Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
25. lis 2008

Marti ten polyester co byl na vrchní straně dobrý ale kožíšek prostě nic, z laclových riflí to šlo pěkně, nejdřív jsem to vzala jarem a potom už jsem to vyprala a rifle v pohodě

martinka79
25. lis 2008

tak je namočím do jaru a potom vyperu. díky. 🙂

martinka79
25. lis 2008

Míša nějak nespí

dite1
25. lis 2008

Mozna ze to vyprat pujde, benzin je docela mastny tak nez je soupnes do pracky nalij na ne jar. Ja si zaplacala jednou kalhyty od pizzi, ale jen od toho oleje a taky to dlo dolu

dite1
25. lis 2008

je ja tepreve ted docetla az sem.... 😀
Teddy vlastne znamena z anglictiny medvidek...
Asi po doktorovi pujdem na prochazku do obchodaku koupit novou zehlicku 😒 😀

dite1
25. lis 2008

Honzik nez vyroste tak aspon bude znak carrefour nazpamet 😀 😀

anta
25. lis 2008

Teda, Marti, ty máš příhody, panebože, aby se ty ženský v krámu nepo...., tak asi viděj, že jsi zapatlaná od hlavy až k patě, bábu bych poslala někam daleko, ať se nestará 🙂 😉
Nevěš hlavičku, aspoň máš důvod koupit si něco pěkného na sebe 😉 😉
Ahoj Evi, no to je jednoduché, dokud se malá hýbala, tak ztrácela kilíčka, no a teď roste a nemá čas nic dělat, protože i ten růst dá pěkně zabrat 😀 😀 😀
Honýs mi nějak nespí, asi se potřebuje vykakat, uvidím, slyšela jsem z jeho postýlky něco jako ehmmmm (tlačení), chacha 😀 😀 😀

martinka79
25. lis 2008

no vidíš Míšo aspoň jako správný chla bud evědět kde co mají. 😉
díky za rady.

martinka79
25. lis 2008

No jenže ve sresu se nakupuje tak blbě. jinak bych věděla moc přesně co chci. 🙂

anta
25. lis 2008

Teddy je opravdu medvídek, tak vidíš, jakého máš doma medvídka krásnýho 😉 My říkáme tomu našemu obr Buliboš, protože je hrozně velikej 😀 😀 😀

martinka79
25. lis 2008

Jani buliboš?to je dobré. já Išákovi prdelín jelikož od narození stále někam cve prdelku. 🙂 a lísá se ke mně.

martinka79
25. lis 2008

tak snad už bude spát.

anta
25. lis 2008

To vymyslel manžel, vůbec nevím, kde k tomu přišel. My jsme vůbec doma zavedli hantýrku. Kakání říkáme tatání, hovínku říkáme afrikán, Honýsovi říkáme Buliboš či Buli, prdíkům jsme říkali krouťáky a tak, ale jinak jsme fakt normální 😀 😀 😀

dite1
25. lis 2008

Honzik je sice stihlej, ale pekne dlouhej meri to co ten prcek my kamaradky.Dneska se dozvom o kolik vyrostl jeste.Pred mesicem mel 65cm, tak jsem zvedava, ale urcite neco pribral pac jsem opet dneska vyloucila nekolik bodycek co mu jdou kratky.
Doma ma taky spousty jmen. MP mu rika Julinek, pupinek, 'Uda, kluk etc

anta
25. lis 2008

Julínek? Chudák kluk, aby se neurazil, když si představím toho ministra zdravotnictví 😀 😀 😀
Jo a koupání říkáme mejsovanda 😀 😀 😀

dite1
25. lis 2008

a tech vsech jmen nakonec nebude vedet jak se jmenuje doopravdy 😵

anta
25. lis 2008

No a jak říkáte malýmu, když vás třeba naštve? 😀

dite1
25. lis 2008

my rikame jen bobek on totiz MP moc cesky neumi az na nekolik zakladnich slov neumi nic. Bobek rozumi moc dobre. Muzu te ujistit ze to s ces politikem nema nic spolecnyho, to si vymyslel MP a ja ted vubec nevim kdo je v cechach u moci az na prezidenta

anta
25. lis 2008

Míšo, já si dělám srandu, ono slovo Julínek zní docela roztomile, kdyby ho právě v Čechách nenosil takovej zjev plešatej 😀 😀 😀

dite1
25. lis 2008

Mp si vzdycky vymysli slova co zni cesky, ale vubec nic to neznamena. Docela si uzivame. 😀
Kdyz me nastve tak mu rikame HONZO!!! Nebo JANE!! Oni totiz fr nesklonujou

martinka79
25. lis 2008

no tak to buď ráda, že nevíš kdo je u moci.
Jani dobré názvy. konečně usnul.

dite1
25. lis 2008

jo ale jeste musis pridat krouzek nad u ja ho tady na klavesnici nemam, mam jen obracene carky a apostrof

dite1
25. lis 2008

to jsem rada asi by me to nas.... na cely zivot
To si jeste uziju az prijedu do Cech, tatka ma na sylvestra vzdy svuj komunistycky projev. Zacina to poradem na H... v televizi a konci nadavkama na zkur...... politiku...... 😒

anta
25. lis 2008

Mně už taky usnul, byl nějakej unavenej, to bude asi tím větším hýbáním, je to větší námaha a tak se rychle unaví a šup větrnou cestou (další domácí název) letí do postýlky 😀 😀 😉

martinka79
25. lis 2008

Jani 😀 tak jdu na kávu a začít děla rajskou. 🙂 mějte se tu 😉

dite1
25. lis 2008

ja vzdy mame vypravim ze ho nekam zahodim....
Jo a svagr rika malymu Bobinne To zn ze je to nekdo hezky roztomily

dite1
25. lis 2008

Tak si pekne uzij vareni, me za hodku prijde maserka....na Honzika samo, ale napadlo me, ze bych se ji poptala na me.... 😅

anta
25. lis 2008

Míšo, ty máš podobnýho tátu jako já 😀 😀 Ten vždycky nadával za dob komoušů na chodbě v bytě, aby to slyšel celej barák, pak mýho bráchu málem nepustili ani na vejšku 😀 😀

dite1
25. lis 2008

Kam zmizely vsechny Paniiii??

dite1
25. lis 2008

no jo, ale ten muj nadava ted, ze pry koministi byli zlati hosi!!!