Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
9. dub 2009

jani suepr zprávy my tzaky kakáme do nočníku čůrání je těžší, ale taky se zadaří.

e.k.t
autor
9. dub 2009

Ahojky,
tak my venčili Joli 9-12 stavili jsme se na menu, když chrupala 😉

Marti tak kloktat slivovicí nebo vodkou a raději studenou 😉

Jani Honzulka je šikulka a velkej chlap 😉

e.k.t
autor
9. dub 2009

Marti super fotečky a s tím mikádem vypadáš jako Nikčina švíca 😉

anta
9. dub 2009

Děkuji za pochvaly, holčiny, ani nevíte, jakou z toho mám radost. Začal totiž tlačit u mě na záchodě, tak jsem ho rychle čapla, svlékla a už seděl, příště si ale raději vezmu kolíček na nosák 😀 😀 😀

e.k.t
autor
9. dub 2009

neboj Janu bude hůř, takhle po vajíčku nebo zelí 😀 😀

anta
9. dub 2009

Evi, díky 😀 😀 😀 Chudáčka jsem ho tam posadila tak narychlo, že měl pimpilínka nahoru, ale když čůral, tak to šlo naštěstí do nočníčku 😀 😀 😀

e.k.t
autor
9. dub 2009

no to je dobře, taková náhoda, no tak třeba se mu to bude líbit nepopatlaný zedeček 😉

anta
9. dub 2009

Tak uvidíme 🙂 Mně se tedy ten nepopatlaný zadek líbí víc než popatlaný 😀 😀 😀

e.k.t
autor
9. dub 2009

no to v každým případě, no Joli teď má čistý i z plínky 😀

anta
9. dub 2009

Tak to je moc dobře, Evi. Já se loučím, protože je čas udělat pápá 😀 Dejte za mě pusinky drobečkům na dobrou noc a zítra ahooooj 😉

e.k.t
autor
9. dub 2009

Tak klidnou noc přejeme, Joli si právě vykoledovala modřinu na tváři 😝

martinka79
10. dub 2009

AHOJ HOLKY

anta
10. dub 2009

Dobré ranko, holčiny. Dnes mám manžu doma a Honýš to snad cítí či co a je protivnej 😀 😀 😀
Jééé, Joli ještě řádila, to je správná divoška 😀 😀
Marti, ty máš doma vojáka z povolání, viď? Tak pozor, od června se mu bude zvyšovat platový tarif, pracuje na tom MM, to je ale náhoda 🙂

martinka79
10. dub 2009

Aha tak to ani nevím MM nějak nemá čas na zjišťovačky. 😉 , ale díky za info.
JInak včera to bylo prima, to se musí vidět bruslaře, verner byl super a vlastně všichni italové, Frantík a i švýcar se svýma otočkama, úžasná šou. 😉 byla jsem s Nikolkou kamarádka odpadla horečky a angína jako prase. tak jsem vzala ji. Kultura je potřeba. 😉
TM je doma se nemáš a náš. 😀 tak si užijte společný den.

anta
10. dub 2009

Zrovna jsem MM musela napomenout, kluk už byl unavenej a on se rozhodl, že ho dá na zem a že si prý budou hrát, no Honýš mu samozřejmě začal zdrhat za mnou, že? Tak jsem MM řekla, ať kluka laskavě nedává na zem, když je unavenej, včera jsme se dohodli, že prostě s klukem bude tzv. dělat, co mu řeknu, ať se předejde zbytečnému řevu a on hned udělá tohle, hrůůůůůůůůůza 😝 😀 Dávali v telce záznam z toho krasobruslení, no šlo ti to pěkně 😀 😀 😀 😀

martinka79
10. dub 2009

vIĎ ANI JSEM SI PRDELKU NENABILA. 😀 VERNER SNAD JEDNOU, TO VÍŠ MLADÁ GENERACE.

