Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

rybacina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anta
31. bře 2009

Tak jsem tady měla kamarádku s tříměsíční holčičkou Belinkou, malá je sladká, jůůůů, prděla jako o závod 😀 😀 😀 Honýš byl hodný, ze začátku byl ostražitý, ale za pět minut se otrkal a dokonce kamarádce něco i vyprávěl 🙂

e.k.t
autor
31. bře 2009

Jani tak to muselo být fakt supéééérrrrr 😉

anta
31. bře 2009

Evi, opravdu to bylo fajn, dokonce předváděl, jak dělá hají na dece, to jsem ho naučila, vždycky si lehnu na deku hlavu a řeknu hajííííííííííí a Honýš přileze a udělá to samý, co já 🙂

e.k.t
autor
31. bře 2009

no super 😉
u nás teda nezvládnutelný bordel, no jsem zvědavá jak to udělám, před zítřejší návštěvou 😅
asi se z ložnice stane sklad 😝

e.k.t
autor
31. bře 2009

tak je stále ticho, tak jdu raději hned do vany, co kdyby to pak nevyšlo 😝

martinka79
31. bře 2009

jsem tu a vy asi spíte já si poklábosila na párty ty jo mě až bylo chvá´ílemi zle jak jsem viděla něktré ksichty. no, ale co nadělám kolegové. jinak byla s mojí partičkou prča. Jé janča měla návštěvu. mončas běhala po venku a jiní kde byli? evička bude uklízet ty jo se máš to já mám za sebou.

Jnak my hejbli snad vším ta moje rodink,a le já už na ně s..... 😠 jdu ležet páček

e.k.t
autor
31. bře 2009

už jsem vyvaněná a vedle se teda opravdu spí, tak jdu taky. Dobrou noc 😉

martinka79
1. dub 2009

krásné ráno všem 🙂

anta
1. dub 2009

Dobré ranko, holčiny, na desátou letím k tomu dr., hodlám už na něj tlačit, aby mi to tělísko pitomý vyndal a žádnou antikoncepci už zatím nechci. Neměla jsem jí do těhu, tak jí nebudu mít ani teď 😉

martinka79
1. dub 2009

dobrý nápad

martinka79
1. dub 2009

tak já dnes čekala slunce a ono nic. jak jste na tom Pavli a Mončo vy?

martinka79
1. dub 2009

dnes nikde nikdo?

e.k.t
autor
1. dub 2009

ahoj Marti,, balíček už dorazil 😉

martinka79
1. dub 2009

jo a líbí?

martinka79
1. dub 2009

mám vařeno drobek spí auž jen chvilku potom frčíme na výstabvu a pro nikolku odpoledne mám dvě návštěvy u nás doma. ty jo a já mám tak blblou náladu co s tím?

gaba3
1. dub 2009

ahoj mamulky 🙂
tak vás jdu pozdravit a obkouknou albíčka, jak dětičky rostou 🙂
my se máme dobře, rok zdárně za námi 🙂 šupla jsem vám do IPíček přístup na fotečky na rajče 🙂 tak prosím nezveřejňovat 🙂 díky....

gaba3
1. dub 2009

no tak snad jsem na nikoho nezapomněla 😕 🙂
marti: jsi šikula, jak jinak u tee že? 😉

anta
1. dub 2009

Ahoj holky, jsem tadyyyy, tělísko šup šlo ven a jak jsem psala, zatím žádnou antikoncepci nechci, říkala jsem to dr. a on s tím souhlasil s tím, že si mám dát 2 měsíce oraz od anti a pak, když se rozmyslím, tak že mi napíše prášky. Říkala jsem mu také, že když jsem nechtěla, tak jsem neotěhotněla, tak snad to vyjde i tentokrát, že do toho hned nevlítnu 😀 😀 😀

anta
1. dub 2009

Ahoj Gábi, krásné fotky, Vojtíšek je ti velmi podobný 🙂 U nás je to tak, že Honýš je po MM, jen vlásky má po mně, jinak máma jest nejistá 😀 😀 😀 Neboj, nikdo nic zveřejňovat nebude 😉

paolin
1. dub 2009

ahoj holkýýý! já dnes nestíhám ☹
Martinka je už na cestách..Jé a Gabku jsem zase minula ☹ Aspoň juknu na foto 😉
Jani, tak primáá! uf, viď? hele, jsem si vzpomněla. dost kamošek má po porodu antikoncepci ve formě injekce. chodí na to nějak co 3 měsíce.

paolin
1. dub 2009

teda Gábi, vy jste ale pěkná rodinka! a ten dortík pro Vojtíška. no, čumím, jak puk 😀

anta
1. dub 2009

Ahoj Pavli, no jo, ale manžel si pomalu kvůli každé návštěvě dr. musí brát dovču, víš? Zatím nechci žádnou anti, myslím, že když jsem jí nepotřebovala do chtěného těhu, tak se bez ní zatím obejdu, ale dr. mi doporučil beztak prášky, říkal něco v tom smyslu, že jsem zdravá a že by nebyl problém otěhotnět v cukuletu 🙂

paolin
1. dub 2009

v cuku-letu další malé Anťátko? 😉
na gyndu s dětmi, to je na prd, viď? jednou jsem tam musela jet i s Vítkem. naštěstí to nijak nerozebíral. řekla jsem mu, že musí koukat jinam 😉

anta
1. dub 2009

Já tam s Honýšem právě nejezdím, MM ho "musí" hlídat. No a taky další důvod je, proč zatím nechci nic, aby si tělo odpočinulo od toho šílenýho záhulu 😉 No v š.kuletu Anťátko 😀 😀 😀

paolin
1. dub 2009

😀 Jani, je fakt, že si alespoň chvíli můžeš od Honzíka odpočinout 😉

anta
1. dub 2009

To jo, ale znám lepší místa na leháro, třeba na lehátku u moře či v obýváku u škopku 😀 😀 😀 Honzík je sice slušná antikoncepce, ale je fakt,že je to moje milované Anťátko 😀 😀 😀

paolin
1. dub 2009

no jasan 😀
tyjo..včera byly děti se školkou zase na hřišti, tak jsem se dívala na Vikyna z okna. běhal tam tak sám, hrál si sám..až se mi úplně sevřelo srdíčko a chtěla jsem ho mít doma 😒 se** mě, deptá mě, zlobí mě..ale nedala bych ho 😀

paolin
1. dub 2009

koukám, že Vojtíšek chodí na nočník. to je ale šikula! ti naši hoši mají nějakou nočníkovou alergii nebo co 😀 nesednou a nesednou 😀

paolin
1. dub 2009

Jani a jak se Honzík spokojený s novou baštou?