Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
18. kvě 2009

krásné ráno všem jsme doma 🙂

martinka79
18. kvě 2009

musíme trochu uklidit a tak nějak to tu spacifikovat,a le nebojte čas si na vás udělám dokonce jsem vás i dočetla. 😉

martinka79
18. kvě 2009

holky my tu od čtvrtka nebyli a zase tus nad obývali náš byt cizí lidé. 😀

anta
18. kvě 2009

Ahojky, Marti, to jsem moc ráda, že tady zase jsi 😉 Už jsem ti i poslala, co jsem slíbila, snad to stačí 😉 Vy jste tam zase měli skřítky bordeláře, jo? 😀 😀 😀

anta
18. kvě 2009

Evi, fotky super, Joli sakra musela být hodná, když dostala takové krásné dárečky. Dortík moc pěknej 😉

martinka79
18. kvě 2009

Ahojky Jani, no představ si, já nevím.Ovšem nepořádek tu nechali. 😀

anta
18. kvě 2009

Tak to byly nějaké sviňuchy 😀 😀 😀

martinka79
18. kvě 2009

Jani ti povím jsou to ale potvory... ty návštěvníci tajemní. 😀
Jé evi vy už jste slavili? tak sem se koukala no moc moc pěkné.

JInak Kamčo také usper fotečky, Many ťapání to je super věc. neboj i venkus e rozlítá a nebudeš mu stačit. vím o čem mluvím. 😀

Pavli taky nás přepadla rýma zase přechop počasí a změn+ podmínek.

martinka79
18. kvě 2009

Holky já koupila včera Míšovi sandále a ono šup dup jsou mu malé no nesare to. 😀 😠 a to se mi zdáli ty první moc velké. jenže byl ospalý kroutil se ane chtěl stát a dnes mu je sotva dopnu. a to jsou za super cenu a tak příjemné. no nekupte to za 250kč v akci. 😀 😀 😀

martinka79
18. kvě 2009

Evi ty jsi tedy potvůrka s tím mailem. 😀

anta
18. kvě 2009

Marti, ty botičky, co jsi mi poslala, mě velmi překvapily, ty jsou moc pěkné a koukala jsem, že jsou Made in ČR, to mě dost potěšilo 😉

martinka79
18. kvě 2009

Jani jsem ráda, snažím se nakupovat a podporovat české cechy. 😀 😀
představ si, že toho našeho Mišáka asi ty návštěvy taky pěkně vzaly, jelikož už zase spí. no je to paráda. a to dnes nevařím máme do tchýně papání. Ona jde do sebe ženská jedna. 😀 No michálek si totiž umí získat každého....

Jinak pijeme s brčekm z hrnku a chodíme vážně kakat na nočník a čůrat a také dokonce říká občas "eee" sice hovínku je na půl cesty,ale řekne. 🙂

Jo a 10.6. nastupujem do nemocnice a 11.6. nás budou operovat. zatím to vypadá, že pojedu sama autem, psa nechám u tchýně a odvezu se do nemocnice.... 😀 Nikolk bude doma s tátou, tedy chodit do školy. jsem zvědá ak to zvládne počat na něj odpoledne a ráno se vypravit. ☹ Mm mají před velkou kontrolou takže žádné volno nehrozí.

