Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
27. lis 2008

Marti, asi musíš být hodně trpělivá, když máš normálně tak náročnou práci, to fakt obdivuju 😉

dite1
27. lis 2008

ty jsi v tehotenstvi nesmela?
me na gynde rekla ze pit kafe muzu i silny tak 2 denne maxi, samozrjemne pri praci co mam tak musim, nevim jak bych jinak prezila noc.Proto je Honzik mozna i tak nervni... 😀

dite1
27. lis 2008

Chudak to mel cely obraceny v noci se mnou tocil ruletou a pres den spal.Ja mela strach ze to tak bude mit i po porodu ale dobry, to bude asi tim ze jsem delala jen do 7. mes a pak si zvykla hned na denni zivot

dite1
27. lis 2008

Holky asi si pujdu pujcit zehlicku k sousedce, doufam, ze nespi jinak bych se asi nedozehlila!!! 😖

martinka79
27. lis 2008

aha tak to je dobrý dárek, ale teď to vydržet. no vlastně ty za pár dnů odletíš viď.
my se jdeme balit mišák nechce chrnět tak ho uspí auto a potom kočárek. 🙂

anta
27. lis 2008

Já jsem to kafe nepila záměrně, i když jsem na něj měla sto chutí, ale já se bála, abych malýho nějak nepoškozovala tím kofeinem, gyndař mi řekl, že si klidně můžu dát i pivo, ale to jsem též zavrhla 😉

martinka79
27. lis 2008

Jani čauky my stále enspíme to je děs a tak to asi zabalím apojedu hurá do velkoměsta 😀 😅
trpělivá no tak si myslím jsme jen ne u vlaastních dětí to mě občas vstávají vlasy na hlavně.

martinka79
27. lis 2008

tak to já jsme starý rebel a já si dala i pivo kávu a víno. ježiš já jsme nechutná matka. ☹ piju kávu i teď.

martinka79
27. lis 2008

tedy jani honzík zase dobrý, fotečka 🙂 🙂 🙂

dite1
27. lis 2008

me teda rekla ze muzu taky pit vinko, ale ja 0% alkoholu ale kafco jsem si doprala.
Tak jsem uspesne vzbudila sousedku a ta mi pujcila zehlicku tak jdu na to at ji ji muzu vratit co nejdriv

many
27. lis 2008

tak vidím,že už máte pokafíčkováno a posnídáno 😀 taky bych si mohla jít něco udělat,že 😀

many
27. lis 2008

já taky v těhu si sem tam dala dvojku červenýho s RC kolou 😀 do půl litra smíchat 😀 mňam mňam ale teď si dám jednou začas o víkendě po 20.00 až Ladíčka nakojím černýho Kozla,toho miluju 😀 však jsem si taky vzala Kozla že 😀 😀 😀

dite1
27. lis 2008

ja loni na silvestra pulnoc zapila sampanskym pro deti nastesti MP je tak milujici ze si dal se mnou a nenapil se ani trochu sampusu pro dospely.Byli jsme na nej dve moje kamaradka slavila s nami a ta byla o mesic vic tehu nez ja 😀

anta
27. lis 2008

Míšo, tak to jste museli být trojka 😀 😀
Já jsem občas požila dva loky pivínka, ale nealkoholického, nechtěla jsem do sebe rvát nic, co jsem nesměla.

paolin
27. lis 2008

cauky holky! koukam, ze jste toho po ranu pekne naplkaly 😀
ahoj Manyy!

Adonis huci, jak pilinaky. zase se milostpanovi neco nelibi 😉
jinak u nas dve tragicke noci po sobe. vstavala jsem asi 30x. porad rval, vrtel se..jestli jsem naspala dve hodky, tak tedy moc 🙄
vcera ve skolce havarka. s Magdalenkou se urvalo umyvadlo a byla fest porezana. i pod krkem, ale slo to zastavit. siti jen na ruce..dost drsny..byla tam jen pi ucitelka Verunka, ale nakonec jsme to zvladly. tyjo..kdyz jsme si predstavily, co mohlo byt...brrr! Magda je moje ex-neterinka, takze se mnou byla v poho, nez Veronika obvolala mamku Lenku a poklidila bordylek. tak jsem si chvili zase hrala na ucitelku v materske 😀 nakonec jsme tam plkaly az do pul paty. Vita nechtel domu a Adamek mi usnul na zinence. bylo to fajn 🙂

paolin
27. lis 2008

Marti, me taky cizina nejak nelaka. co bych tedy chtela, je navstivit Svedsko a lip Francii. a pripadne Novy Zeland 😉

alianka
27. lis 2008

dobre ranko 🙂 je Paol to jsou zazitky, no hlavne ze to dobre dopadlo!
ja bych jeste tak strasne spala, ten muj raubirek ale ne a ne, tak mam smulu.

