Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
12. kvě 2009

asi si ho také pořídím, jenže můj chytrák ho i odemkne. 😠 sem ho dala vařit a už sedí u mě tak jdu hodit flákotu na plornu.

martinka79
12. kvě 2009

tak už se to skoro dusí. 😉 Michal si z bada udělal koně.

anta
12. kvě 2009

Honzík mě potěšil, panč hodil chleba na zem a já se ho zeptala:Kde je ham ham? A on šel a ten chleba začal hledat a našel ho a pěkně ho papal 😀 🙂

anta
12. kvě 2009

😀 😀 😀 chudák pejsek, se vsadím, že nemá ani sedlo 😀 😀 😀

martinka79
12. kvě 2009

si piš je to jako divoký kůň. tak to máš honzíka hodného a šikovného a ví jaká je cena chleba. To ten náš odpoví není. 😅 😅 a dělá jakési divné obličeje

paolin
12. kvě 2009

ahojda holky 😉
koukám, že dětičky po ránu pěkně řádí 😀
Evička bude mít perný den, tak to jí budu moc držet pěstičky!
Adam chrní. vstával o půl paté. 😝

paolin
12. kvě 2009

jinak opět závidím pěkné baštění. to naše zvíře jí, jak mraveneček. ale oplácaný je dost, tak snad to bude OK 😉

anta
12. kvě 2009

Tak holky, mám umytou kedlubnu. No a co se týče Honzíka, nic mu není, má jen nateklou dolní dásničku, všechno žere a slintá jak bernardýn 😉
Ahoj Pavli, no teda o půl páté, fuj! 🙂
Marti, ty máš doma Inčunčůnu, jo? 😀 😀 😀

anta
12. kvě 2009

Pavli, to papů tak neřeš, když mu to stačí a nehladoví 😉 Honýš už mi nechce pít přes den mlíčko, jen ráno po probuzení vycucne 110 ml nejvíc, přes den do něj nacpu, co se dá, vždy ráno udělám pořádné tři krajíce chleba s máslem a po prvním spaní zblajzne tak dva a zbytek do něj cpu přes den, včetně jablíček a různých papání, no a na noc vypije 180 ml a chrápe jak zařezanej 😅

martinka79
12. kvě 2009

Jani inčučuna, občas se promění v drak aa jinak super motorkář a kuchař. prostě muž noha profesí a převleků. 😀

Jani tak bernardýna podzravuj,jsme na tom podobně leze nám dolní levá stolička. právě teď je z něj opravář-montér---kutil Tim 😀 😀

Pavli tak já mám doma zse popelnici so by nestále jedla a pila. dnes dělám ze svíčkové takovou směs se zeleninou a ráži. si pochutnáme.

paolin
12. kvě 2009

Jani, to bude nových zoubků 😀
dnes vstával Mireček, tak si to brzké Ádovo vstávání užil on 😉
u nás je dnes zataženo 😒

martinka79
12. kvě 2009

my vstáváme s věčnou pravidelností až kolem 6hod a někdy i déle. o víkendu i kolme 7.15hod. 😀

Jani mi mlíčko jen ráno k snídani a jinak max. veče, ale né vždy a to UM ne. chce prostě obyč. ☹

Ajni zase jsi mohla uštřit za vodné stočné a kubíky vody.... vždyť stačí udělat ven z okna KUK 😅

anta
12. kvě 2009

To je dobře, Pavli, že si ho manža užije, tak správně 🙂
Je mi Honýše vždy moc líto, vidím na něm, jak se trápí, ale nic s tím nedělám, občas mu šoupnu panáka panadolu, dávám mu jen dvojky, nechce se mi to do něj cpát nijak moc.
Mňam, Marti, kurňa ty jsi šikulka, jak to všechno můžeš stíhat?? Že ty jsi superman převlečený za Martinku? 😀 😀

martinka79
12. kvě 2009

mě to počasí serákuje měli nám rovnat pozemek a bagrovat díru a odvod na deěťovku v tomoto tam nevjede máme hodně jílovitou hlínu a taky mám od včera na zahradě na zasazení a si 20jahod v květu. ach jo. snad příětí rok budou jahůdky.

