštěvu babi. u nás to fungovala podobně - za ségrou pořád jezdili, ale k nám je to daleko..a to bydlí uprostřed mezi námi a v jednom městě 😉

anta
16. bře 2009

Já jsem jí říkala, že samozřejmě vím, že lidi si děti nepořizujou proto, aby se o ně starala babka s dědou, to je jasný, ale když neustále upřednostňuje jen jednou vnouče a na ostatní vyloženě sere, dokonce na bráchovu holčičku už i nasazuje, tak to vypovídá o nenormálním chování 😖
Já jsem si původně říkala, že to byl asi úlet s tím Bartošem, ale když to zopakovala, tak to se mi teda sevřelo všechno 😢
Vzhledem k tomu, že to nejhorší jsme si s Liborem "přeťapkali" sami, tak je fakt, že už bábu s dědkem nepotřebujem, ale je to škoda kvůli Honýškovi, on nikomu nic neudělal a je prakticky v nemilosti, co se narodil, to není spravedlivé ☹

martinka79
16. bře 2009

Jani, prostě jsi ženská co opravud mamince nevzliká a nějak se umí o vše postarat sama. to já znám. a tak to takto dopadlo patříš do rodiny TM a konec. Ona bude svého honzíka od syna. no blbost, ale asi to tak bere. Brácvhovi bych taky brnkla a řelka hele vole nedělej si prdelky ono je jedno že to bude Bivoj ale volat na dvakrát honzo a honzo a když bdou třeba jendou spolu. nikdy nevíme jak si budou blízcí bratránci. 🙂
Mamce uteko z pusy něco možná ani enhctěla říci a to víš omluvit se to asi nečekej rodiče se malokdy omlouvají.
kdo je saopstatzný a soběstačný a dělá věci třeba opačně něž by je dělal rodič tak je holt na ....

anta
16. bře 2009

Nejhorší je, že druhá babi stojí taky za hovno, ti zájem nemají taky žádný, ale aspoň nepředstírají, že mají, takže aspoň víme, na čem jsme 😔

anta
16. bře 2009

Marti, to jí z pusy omylem neuteklo, když to zopakovala podruhý, takže zatím s ní přerušuji kontakt, volat jí nebudu, dokud se neuklidní 😀 😀 A když ještě něco takovýho řekne, tak dostane takovej jebunk,kterej v životě nezkousne 😀 😀 😀

paolin
16. bře 2009

Jani, to je fakt hnus toto! jak píšeš - nejde tu ani o vás, jako hlavně o Honzuláka. herdek, to si přeci ti paličáci musí uvědomit!
souhlasím s Martinkou a zavoláním bráchovi. hele, on má jistě podobné pocity. ne, že byste spolu měli proti ségře a mamce zbrojit, ale víc hlav, víc ví. 😉
zkus na to chvíli nemyslet - jestli to půjde a ono se to usadí. a pak uvidíš, jaké z toho budeš mít pocity.

mamka to fakt přepískla. snad jí to brzy dojde! 😠

anta
16. bře 2009

Já myslím, že jí to docvakne velmi rychle, ona se s tím nikde chlubit po rodině nebude, to by byla sama proti sobě 😀 😀
Dělá akorát mezi námi sourozenci pěkný zlo, ti povím 😠 Nechci nasazovat na žádného sourozence, nic samozřejmě proti nim nemám, ale máma to podává tak, že se člověk vyloženě nasrat musí 😖

martinka79
16. bře 2009

Jani fakt to ale v rodině bývá. hele nevolje nekontaktuj a ona si sama zavolá a ozve se. to znám. spirozence normálně kontaktuj dála apokud by nědko něco naznačoval pověz co maminečka vypustila z pusiny.
Držím pěsti aby v rodině byl brzy klid. 🙂 Neboj ajk bude Honzík větším a vy začnete třeba cestovat atk to bude u babiček jen a jen lepší.