e.k.t
autor
18. kvě 2009

Marti ty jsi mne práskla jooo? 😀

to víš, musím se na počítač rozkoukat 😀

martinka79
18. kvě 2009

jsem to, ale mrcha Evi 🙂

Objednala jsem se do kuch. studia na konečnou linku hurááááááááááááá 😀

e.k.t
autor
18. kvě 2009

já myslím že ani nééééé, bude to v červnu asi mazec co? ☹

anta
18. kvě 2009

Marti, děláš dobře, české výrobky jsou držáci 😉 Tak moje tchýně do sebe moc nejde, ta je schopná akorát tak napsat maila, jak se máme ☹ Tak jí neodepisuji, nemám na takový věci čas 😀 Mišák je šikovnej klučík, kdybych měla holčičku, tak bych si ho pěkně schovala jako budoucího ženicha 🙂
Marti, budou to nervy s tou nemocnicí 😒 , ale neboj, nebudeš sama, my na vás budeme moc myslet a Mišák to ustojí,neboj 😉 No mě kdyby něco takového čekalo, tak bych byla nerves jako prase pekari 😎
Ahoj Evi, Joli je moc pěkná, roste do krásy. Můžu se zeptat, máš na fotkách nějakou paní v brýlích, to jsi ty nebo někdo z příbuzenstva? 😉

martinka79
18. kvě 2009

Evi tak andělíčci, my resetovali pc. 😀 já musím jít zasázek kytky.... do květináčů...

Holky já jsme super nerves, ale zdělám jen nic, jen vím, že to bude náročné kor po operaci, ale co zvládneme to. bude mi smutno, ale nedá se nic dělat. Moje mamina nepřijde na návštěvu. jelikož slopuží tak snad bude chodit tchýňka. 🙂 ty jo já si zpevním pouto s Míšou a Michal s Nikou. a to chci Nikolku vzít na ORL se mi zdá, že má zvětšenou mandli nosní.... další operace... 🙂 top by byl mazec. 😉

martinka79
18. kvě 2009

pádím na ten balkon na ty kytky.

martinka79
18. kvě 2009

tak už se váma si avše zlatíčka vzbudila, no co nadělám ☹

martinka79
18. kvě 2009

tak Mišáček už je vzhůru.

martinka79
18. kvě 2009

svačíme a pádíme na vycházku.

martinka79
18. kvě 2009

tak jsme doma, malá prochajda a hrabní si s dětmi +zkumání jak jezdí a nakládají ještěrky do kamionu. dal si polévku a asi pošupe za chvilku do hajan. 🙂 já si dám kávičku a malý relax.
peru jak vzteklá, počasí je u nás nádherné.

e.k.t
autor
18. kvě 2009

Jani ta tmavovláska s brejličkama je naše švagrová 😉

martinka79
18. kvě 2009

Ahojky evi, tak jsem udělala chodbu a uvařím si kávu, tyjo to je vedor nějaé dusno mi přijde. 😝

anta
18. kvě 2009

Aha, Evi, já úplně myslela, že jsi to ty! Ta podoba je úžasná, trvalo mi chvíli než jsem si uvědomila, že nemáš sestru anóbrž bratra 😀 😀
Tak já byla s malým hodinu a třičtvrtě venku a on se mi za půl hodiny vzbudil a už nespíme, chodili jsme již třikrát se židličkou, je moc šikovný 🙂

many
18. kvě 2009

ahojky 🙂 Evi fotečky z oslavičky jsou kráásný 😉

many
18. kvě 2009

teda to je dnes počasíčko,co 😒

many
18. kvě 2009

Marti tak Míšánek chodí taky pěkně na nočníček,šikulka 🙂 to Ladík chodí taky,ale už mi přestal ráno kakat a kaká až později do plíny 🙂 ale kdykoliv ho dám na nočníček,tak se tam vyčůrá 🙂 no někdy i kaká,ale nééé každý den jako dřív,nějak se mu to posunulo 😒 jinak nám už říká - dívej,kutulů a ukazuje na nás a přitom říká ty 😀 😀 😀 a krásně se naučil dělat hlavičkou nenene 😀 to málem smíchy čůráááme 😀 😀 😀

many
18. kvě 2009

jinak spinkat nám chodí skoro pořád v těch 19.00 a vstává většinou v 6.00 😀 dnes jsme spali až do 6.45 záázrak 😀

many
18. kvě 2009

no mělach bych vás nějak dočíst,ale furt nemám moc času 🙂 co je u vás za novinky 😉