anta
12. kvě 2009

Jenže ono tady neprší jako na potvoru, ale je fakt, že jsou tady louže 😀 😀 😀

martinka79
12. kvě 2009

Ano, ale chybí mi pindík 😀 😎
Holky nepotřebujete některá nějakou bundu na zimu? mám kamarádku co vlastní husky pordejnu a sklady teď prodává bundy na zimu za 500kč a pův cena asi 2tis. a taky kalhoty. 450kč ajinak trika jedu tam zítra kdyby jste chtěli něco přivézt nebo jestli to mám nafotit a vám poslat fotečky, udělám. 🙂

martinka79
12. kvě 2009

Jé do louže ne to by jsi měla z tvých krásných vlasů dredy po uschnutí a jetšě s přelivem a ozdobama. 😀 u nás prší tak my šetříme, kde se dá. nádobí, oblečky a my samotní.

martinka79
12. kvě 2009

Pavli a co Vítek jak se mu daří??? jaké to teˇd doma je?

anta
12. kvě 2009

Serákuje je dobrej výraz 😀 😀 😀

paolin
12. kvě 2009

Jani, souhlasím. Martinka má prostě turbo pohon 😉
jinak holky, dostala jsem od kamošky knížku Matka v krizi. je tenká a zábavná. takové oddychové čtení. takže moc doporučuji 😉 přečetla jsem ji za dva dny 😉 ve spoustě věcí jsem se našla a taky hodně zasmála 😉
více od autorky zde http://www.monyova.cz/

paolin
12. kvě 2009

Marti, to já bych zimní budnu brala! tedy, hlavně pro Vítka..dětské nemá? anebo lyžařské kalhoty na mě 😉

anta
12. kvě 2009

Nebydlíte Marti v jeskyni? 😀 😀 😀 Že se vám ta dešťová voda tak hodí 😀 😀 😀

paolin
12. kvě 2009

Viky je docela v poho. sice má své ukňourané chvilky, ale ty hodiné scény zatím nee. no jsem zvědavá, jaký to bude o prázdinách 😉

paolin
12. kvě 2009

Adam už je vzhůru. mažu..

martinka79
12. kvě 2009

Jani skoro to tak vypadá. 😀 uřž mě ten byt ser... 😠
Pavli tak já se zítra kouknu a když tak ti budu volat. dětské zatím neměla ☹
Tak na knížku se kouknu občas rozesmát potřebuji a Janča už je dávno Off 😔 🤐

martinka79
12. kvě 2009

mazej pa 😀

anta
12. kvě 2009

Holky, Buliboš je vzhůru, mizím v dááááál, tak zatím ahoooooooooooj 🙂 Jak to off? Nejseeeeeeem, kuky kuk čulibrk 😀 😀 😀

martinka79
12. kvě 2009

ale když zrovna tu nejsi čulubrk. 😀 zatím kolem poledne jsem tu.

paolin
12. kvě 2009

my též, my též 😉

martinka79
12. kvě 2009

tak holky jsem doma. byli jsme ve školce Míša nadšený potom s nimi chodil venku a pak hurá doma na oběd a jé ten mu chutnal,ale normálně u něj spal a jedl a stále na ham otevřel psusu a jedl. tak nechala si 4lžičky rýže a šupal do pelechu.
Nakoupila jsme tam spoustu dárků na vánoce. Dřevěné hračky, Michálkovi obr mašinu s vagonky za 145kč, spěrkovnici se zrcadlem a dvěma šuplátky za 120kč, přesýpací hodiny astojínek na kartáček za 40kč, píšťalku jako zvířátko za 20kč, sponka do vlasů s dřev. ozdobou 20kč a péráčka za 40kč. a jinak tam mají toho moc moc. já už z toho něco mám. Přímo od výrobce atakže prima ceny. podk něco chtete písněte. mají i stojínky na tužky, ořezávátka, sponkovačky a vše je potažené dřevem a ve tvaru zvířátek, berušky, abky, kravičky, prasátka, včelky, kočičky, sloni. no fakt úžasné. ve čtvrtek to budu mít doma nafotím a dám do alba.jo malé kuželky a hrací skříňky. 🙂

jdu si dát kávu a romanci.