Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
21. dub 2009

tak Joli zcela nepochopitelně posvačila mlíčko 😉

martinka79
21. dub 2009

ta je šikovná já UM už nedávám prdelín ho nechtěl. 😝

e.k.t
autor
21. dub 2009

oaspoň chce prso, což je lepší 😉

martinka79
21. dub 2009

už ani to ne... bohužel nějak si řekl, že přes den a ne a po pravdě když už běhá a je takový jako by velký kluk tak kojanda se mi příčí, aby ze mě rval triko. kdepka 😠 jsme matka puritánka co má svůj styl. takže nemá prso a Um nechce a občas dostane mléko-zajíc sojové. nebo převařené obyč. 😉

anta
21. dub 2009

Tak pronásledovatel spinká 😀 😀 Byli jsme venku a nevydržel to nějak či co. Málem jsme cestou ztratili dudloše, ale dobrý, vrátila jsem se, kudy jsme jeli a válel se na zemi. 🙂

anta
21. dub 2009

Holky, ale povím vám, že Honýš srandovně usíná v kočárku, sedí, je nakloněnej dopředu a spí v sedě jak houmlesák na lavičce 😀 😀 Tak ho samozřejmě vždycky narovnám směr záda a pinká jak zběsilej 🙂

paolin
21. dub 2009

ahojda holky! konečně tu 😉
Martíí, vše nejlepčejší ka tvým krásným dvacetinám 😀 😉 děti a manžel ať dělají jen radost, sousedi ať nevysí...a hlavně zdraví!
Adam chrní, já se cpu. a jdu vás dočíst 🙂

paolin
21. dub 2009

Jani, Adam tak taky usíná. děsná poloha 😀
hele, Jani, ty jedlíku jeden, jsem si říkala, že to tak nenechám a půjdu do sebe a hezky tě s váhou předeženu 😉 holky, ani nevím, kolik vážím. raději na váhu nelezu 😒
Evi, ty jsi pohodářka k nezaplacení! bych tě potřebovala pár dní doma, aby jsi mi to tady srovnala do latě 😉

e.k.t
autor
21. dub 2009

jasně ve čtvrtwek začne seznamka a pak se třeba zase domluvíme 😉 v dětské kavárně to bylo fakt szupééééérrrrr Joli se s Kačí (o 2 týdny maladší) vyřádily 😉

e.k.t
autor
21. dub 2009

tak fotky jsou v albíku 😉

paolin
21. dub 2009

Evi a kdepak jste byly?

e.k.t
autor
21. dub 2009

v dětské kavarně na Husové a fakt super, opravdu vše pro dítě, moc moc mocspokojenost

martinka79
22. dub 2009

Evi krásné fotečky jinak krásné ráno všem. Já dnes nemusím vařit huráááááááá mám od včera. MM dovezl na oslavu pizzy takže jsme si dali a večer jen něco lehkého. tedy oslava žádná nebyla,a le i tak to bylo fajn. 🙂

my jsme nesutále venku. včera tu ve vesnici běhal křízenec vlčáka s huskym štěně měl obojem, ale známku ne. Holky to bylo šílené on si chtěl pořád hrát sápal se na děti alezl na mě. a nakonec znásilnil našeho psa.... tomu se to zalíbilo tak to spolu dělali.... No já našeho nakonec zavřela. volala starostovi ten mi sdělil, že ons tím nic nemůže dělat a když jsme ho zahlídla jak kolem mě projel autem tak jsme se na srala a zavolala s kamarádkou na policii a oznámila, že tu máme volně běhajícího psa. Oni mi sdělili, že je to v kompeetenci starosty a já jim sdělila co mi řekl..... tak sbílili, že dojednou a nakonec hovno miý soude. no a v noci tu prý stále byl... ty jo to je úřadovost a z našich danííííííííííííííííí 😠 😠 😠 😠

martinka79
22. dub 2009

haloooooooooooo vstáváme 😉

anta
22. dub 2009

Dobré ranko, holčiny 😉 Já jsem udolávala Honzu, byl vzhůru už od půl pátý divoch jeden obecný, taky byl řádně unavený 😉

martinka79
22. dub 2009

jé to my vstáali dnes už kolem půl šsté, ale nechtěl ě prdelk, ale tatínka tak na něj volala: tatin stejně už vylejzal. já muslea tedy potom také. teď tu běhá se zasoplneným nosem. ☹

anta
22. dub 2009

Ajaj, že by se nastydl tvůj akční hrdina? 😉 Nebooooj, to bude doblýýýýýýý 🙂 Včera byl Honýš v pohodě, ale už mu asi přezdívka "pronásledovatel" pro jistotu zůstane 😀
Ty máš doma znásilněnýho pejska,ju? Teeeeda! 🙂

martinka79
22. dub 2009

no, ale vypadá dobře se mu to líbilo nejprve ne,a le to víš jak přišel na chu´t gay jeden tak mu se OK. 😀 můj akční hrdina nastydl asi na šibřinkovém bále tolik tančil až to vyhrál.... Rýmu 😀 😝 ale jinak je v poho. chce už jít ven chápete to?

anta
22. dub 2009

Marti, dobrý 🙂 Chce jít ven už teď? Tak ho dej na zahradu i s rýmou 🙂

anta
22. dub 2009

Marti, už tě, co se úklidu týče, začínám dohánět. Vytahuju vysavač nejméně 2x denně a luxuju a luxuju, odpoledne jsem malýmu dala jen tak suchej chleba do ruky, tak si dal s radostí a teď mi tady pořád něco křupe pod pantoflemi, no budu muset zase vyluxovat 😀 😀 😀

martinka79
22. dub 2009

no tak to musím ven i já 😠 tak brzy ještě ani káva není vypitá 🙂

anta
22. dub 2009

Tak ho dej na provázek a stůj mezi dveřmi a jen ho vypusť 😀 😀 😀

paolin
22. dub 2009

ahoj holky!
Marti, ty máš tedy zážitky!
holky, já mám asi angínu. je mi, jako by mě někdo zmlátil. no párada 😝 Mudr je dnes až odpo, tak snad to do té doby nějak ustojím.

martinka79
22. dub 2009

jé tak já ho přivážu k balkonu.... 🙂 😎 Pavli ahojky tedy to je k prdu, drž se nadupej se vitamíny paralenem a vydrž do odpoledne 🙂

anta
22. dub 2009

Ahoj Pavli, no to není dobrý, když máma onemocní, uááááááááá. Tak se drž ty cholko jedna. Jé někomu řve zmeťour venku 😀 😀 😀

paolin
22. dub 2009

Jani, můj to není, ten chrní 😀

martinka79
22. dub 2009

můj taky ten ejště není venku a taky venku neřve.... 😀

martinka79
22. dub 2009

se máte, že ty své ratolesti dáte spát. mlůj chodí až kolme oběda.... a pokud není venku tak to je potom 😝

martinka79
22. dub 2009

si učešu hlavu a povšsím rpdálo vysaju a vidím to na prochajdu vyvětrat na stavběmkoupit housku a hurá domů. 😉

paolin
22. dub 2009

ale jinak je tedy Adámek fakt číslo! včera se zase šel pochovat k cizí mamince a pak na další dvě jukal a chtěl si s něma povídat, krade PET lahve..takže já jsem samé nesmíš, nechoď tam, nech to, pojď sem..to musíme tedy vypadat 😀