Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
30. bře 2009

tak jaký byl víkend 😉

many
30. bře 2009

my byli v sobotu na výletě u tchýně v Prostějově a včera doma,jen po obídku jsme šli nachvíli na zahrádku a projít se a pak jsme byli doma,protože celý den u nás pršelo 😒 dnes bych chtěla už ráno vyrazit na prochajdu,tak podle počasí no 😒 jinak my měli budíček zároveň s tatinem,takže jsme už před 5 vstávali a před půlhoďkou si byl schrupnout a už je fit a hraje si v domku 🙂 zatím 🙂

many
30. bře 2009

no jdu vás dočíst,jestli jste toho moc nepopsaly 😉

many
30. bře 2009

Evi tak čtu,že Jolanku baví mlátit Lachtánka do hlavy 😀 😀 u nás je to to samý 😀 😀 je to fakt super nočník,jsem s ním spokojená akorát brzo vytáhneme baterky 😀 😀 už nás to začíná deptat to furt polouchat 😀 😀 😀

many
30. bře 2009

a hlavně po ránu 😀 😀 😀

many
30. bře 2009

Vojtíškovi vše nej nej nej k 1. narozeninkám 🙂 🙂 🙂 🙂 které včera oslavil 🙂 teta tu nebyla,tak mu nemohla popřát včera no,ale neva,že 😉

many
30. bře 2009

jééé Lici tu byla 🙂

anta
30. bře 2009

Dobré ranko, holčiny. Tak dneska máme s Honýšem namířeno k dr., to jsem zvědavá na ty míry a váhy, určo bude i řev, to je mi jasný, ale to mě nijak nedrásá 🙂 No jinak teda ten posun času celkem zvládá Honýš, ale já teda moc ne, večer samozřejmě nemůžu usnout a ráno mě budí MM 🙂
Včera mě MM trochu naprdl, já mám kluka 5 dní v kuse a musím to zvládat, MM mívá kluka o víkendu, spíš jen v sobotu, protože v neděli už ho moc nezvládá, je na něj naprdlej a je nervózní a má takový ty kecy, že už se o něj už starat nebude, tak jsem ho utřela, ať je ticho, že já narozdíl od něj se musím starat celý týden a nemám ho komu dát, on má výhodu, že když ho kluk třeba štve, tak ho může kdykoli dát mně 😠 😠 Ale fascinuje mě, jak je z něj za jeden den ouplně v hajzlu 😀 😀 😀

martinka79
30. bře 2009

Krásné ráno holčičny. tak u nás po ránu šrumec Ymichálka vzbudil tatin jak se chystal do práce. nikolku jsem vytáhla z pelechu a to víte. 3dny nevstáváte a nechystáte tak je jak na novo. Hledali jsme dvě lehčí čepky netuším kde jsou tak dostala zdrba kam je zahrabala. jinak pohodičla. u nás včera ani moc nepršelo jen tak malinko. Já byla dvakrát venku jednou s kamarádkou na dlouhé prochajdě a odpoledne s tchánovcema šli okouknout stavbu. 😀 sobotička byla vyloženě vycházková ťapavá.
Gabča vás všechny moc moc zdraví.

Jani to víš chlapy, to nech být. 😉 a´t dopadne poradna dobře. my dnes jdeme kroužkovat.

many
30. bře 2009

anta - tak se těšíme na míry 😉 🙂 🙂 🙂
Marit - tak ať se daří 😉 😉

many
30. bře 2009

Marti 🙂 🙂 🙂 oprava 😅

anta
30. bře 2009

Ahoj Mart, nechám to samozřejmě být, jen mě to jen fascinuje 😀 😀 😀
Many, obávám se, že výšky Ládínka nedosahujeme 😉

martinka79
30. bře 2009

Jani, to neva zase budem prima na hlavě. 😀 many čauky.