martinka79
16. bře 2009

Pavli dnes to budu posílat.promiň nějak nebyl čásek.

anta
16. bře 2009

Tak cestovat začneme určitě, na to se moc těším, taky si myslím, že si máma uvědomí, jak hloupě se chová, je děsně nespravedlivá, nemůže si ale toto dovolovat, jsme slušná rodina a vlastní máma by měla být ráda, že jsem se krásně vdala, mám byteček a synátora jako lusk 😀 😀

martinka79
16. bře 2009

😀 jani ona na to přijde sama. 🙂 snad. jsi ta nejlepší holka se svojí rodinou.

martinka79
16. bře 2009

Michal stále nespí.

martinka79
16. bře 2009

Jani super dotečky Máte stejný hrneček jako my. 😀 Na koho je podbný sakra sakra. 😝

paolin
16. bře 2009

Marti, to je v poho 🙂

Jani, asi tak. že si se naštvala, je jasný. je to fakt podpásovka.
hele, jsem se cca před dvěma roky dozvěděla, že moje sestra po rodině roznáší - Vítek je zaostalý, máme hlučný a malý byt a Mirek je bůh ví jaký. dokonce se nám snažila zkazit svatbu - protože jsme si dovolili jí to oficiálně s pugétem neoznámit a já se svatbou následně nechtěla pomoct. no, to byly telefonáty, scény..jakoby ji vypnul mozek a přestala uvažovat. viděla jen sebe a nepřipustila ani náznak vlastní chyby. velmi mi to připomíná dvoji mamí. ono to přejde. bohužel se ty musíš vyrovnávat s něčím, co nemuselo vůbec být!

paolin
16. bře 2009

jdu kouknout na toho Honzíka 🙂

paolin
16. bře 2009

jéé, ten je roztomilej 😵

paolin
16. bře 2009

nic, jdu vařit. je mi pekně blbě 😒

e.k.t
autor
16. bře 2009

Ahojky maminy 😀

dočteno ufffff

Jani jasně já bych ji taky poslala do kelu, nechceš nechtěj 😝

Martinova máti taky byla jen abychom jezdili my my my, tak jsme se nasssss a nejezdili jsme a na opětovné pozvání jsem řekla že uznávám že to k nám mají daleko a navíc pro ně jako dva dospělé je ta cesta opravdu nepohodlná ale s díky nepřijedeme, já si raději budu válet sádlo doma 😀

ha ha po dvou měsících přilezláááááá a přijela sama a vlakem 😀 😀 😀 😀

a od té doby je klid 😉

přeji podobný průběh, uvidíš, ono se to uklidní.

a když ne tak bez bábíííí bude trpět míň než to poslouchat naživo, máte nás a tak nebude mít babi ale spoustu tetek 😉

anta
16. bře 2009

Ahoj Evi, děkuji za názor, dobrý typ, jak s mámou zamést, celý život mi vyčítala, že málem kvůli mně při porodu umřela, no děsná a myslí si, že se bude ke mně takto chovat pořád, no já jí dám céres 😀 😀
Honýš je vzhůru a už mi vynadal, to je teda pěkný, prý "dadadadada!" 😀 😀 😀

anta
16. bře 2009

Ani nevím, komu je Honýš víc podobný, možná ho vyseděla čuba na vrbě 😀 😀 😀
Vím, že je to milionovej klučík a proto mě mrzí, že si máma toto jaksi s námi vůbec neprožila a prděla na to, ale co, to je její boj!
Jinak jsem chtěla posadit Honýše a on se hajzlík chce stavět pořád na ty nožičáky 😀 😀 😀

martinka79
16. bře 2009

Jani kluk už má svůj rozum. Já dala prdelín aspát,a le dělá tam bugr. nevím co vařit.

martinka79
16. bře 2009

tak už usnul prdelka jdu vařit a potom hurá na žehlení. zatím páček

e.k.t
autor
16. bře 2009

já budu dělat pečeného pangassiusse na másle a zelenině 😉