Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
17. bře 2009

Tak jsem mluvila s tím bráchou, opravdu chlapečka mít budou, uvědomuje si samozřejmě, že náš Honýšek bude vždy první Honzík, ale že se to jeho ženě jméno tak líbí, že chce mít doma Jeníčka a Mařenku 😀 😀 Prý si to nemám tak brát, že máma se takto hnusně chová i k nim, že pořád Valérka Valérka, když jede k Lence na Vinohrady, tak k bráchovi prý ani nezavítá 😠 Fakt strašná 😉 Tak aspoň že tak 😅
Ajaj, Honýšek hází bobana, pomoooooooooooooc 😀 😀 😀

paolin
17. bře 2009

Jani, tak mamka holt prosazuje segru. je to zvláštní, ale je to tak. nu, s tím se nic nadělat asi nedá...
Supr, že jsi to s bráchou probrala. a co on na to celé říká?

paolin
17. bře 2009

Adámek mi snědl plnou misečku polívky. on se tak krásně rozjedl! mám velkou radost 🙂

Marti, nekupovala jsi někdy Nikolce boty přes internet? libí se mi sandálky od Santé a u nás takové nemají.

martinka79
17. bře 2009

Jani ty to tak vidím důležité je, že to s bráchou proběglo dobře a že vidí špatné chování maminy. Nějak se vzhlídla v prvním vnoučeti ne?
Boban utíkej se schovat. máš plyn. masku?

martinka79
17. bře 2009

ne nekupovala já měla problém vždy s velikostí. ☹ jé polívekča tak ta u nás také jede. michálek i nikol jsou polívkoví.

martinka79
17. bře 2009

komu botky Vítkovi?

paolin
17. bře 2009

ne, Ádovi. mám nějaké po Vítkovi, ale jsou to jen nouzovky.
tyjo..u nás zase leje. pak nemá mít člověk depky 😅

martinka79
17. bře 2009

Pavliu nás taky hnus. hele a kde jsou na tom webu ceny?
ty by jsi trefila už sandále?

paolin
17. bře 2009

ceny tam právě nejsou 😒

martinka79
17. bře 2009

no právě já se koukala na jaro.

paolin
17. bře 2009

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=226831
na nás tam bohužel nic nemá.

martinka79
17. bře 2009

kolikátku máte vel, mě se líbí hned ty první

paolin
17. bře 2009

má teď 12cm nožičku, takže potřebuje tak 20.
ty jsou pěkný 🙂

martinka79
17. bře 2009

no tak to máme podobné já to tedy neměřila na cm.

anta
17. bře 2009

Paradoxně, první vnučka je právě od mého bráchy 😀 😀 Takže se shlédla až ve druhé, nevím, co je to 😅 Vidí tu situaci tak, že máma je prostě pitomá slepice a že jí chodí Marušku už jen ukazovat 😉

martinka79
17. bře 2009

aha tak to jsme špatně pochopila pardon. 🙂

e.k.t
autor
17. bře 2009

no tak tohle je u nás v pohodě u našich je Joli první a asi dlouho bude bez konkurence 😀

u Martinových rodičů je to třetí vnučka samý baby 😀 😀 😀

anta
17. bře 2009

Tak a teď baby raďte, jak se s ní vůbec mám bavit? 😉

e.k.t
autor
17. bře 2009

nech to vykysat a pak uvidíš, začneš neutrálně až se ozve a max ukončíš hovor 😉

paolin
17. bře 2009

jasně, Jani. vrátíš jí to práskání s telefonem 😉

paolin
17. bře 2009

dodavatel mi posr..objednávku. to je ku**a den! 🙄

e.k.t
autor
17. bře 2009

no na to je telefonování špica, prostě típbeš a hotovo 😀

e.k.t
autor
17. bře 2009

no to je fakt radost, narveš do toho prachy a pak ani nemáš co si objednáš ☹

paolin
17. bře 2009

no, kdyby to bylo pro mě. to bylo pro salon, sakra 😠

hele, to je vlastně dobrý - je krize, aspoň ušetříte na mobilech 😀

anta
17. bře 2009

Holky, děkuji vám za rady. Ona mi práskla telefonem dvakrát, protože pravda holt bolí. A víte, že se mi ulevilo, jak jsem s mým bráchou pokecala, vidím, že jsme na tom naprosto stejně, takže až máma bude hodně stará, tak co bude čekat, že okolo ní budeme lítat, když ona se chová takhle? No uvidíme, jak se to vyvrbí. Děkuji vám, že jste při mě stály, snad vám to budu moci oplatit 😉

anta
17. bře 2009

Dneska je Honýšek moooc hodný, řekla bych až kouzelný, tak mi dělá radost 😉

paolin
17. bře 2009

Jani, to je bezva. tedy ne, co mamka vyvedla, ale že jsi bráchovi volala. určitě to pomohlo i jemu. ve dvou se to lépe táhne 😉
vy my pomáháte tak, že vám to budu nadosmrti vracet 😀

anta
17. bře 2009

Aha, člověk si to ani neuvědomuje, že pomáhá 😉 Nabídla jsem bráchovi nějaké oblečení po Honýšovi pro Jeníčka, tak aspoň nemusí nic kupovat a my se toho zbavíme 🙂 Brácha říkal, že má vlastně Mařenka ještě jednu babičku a ta je zase exrémní v tom, že ji moc rozmazluje, že by jí kopnul do prdele 😀 😀 😀 Taky mi říkal, že též nesmí nic proti Valérii říct, že se jí hned máma děsně zastává a co si pamatuju, tak se Lenka k mámě vždy chovala hrozně hnusně, to jsou paradoxy, že by vrána k vráně sedala? 😅

e.k.t
autor
17. bře 2009

kdo ví Jani 😉 hela hlavně že se dohodnete s bráchou, holt bude Honzulka a jeníček no a máti ať si dělá co chce 😵