many
30. bře 2009

jééé Jani já si teď uvědomila,že máte 9 měsíců a né 10,jakto že jdete měřít a vážit 😉 vy chodíte každý měsíc 😉

many
30. bře 2009

Míšánek má za týden narozky co 😀 😀 😀 😀 tak dárek už máte vymyšlený 😉

e.k.t
autor
30. bře 2009

dobré ranko 😉

many
30. bře 2009

ahoj,ahoj,ahoj

paolin
30. bře 2009

ahoj holky!
tak konečně u vás 🙂
jééé, byla tu i Monča a Liči! no a i já opožděně vše NEJ Vojtíškovi k narozkám 🙂
Jani, kontrolu hezky zvládněte 😉
Marti a co stavba? něco nového 😉
Many, u nás taky leje. včera celý den a dnes od rána.

anta
30. bře 2009

No ta nová dr. chce vidět Honýše častěji než ta původní, ta ho pomalu asi nechtěla vidět vůbec 🙂 Jinak ve středu jdu opět na gyndu. Jak jsem dostala ty prášky na srovnání cyklu, tak se bohužel u mě opět vyskytlo krvácení, no děs. Neměla jsem to jen dva dny a teď to zase mám týden 😠 , takže dohromady už to mám 25 dní, kurňa, kdyby mi to tělísko rovnou odstranil a nedělal s tím takový obštrukce, tak jsem snad mohla mít klid ☹ . Už mě to štve, to je spotřeba vložek jak kráva, teď si kupuju v Plusu vložky za dvacku, jinak bych za ně fakt dala už majlant 😖

martinka79
30. bře 2009

many nemáme honem radte..... 😖 😖 😖 😖 😢

martinka79
30. bře 2009

Pavli jo máme sadroše všude takže krásna polystyreny na zemi všude položenéa v úterý přijede topenář a řekne kdy nastoupí a potom hend podlaháři. holky já mám tak šikovné muže..... jak jsme tam dlouho nebyla viděla to šve ty vogo já padla na prdel. 😀

martinka79
30. bře 2009

Pavli a co vy a sootní porchajda jak adámek chodil? 😀 škoda, že ho ne,lůžeme vidět.

many
30. bře 2009

Jani já krvácí skoro furt už 10 měsíců a nebo špiním,já když to nemám tak to je pár dni a to musím mít pro jistotu intimku,to je děs 😠

martinka79
30. bře 2009

nemůžeme

Jani ty vole vle to je hnus.... pryč s tím tělesem pomořeném do tvé................... a hurá na něco jiného třeba na mirenu. 😀 nebo těhu.

paolin
30. bře 2009

Jani...to je drsný! tak třeba v tu středu..

Marti, to zní pěkně 🙂 s dárečkem si taky lámu hlavu! zatím jsem jakž-takž vybrala dva, ale nevím, nevím!
http://www.caryfuk.cz/category/Hracky-a-hry-Hud...
http://www.caryfuk.cz/action/novinky/product-18...
tak se mi líbí tohle. jen tak pro kluky
http://www.caryfuk.cz/action/akce-hracky/produc...

martinka79
30. bře 2009

many no taky tě lituji. 😀 a co potom vaši M... to jsou chudáci. 😀 😀 😀 holky to je blbé vážně nedělám si legraci.

jo many a jak na znamánkách? si se a ni nepochlubila co ten recept na tvarůžky....

paolin
30. bře 2009

Many, tyjo a jak to? 😨

martinka79
30. bře 2009

Pavli to první asi objednám. a to druhé podobné mají u nás v hračkárně a levnější. 😀 a věšáček to víš kam bych ho dala,a le dobrý tip do domu. jsi skvělá. holky a co jako velkého mu koupit? asi létající balon. 😀

paolin
30. bře 2009

Marti, prochajda fajn. našla jsem šustáky po Vítkovi, páč zajímavější je lození a ochutnávání všeho možného i nemožného 😀 sežral tak kilo písku a kamínků 😀 houpal se na dětské houpajdě a klouzal a mělo to velký úspěch 😉 jinak drškopádů ale bylo!

many
30. bře 2009

já beru antikoncepci pro kojící,takže u těch je to normální 😒 no síla
jinak znamínka nic,všichni to popletli,byla to soukromá plastická chirurgie -takže znamínko 500,- a ještě néé všechny jdou laserem,dvě by museli šít,tak to už si nechám u nás a zadara,máme jít se segrou zítra,tak jsem zvědavá,čekám furt na ní,marodila a její malej taky