Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
17. bře 2009

MAny tak to jste se rozjeli a nakonec budete mít zubů plnou hubu. 😀

martinka79
18. bře 2009

Ahojky holky tak jaké je ráno?
Pavli, MAny, JAni včera jse u vás večer vonila ajako, že nejdete na koně a vy mi ani neotevřete. fakt děs. 😠

anta
18. bře 2009

Dobré ranko, holčinky, tak jsem zase tady. Snad se mi podaří Honýše udrndat ke spánku, je evidentně ospalý, ale po spánku ani stopy 😉

martinka79
18. bře 2009

i u nás nic moc. krásné ráno JAni.

anta
18. bře 2009

Tady krásně svítí luníšto, tak je to super. Malýmu tedy ty horní zubáky krásně koukají, ten pravý je takový hodně vylezlý, jde to opravdu rychle. Občas bývá malej ukňouranej, ale řekla bych, že oproti prdům je to úplně procházka růžovou zahrádkou 😀 😀 Jinak jedné kámošce mé bývalé kolegyně se narodil 15.3. chlapeček Zbyněk a měl, to se držte, 54 cm a 4250 g! To je teda kousek! 😀 😀 😀 Už mám skoro strach, aby nebyla válka, poslední dobou se to chlapečkama nějak moc hemží 😉

martinka79
18. bře 2009

Jani ani na to nemysli.

many
18. bře 2009

dobré ráno 🙂

martinka79
18. bře 2009

krásné ranko.

many
18. bře 2009

Evi,Ladík taky hrozně rád stojí u telky,ale to na něho vždycky zařvu a honem rychle sedne a odleze 😀

many
18. bře 2009

jéééééééééé Marti soráč 😉 já ten zvonek neslyšela,měla jsem už půlnoc 😀 😀 😀 😀

many
18. bře 2009

Jani já ani ty prdy neznám 🙂 tak teprve teď poznávám aspoň zuby,ale dnes večer naštěstí klííídek 🙂 akorát už mi 3 den pěkně chrčí,jak ho položím a přitom nos má čistej 😒 ale pro jistotu mu sem tam dám libenar kapky,ale chrčí,jak kdyby měl plný nos 😒 co stím holky,mám vždycky strach,aby se mu špatně nedýchalo a ze spaní se mí ho nechce budit azase mu třeba kapat 😒

martinka79
18. bře 2009

Many asi bych to zatím nechala. jo a příště budu více zvonitm abych vám z té postele dostala. 😀

martinka79
18. bře 2009

nebo možná příště vemu nějaký dobrý úplatek buchtičku 🙂

many
18. bře 2009

joooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to by mě asi probudilo určitě 😀 😀 😀

anta
18. bře 2009

Včera jsme mluvili s MM o mé mámě a shodli jsme se na tom, že jestliže máma má takový zájem coby babička, tak to je nám milejší žádný zájem. Už jsem v pohodě, i když na to myslím, to se mi z hlavy jen tak nevytěsní. Mám ale radost, že jsme jí řekli, že je bába na hovno a takový mi fakt nepotřebujeme 😀 😀 😀 Někdo jí to říct musel, že se chová nemístně 🙂

martinka79
18. bře 2009

Jani slovo chlapa. tak to má být. v hlavě to bude to je jasné,a le už nebudeš tak smutná a autrápená. Máš svého M a ten ti pomůže se vším. 🙂

anta
18. bře 2009

Už se tak netrápím, to mě víc štvalo, že pořád upřednostňuje jen jedno vnouče před všemi ostatními. Jo a Marti, tady se od 18,30 nezvoní, jo? Dyžtak zaklepej 🙂 A po 20 hodině už ani neklepej, to jsme v pelechu, ale pokud budeš chtít, můžeš být s námi 😀 😀 😀

martinka79
18. bře 2009

Jo i s buchtičkou.můžete jíst v posteli? 🙂

anta
18. bře 2009

No jasně, jako u Škopků, pěkně si tam vezmem pekáč s kuřetem, basu piv a utírat si budeme ruce jen do peřin, jasný jo? A zajíme to buchtičkou 😀 😀 😀

martinka79
18. bře 2009

tak jo já tedy vemu jen tu buchtu. 😉 ale jinak se na vše těším. 😀 jenže bay vy jste u toho neusli jak jste zvyklý usínat brzy. 😀 😔

martinka79
18. bře 2009

stejně je to Jani děs a s těmi rodiči. 😠 bych jim někdy napopala prďky

anta
18. bře 2009

Usnem, neboj, ale aspoň budeš moci v klidu dojíst to kuře a zapít to lahváčem(a) 😀 😀
Teď jsem vykoukla z okna a nějaká maminka si vedla takovýho malýho bobíška,ten si to štrádoval hezky po svých, pamatuji si, že si ho prakticky nedávno přivezla z porodnice, to je tak hezký ty malý dětičky, když chodí 😀 😀 😀
Já bych občas těm rodičům ukázala, jaká je samota, to by byl trest, jak se sluší a patří, aspoň by si vážili svých dětí a vnoučat! 😠

many
18. bře 2009

tak Ladík je tuhej,teda teď je to stím usínáním horší 😒 snad se to zachvíli zlepší,ale jak bude teplo,tak budeme chodit ráno ven a prospí se na čerstvým vzdošku,kolem oběda pak budeme doma,aby sme nejezdili v těch vedrech a to snad vždycky splknu tady s váma 😉 a malej si zdřímne vposteli nebo v postýlce 😀
Jani s tou mámou je to fakt blbý,ale řekli ste jí to dobře,protože je to od ní fakt hnusný,ty řeči,.. ☹ a je jasný,že tě to bude mrzet,je to tvoje máme,že

many
18. bře 2009

no jak píšeš,ty dětičky jsou k sežrání,jak jsou malí a ťapkají 🙂 to je tak krásný a srandovní 😀 😀

many
18. bře 2009

trpaslíčci 😀 😀 😀 😀 😀

martinka79
18. bře 2009

Many taky se těším až budeme moci jít ven , dnes je u nás sluníčko, ale venku je zima jako prase. JInak prdelín ještě nespí asi půjde za chvilku. 🙂

martinka79
18. bře 2009

many už jste koupili botky?

anta
18. bře 2009

Ty dětičky jsou k sežrání, nosit se nechtějí a ťapy ťapy do hovínka v trávě 😀 😀 😀

martinka79
18. bře 2009

Jani to bude mela. 😀 ťapy a šup kec.

many
18. bře 2009

Marti asi teď v pátek a nebo po neděli z manželove výplaty 😉 z mojí mateřské,ta teda byla skoro hned pryč 😠 se doplácela 2 200,- elektrika 😠 2 400,- technická na auto 😠 necelá 1 000,- pojistka na auto 😒 no korunky se rozutíkali a to vždycky platíme nájem z mateřské,takže až z manželove výplaty a jak je teď krize,to jste určo viděli v telce,UNEX propouštěl,tak dělá na poloviční úvazek,takže je na pracáku i ,takže poprvé dostane i z pracáku,tak to asi bude bída no 😒 uvidíme,kéž by to aspoň vyšlo stejně,ale snad jo,no 😠