Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
18. dub 2009

jééé tak to já např. svoje trička neobleču pořád žádný ☹ musím mít furt ty větší a nakoupit další 😒 ale kalhoty naštěstí obleču,ale pak ten špek co se vyvalí a musím ho schovávat 😠 no chce to cvičit,ale zatím čekám,už mám odříznutý druhý znamínko,tak až se stehy zahojí,.tak na to vlítnu 😀 😀 😀 akorát jíst stejně musím,abych nepřišla o mlíčko no,takže žádný drastický diety nehrozí 😀

e.k.t
autor
18. dub 2009

tak já diety taky jen s citem, aby se tělo nerozbouřilo 😝 prý při oslabení muže ten zlatý sráč zase zaútočit, ale jsem na svou tloušťku zvyklá tak to nehrotím

martinka79
18. dub 2009

jé ještěže jsem byla pryč řešili se postavy. no tak ou mě no comment. prostě nejsme to co dřív,a le mám asi 59kg a an svých 170cm. a postavu dopiluji cvičením na kole..... někdy.

martinka79
18. dub 2009

návštěva byla příjemná. dostala jsme nádherné naušnice zlaté s bílým zlatem a kamínky. michálek toto
http://www.babyveci.cz/katalog.php?kategorie=40128 ovšem bojí se toho. 😀 je to trdlo moje malé. nikolka také nějaké dárečky aby nebyla smutná. a samo spousta sladkostí a dobrot. já kytici růží. 🙂

martinka79
18. dub 2009

tak jsme tu měla kamarádku na kávě a Mišáček už spí jen jsme ho polořžila usnul. když nikdo není doma má kldi tak spí hend ,a le jakt o je šrumec tak prudí. 😠

many
18. dub 2009

Marti ty máš narozeniny 😉

martinka79
18. dub 2009

ano 21.4. hurááááááááááááááááááá
🙂

martinka79
18. dub 2009

tak jaký byl den?

e.k.t
autor
18. dub 2009

ahojky tak den tu byl fajn zato večer na zrušení 😝 1,5 hodiny řevu

e.k.t
autor
19. dub 2009

tak ale spinkala do půl sedmé, budiž jí odpuštěno 😉

anta
19. dub 2009

Dobré ranko, holčiny. 😉 Honýš je teď udoláván ke spánku, podíval se na žížalu Julču, tu má moc rád, ale je ochrápanej.
Marti, no nekecej, že máš narozky 21.4.? Jé, ty je máš jako MM, to je náhoda, tak to nezapomenu 😀 😀 😀
Evi, tak to jsi hodná,že jsi jí to zapomněla 🙂 Honýš bývá protivnej spíš průběžně, ale to jen, když je unavený nebo když ho čapou zuby, tak trochu prudíkuje, ale už to je mnohem lepší než dřív 😉

many
19. dub 2009

ahoj holky 🙂 tak u nás se spí teďka 🙂 a po obídku valíme na výlet do Prostějova za babičkou 😀

paolin
19. dub 2009

ahoj kočky! u nás je dnes krááásně!
včera trochu zima, dnes paráda 😵 Vítek chrní, Adama uspává táta. nějak jim to ale nejde 😒 ve 2 vyrážíme na oslavu narozek mé kamošky a pak mám trenál. tak tu budu až večer.
všem kráásný den 😉

e.k.t
autor
19. dub 2009

Pavli užijte si neděličku 😉
Joli chrupe nadvorku v kočárku 😀

martinka79
20. dub 2009

krásné ráno

anta
20. dub 2009

Dobré ranko, tak jsem taky tady, hurááá. Víkend byl pohodový, tak je to fajn 🙂

martinka79
20. dub 2009

u nás také v sobotu návštěva a v neděli jsme jela s prdelínem na šibřinkový bál pro děti jé ten si to užil. jen nikolka měla zaracha jet,zlobila nechtěl uklíte a tak nějak pubertálně zkoušela co si může dovolit. 😠
dám fotky jak bude chvilka

martinka79
20. dub 2009

čaudy Jani. tak tak jsemr áda, že na mé narozeniny nikdy nezapomeneš. 😀

anta
20. dub 2009

Jé, Nikolka taky umí zlobit, jo? 😀 😀 Marti, fakt je to náhoda, ale MM má narozeniny ve stejný den jako ty, ale jestli se nemýlím, tobě bude JEN 30, že? MM bude 31 🙂 Ale já jsem starší, mně je už 32, vůbec ten rozdíl naštěstí není vidět a myslím, že ani nebude 😀 😀

martinka79
20. dub 2009

ano já jsme zajíček 30tetý 😀 nebo zaječice.
tak MM manžel vola, že ráno zjistil rozbité okno na domě. no tak to už je zoufalé. ☹

martinka79
20. dub 2009

jdu něco do šolichat uvařit si snídani jsem tu, tu na hej 🙂

monkia.pv
20. dub 2009

dobre rano holky!Jee ja uz jsem tu dlouho nebyla!Ale kazdy den na vas myslim!A doufam ze tu s vami zase budu casteji!Uz jsme skoro prestehovany!Je to desny!Mame kramu jako hrom!
Marti rozbite okno?To jsou hajzlici!
Jak se jinak holky mate?Co deti-nezlobi?

martinka79
20. dub 2009

moje děti zlobí ale přiměřeně.... jinak to jde. to okno mě dost štve... 😠

martinka79
20. dub 2009

hurá skoro přestěhovaná jsi šikulka jak to zvládáš. 😉

martinka79
20. dub 2009

a co malá? jak roste?

martinka79
20. dub 2009

ta stavba je snad začarovaná ☹

e.k.t
autor
20. dub 2009

Ahojky, Martitak a užtěch průserů na stavbě bylo 3x? tak by mohl být konec,3x a dost 😉

e.k.t
autor
20. dub 2009

Moni, samotné to jde pomalu, že, ale zase je lepší, že si to zrovna poskládáš a ne jako my,že se stěhovalo děsně narychlo a ještě je spousta věcí po krabicích. No budu muset zvednout svých 5 písmen a začít likvidovat nepouřívané 😝 😀

paolin
20. dub 2009

ahoj holky!
Marti, to je děs toto! lidi jsou fakt hovada 🙄
Mončo ahooj! ty máš taky práce, jak na kostele, co? tak ať už to máte za sebou a užíváte si nového hnízdečka 😉
Evi, Adam má průjem, jak prase! děsný...jestli mu to do zítřka trochu nepovolí, musíme k mudr. do kdy jsi v Blansku?

licina
20. dub 2009

Ahoj holky, potřebovala bych poradit....., nevím si rady s Kubíkovou předkožkou. Kdy se má přetahovat, nebo nemá?? Kubíkovi to nejde a já ani nevím, co by v jeho věku mělo jít a co ještě ne. Můžete mi poradit maminy kluků???