Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

monkia.pv
30. bře 2009

to je asi vsude stejny!

martinka79
30. bře 2009

tak mě spí dopo pěkně a odpoledne jak dky. 😀 ale zase vím, že v půl sedmé mám klid. 😀
mončo všude je něco viď.

licina
30. bře 2009

Ahoj holky, moc Vás zdravíme. Náš Kubík udělal pokrok. pro Vás možná ne velký, ale pro mě je to obrovský kus práce. Moc se nezajímal o hračky - jakoby nevěděl, že má ruce a teď..... bouchá do hraček, mě plácá do ruk a když ho nesu tváří v tvář, tak mě mlátí do obličeje a strká ruce do pusy. Mám z toho velkou radost. Tak nám držte palečky a všem Vám přeji krásný den a ještě hezčí jaro.... 🙂

martinka79
30. bře 2009

Lici super zprávy a tak jen tak dál to je velký pokrok vpřed objevení vlastního těla. ☹

martinka79
30. bře 2009

špatná slajlík 😉 omlouvám se překlep

many
30. bře 2009

ahoj Lici - no to je super a držíme moc moc palečky ať se vám daří

monkia.pv
30. bře 2009

lici super!taky drzime mooooc palecky!!

martinka79
30. bře 2009

tak co děláte a co vaříte,

e.k.t
autor
30. bře 2009

Ahojky, tak protivna ukočárkovaná a já konečně snídám 😀

Licííííí supéééérrrrrrr, a řehtá se když ta hračka vydá nějaký zvuk? 😉

monkia.pv
30. bře 2009

tak ja jsem protivku hodila do postylky uz asi treti pokus!A vypada to ze konecne bude spat!Hura!!

martinka79
30. bře 2009

a u nás se za chvilku bude vsátvat a potom hrá ven máme sluníčko

monkia.pv
30. bře 2009

Marti ja nevarim nic!Pro me samotnou me to nebavi!Vanula ma navareno ze vcerejska!

martinka79
30. bře 2009

super já taky nic nevařím od včera

martinka79
30. bře 2009

tak jsem sblajzal samotného kapra ten byl chutný a s Mišákem si dám králíka rýži a salátek

monkia.pv
30. bře 2009

mnam kapra bych si taky dala!

martinka79
30. bře 2009

no byl vážně chutný slaná a moc moc dobrý
mám ho taky moc ráda

martinka79
30. bře 2009

evi balíček k odeslíná připraven

martinka79
30. bře 2009

MIchal pořád spí

e.k.t
autor
30. bře 2009

Marti díky už se těším 😉

pošta bude zkroucená, zase mám objednáno asi 15 balíčků 😀 😀 😀

a když nedonese, nezazvoní - hurá na vedoucííííí 😉

martinka79
30. bře 2009

ty jo toho tedy máš.

martinka79
30. bře 2009

už ho slyším asi bude mít hlad

monkia.pv
30. bře 2009

tak my spime uz vic jak hodku!nemuzu tomu uverit!Ale myslim ze uz asi odpoledne spat nebude!Asi uz bude spavat jen jednou denne!ach jo!Asi se neda dite naucit spavat vic pres den ze?To bych asi po ni chtela moc!

martinka79
30. bře 2009

no my spíme tedy jendou denně když si dá ty své 2-3hodinky a max. nám usne na prochajdě v kočárku,a le mě to vážně neva on je veselý zábavný a rád si hraje sám.

martinka79
30. bře 2009

oblčeem se a jdeme ven.

monkia.pv
30. bře 2009

hmm to Vanula je obac strasna protivka!ale to ma asi po me!Za to se na ni nemuzu zlobit!A z toho jsou dny kdy o ni skoro vubec nevim-pekne si sama hraje a rekne si jen o jidlo!Tak peknou prochajdu prejeme§my pujdeme asi az kolem treti hodiny!

e.k.t
autor
30. bře 2009

Joli vydržela chnět 2 hodiny to tu dlouho nebylo, ale byla v kočáru. No jedno jídlo 8 sklenic už jí chladím a vařím jí ještě svíčkovou 😉

anta
30. bře 2009

Ahoj holčiny, tak jsme zpátky od dr., Honýš se jí líbí, je zdravoučkej, váží 9480 g, délku nevím. Teď se mi ho podařilo teprve udolat, hrůza je to, venku už mi nespí vůbec a doma to joooooooooo 😀 😀 😀

martinka79
30. bře 2009

Tak my přišli z venku doxcela to šlo až na zimu na ruce chvilku jsme tapali a chvilku se vozili. 😀

anta
30. bře 2009

Pí dr. nám dovolila už jíst jogurty, může bílý i ovocný, pokud možno choceňský, ten je kvalitní, jen se přiznám, že nevím, kdy ho dát, vím, že dopoledne, jak dlouho po ranním mlíčku? Kdykoli? Jo a jak dlouho vlastně vydrží dítě z tuhé stravy bez mlíčka?

e.k.t
autor
30. bře 2009

Jani to vysleduješ a choceňský jogurt je super je smetanový asi 8% tuku, je jemný a dobrý 😉