dite1
27. lis 2008

holky uz jsem to dozehlila, pospisila jsem si abych mohla vratit zehlicku!!!
Silvestra jsme si uzili ve 4 ale ta posledni rikame ji mamiii, nikdy alkohol nepije tak jsme vypili 2 flasky sampomy pro deti, docela zabava.Pak jsme sli ke kamaradovi a tam zkysli az do 5 do rana.Samo nejdriv jsme jim pod okny zapalili delobuchy 😀 😀 😀
Prosim te co to tam maji ve skolce za umyvadla, vzdyt jsou nebezpecny!! 😲 To se stat me tak........ 😠 🤐

alianka
27. lis 2008

je tak to ja jsem mega cestovatel. porad bych nejradsi nekde vymetala, asi je to tim ze jsem jeste pred 3 lety byla uplny cestovatelsky panic 😀 byla jsem do te doby jen v Drazdanech a Vidni na jeden den, tot vse. Pak jsme byli s manzou na 2 tydny ve Skotsku a to odstartovalo moje cestovatelske vasne 😀 chtela jsem se do UK dokonce odstehovat 😉 ted mam zas na chvili utrum.

alianka
27. lis 2008

Miso Silvestr dobry 😀 holky co planujete letos na Silvace s mrnouskama? my teda asi budem mit poklidny vecer ve trech...

dite1
27. lis 2008

ahoj ali!!!
No Francie je je krasna zeme to opravdu musi se ji to nechat.Mi mame stesti, bydlime na jihu takze je tady porad hezky, vlastne skoro porad, hlavne v lete a tim, ze jsme na jihu mame kousek Spanelsko, hory i more takze i na vyked si zajedeme nekam vegetit. Na horach mame baracek a u more ma zase baracek MP bratranec tak nemusime platit ani za ubytovani... 😉 Letos v breznu jsem navstivila po 1. Pariz, je to kouzelny mesto moc se mi tam libilo, ale je od nas 800km, byli jsme tam jen 4 dny, ale v breznu uz je tam docela zima a hodne prsi, ale uzili jsme si stejne.Ja chodila uz s mensim pupkem vsude mozne jen jsem si vsugerovala ze hlavne nesmim citit unavu abych toho navstivila co nejvic.Bylo to bajecny.Brzy snad navtivime i Bretan je to tam moc krasny taky, ale ze 12ti mesicu tam prsi tak 10 🙄

dite1
27. lis 2008

ja taky rada cestuju chtela bych se jet podivat do USA na velky kanon a taky do Japonska, no vzdycky kdyz vidim nejaky dokument o zemi tak tam hned chci.Zbyva mi jen vyhrat sportku!!! 😀 😅
Ja uz byla v Italii, v Nemecku, na kanarech (Tenerif), Barcelona, Korsika ato je vse...Jeste mi zbyva takovych zemi navtivit..... 😀

dite1
27. lis 2008

taky by jsme se chteli jet podivat do Moskvy, ale je to tam ted moc drahy.... ☹

alianka
27. lis 2008

jee teda tak Ty jsi opravdu cestovatelka 😉 taky bych jela nejradej vsude, i kdyz vynecham zeme de jsou velci pavouci (a tim se mi ten vyber znacne zuzil 😀)

paolin
27. lis 2008

Pariz je krasna 😵 chtela bych tam jeste jednou, pac tehdy jsme tam hraly turnaj a videly vic telocvicnu 😉 a taky touzim znovu po Versailles. Napoleon je moje tajna vasen-s tim souvisi i to Svedsko 😉 no a docela by me zajimalo navstivit nejake vinohrady 🙂

Silvestr zatim planujeme ramcove. vypada to na tri rodinky s detmi na jedne kupe. no, uvidime..Nelinka ma taky 31.12. prvni narozky, tak by to bylo zajimavy.

tyjo...Adam furt rve. vubec me to neba 🙄 jestli mu rostou zuby..? fakt nechapu, jak jsem prezila Vitkovo kazdodenni rvani..

alianka
27. lis 2008

Paol zuby jsou mazec 😖 preju pevne nervy.

dite1
27. lis 2008

Vinohrady jsou tady u nas, ale skoro kazdy region ma sve.
Ve Versailles jsme byli taky ale zahrada nebyla tak krasna pqac vsechno bylo sedive bez kytek no proste zacatek brezna a jaro jeste nedoslo.
Ten muj prcek mel vcera tak cerveny tvare, myslite ze mu zacinaji pracovat zoubky??

paolin
27. lis 2008

jo jo. nejhorsi byl ten prvni a pak rezaky. jsem zvedava, jak Adam 😉

dite1
27. lis 2008

Paolin ja byla navstivit musé de l' ouvre, skryva se tam cela Napoleonova historie. A ted se tady prodavaji v ( sakra jak se tomu rika jak klepes kladivkem jednou 2krat 3jrat a je to vase prodano!!) Napoleonovy veci a taky Marie Antoine

dite1
27. lis 2008

Antoinette