paolin
10. dub 2009

čauky holky!
Marti, co zubák? asi tam mám den, co?
jo, včera v tý telce...seklo ti to! 😉 😉
Jani, to abys vlastně vychovávala dva, co? i manžílka 😀 Jo, do psycho poradny (to zní dobře 😀 ) jdeme v úterý.
holky, s těma nočníkama máte můj velký obdiv! u nás teda nic podobného nehorozí 😅

anta
10. dub 2009

Byla jsem nakupovati, no Pavli, možná to s tím nočníkem byla jen náhoda, ale jak jsem viděla, že tlačí,šupky sundat plenu a už trůnil 😀 😀 Do psychoporadny jdete ve úterý? Přiznám jsem, že jsem docela zvědavá, jak Vítkovi pomůžou 😉
Marti, ty jsi tam byla s tím Vernerem na ledu, viď? Já jsem tě hned poznala 😀 😀 😀 😀

paolin
10. dub 2009

hele, Marti, ale krapet Vernera zdrbej. občas ti to tam fakt kazil 😀
Jani, ta poradna bude asi hodně o tom, že se nemám od Vítka nechat zatlačti do kouta a hlavně nevybuchovat. to tedy nevím nevím! včera Vítek utekl z pískoviště, aniž někomu něco řekl. dostal od Mirka pěkně na zadek. hm, bylo mi ho líto. Vítka, ne Mirka 😀 ale tohle tedy dělat nebude. už mi takhle utekl jednou, měl štěstí, že za kamarádkou na houpačku.
jo, novinka - Adam mi odmítá sedět v kočáře. musím ho poutat a to pak jedeme se řevem. takže kočárkovací pohoda je fuč 😒

paolin
10. dub 2009

holky, já valím uklízet a vařit. jsme s Mirkem nachlazení, jak..to jsme tedy dvojka! 😀
kolem oběda se tu ukážu ☹

anta
10. dub 2009

Ale, Pavli, nekecej, že ti Adámek odmítá sedět? 😀 Honýš chce v kočárku pořád zase klečet anebo rovnou stát 😀 😀 😀 Moc ti budu v úterý držet palečky, předpokládám, že ani samotnému Vítkovi ty scény nejsou příjemné, tak ať vám koukají pomoci už! 😉

e.k.t
autor
10. dub 2009

Kuk, jen pozdravím a honem s Joli ven, aby se tatin prospal po noční 😉

martinka79
10. dub 2009

No Verner je tele. Pavli čauky Evi tak čusky.
Já poslala dítě ven at si zvyká na samostatnost. 😀
NO Taky bývám lítostivá Pavli, když Michla dá nikolce bacanec.,a le jinak to v poho. Výchova musí být a Jana ji bere na všechny stejně. táta dítě šup,bum prásk. tak to má být to je žena činu. Neříkala jsi tůdle něco o cesu a sudlici a už to tu je. 😀 😝

Holky no vzadu v dásni mám obr díru aby se tam vešel zub až doroste zatíms e tam ukladňuje jídlo asi ta světová krize. 😀 😝
Tak zatím čauky.

anta
10. dub 2009

😀 Přesně tak, s ničím se zbytečně nemažu, jedna rána Honzík, druhá rána táta pěkně z jedné vody načisto 😀 😀 , no přece mezi nima nebudu dělat rozdíly, ještě by to jednomu přišlo líto 😀 😀 😀 Marti, sudlici jsem nesehnala, ale mám super nunčaky 😀 😀 😀

martinka79
10. dub 2009

tak to je moderna,a le to nevadí. když tatina propleskneš tak myslím bude jako nemluvně ležet. 😀
to josu ěvci já je beru všechny tak pěkně bum bác táta,pes, Nikol, Michal. 😀

anta
10. dub 2009

Ty aby jsi měla ruce jako chobotnice 😀 😀 😀 No teď se Honýšek zase vykakal do nočníčku, to je ale šikulínek, dokonce to zvládl táta, že ho na to posadil a už to jelo, hurááááá 😀 😀 😀

many
10. dub 2009

ahojky 🙂 jsme z prochajdy dřív doma 🙂 dnes nás čeká opíkačka na zahrádce,tak se moc těším,už mám chuť na buřta 😀 😀 😀 jinak jsme od rána do večera každý den venku,je tam suprově,už se mi pěkně chytají ruky a oblíčej 😀 😀 😀 pěkně to pere 😀

many
10. dub 2009

no a večer jsme tak unavená z toho vzdoušku,že chodím spát už v 20.00 😀 😀 😀 a Ladík většinou v 19.00 😀

many
10. dub 2009

jo a pěkný víkend a pěkné velikonoční svátky 😀 😀 😀 ať moc nedostanete 😀 😀 😀

e.k.t
autor
10. dub 2009

Tak a jem zpět, Joli se mnou nakoupila potraviny a cestou zpět pěkne usla, to se teda divím, tak už jsem zpět 😉