Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
24. kvě 2009

No jo vidíš, no kalendář mám beze jmen, Jani promiň ☹

No jo hlava děravá máslem pomazaná.

Ale umíš se přihlásit o své a to je moc moc moc důležité. Tak až někdy dojedu s Joli na návštěvu tak si něčím dobrým cinknem 😉

Co piješ nějraději 😀 😀 😀

Zdravíčko ti taky přeji 😉 😉 😉

K tomu hodně štěstíčka 😎 😎 😎

Ty Janičko maličká 😀 😀 😀

anta
24. kvě 2009

Evi, já jsem huba plechová a když vidím, že se nic neděje, tak se prostě ozvu 😀 😀 😀
Děkuji moc za krásné přání 🙂

e.k.t
autor
24. kvě 2009

A doma si někdo vzpoměl?

anta
24. kvě 2009

Tak MM určitě, Honýš ještě neví 😀 😀 , volala mi máma a sestra 😉

e.k.t
autor
24. kvě 2009

No tak jsem ostudá nejen já, i když od bráchů se asi nedočkáš, chlapi na to moc n emyslí 😀 😀

anta
24. kvě 2009

To máš pravdu, Evi, nejsi ostuda, o tom to není, já netušila, že máš kalendář beze jmen 😀 😀 😀

e.k.t
autor
24. kvě 2009

No 2/3 stránky je lokomotiva parní a dole je jen proužek s daty. No jinak mám kartičky s daty narození v krabičce u PC a tak to sleduju v pohopdě, ale jména mi někdy utečou 😅

paolin
24. kvě 2009

holky kuk 🙂
Jani, opožděně VŠE NEJ K SVÁTKU....já jsem taky debžon na jména ☹ všimla jsem si až u květinářství ☹ a to je Jana moje mamka a ségra! jdu honem psát sms.
před chvíli jsme dorazili domů. venku hic, jak...kluci zlobili..takový rodinný pohoda 😀

e.k.t
autor
24. kvě 2009

No u nás už se spinká při rumcajsovi 😀 😀 😀

martinka79
24. kvě 2009

kuky....kuk

Janičko vše nej nej ať jsi naše sluníčko. 🙂

martinka79
24. kvě 2009

u nás pohoda na zahradě zahradničili jame potom jsme dělali revizi kol a nakonec se Míša vyvále ve všem co se našlo.

Já ráno myslela, jak napíšu SMS JAničce a nakonec NIC. ☹ jsem to ..

e.k.t
autor
24. kvě 2009

Zítra tu asi moc nebudu, mám narváno, ráno před sedmou razíme s Joli hlídat Ondáška, kolem poledne na agenturu se smlouvou, a pa na nehtíky 😉 ještě vypydají moc pěkně, ale už jsou příliš dlouhé 😉 navíc jsem koupila spoustu nového zdobení, tak taky třeba vyzkoušet 😉

martinka79
24. kvě 2009

já ráno jedu s MIšákem k dr. na kontrolu a taky na domluvu o té předoper... a taky nafásnout něco na tu rýmu. odpoledne máme kroužky jako káždé pondělí.

e.k.t
autor
24. kvě 2009

no taky nabyto 😀 😀 😀

teda to si máme doma válet šunky s dětma a my takto blázníme 😀 😀 😀

Miškovi ať moc neubližujou.

Právě mi rodí kamarádka po netu dvojčata a zatím to mám v přímém přenosu. Rodí přirozeně

martinka79
24. kvě 2009

hm tak to je prima.... asi bych to ani nechtěla vidět.. hlavně a´t jsou mimi zdravá a mamina také.
No je to den plný cest, ale dá se to. 🙂 ty budeš mít i příjemné chvilky nehtíkové.

paolin
24. kvě 2009

holky, tak ať to zítra jde, jako po másle!
Evi...to moc kamošce a mimčům mooc držíme pěstičky!

e.k.t
autor
24. kvě 2009

no to jo, to je zasloužený relax u kamarádky. tentokrát za 200, protože jsem nic neulomila 😀 😀 😀

e.k.t
autor
24. kvě 2009

No je taková divoká že rodí normálně, tak ji musím uklidňovat, ať je ráda že může, já už od 33tt věděla, že na 90% končím císařem 😝

martinka79
24. kvě 2009

tak to je dobré Evi.
holčiny pádím žehlit a pít latté. těšímse do pelechu jsme nějaká unavená,a le jak jinak, že? 😀 😝

e.k.t
autor
24. kvě 2009

já si dám taky kafčo a jdu připravit zapečené brambory se syrečky 😉

alenka83
24. kvě 2009

ahoj holky, právě jsme dorazili domů a tak nějak jsem celý dne myslela na Janču, že jí musím popřát k svátečku, takže Jani vše nej nej.

Konečně máme robátko zase po víkendu doma. Měla ho babička na víkend, tak my si včera udělali s tatkou hezký večer a dneska chrupali do 11-ti. To se mi už dlouho nestalo🙂

martinka79
24. kvě 2009

Alenko ahojky tak to jste se měli prímově...takové hlídání to je něco k nezaplacení.

e.k.t
autor
24. kvě 2009

Ali tak to muselo být super 😉

e.k.t
autor
24. kvě 2009

Jolina ještě nechrní, chjooo to budu zítra vypadat 😝

anta
25. kvě 2009

Dobré ranko, holčiny, děkuji vám za hromadnou gratulaci 🙂 Četla jsem vás a koukám, že máte lítáníčko, tak ať vám to dnes vyjde bez problémů 😉

paolin
25. kvě 2009

ahojda holky! Adam už chrní. vstával o půl paté a byl pročůraný. za chvíli s ním vstal i Vítek, tak tu bylo veselo 😀
Evi, Jolanka má ale výdrž! 😒 😨

anta
25. kvě 2009

Ahojky, já jsem dala Honzu po 10minutovém nošení do ložnice, sotva jsem ho položila, tak samozřejmě otevřel oko, ale já na to nedbala a utekla jsem jinam 😀 , protože kdyby mě tam viděl, tak by začal lézt po posteli jak opička 😀 😀 😀

paolin
25. kvě 2009

Jani, to je lumpík 😀
myslím teď na tebe. bolí mě záda, jak prase. mám zase z toho věšného nošení pánevní posun 😝 masér říkal, ať Adama nenosím jen na levém boku. ale copak to jde? to bych pak nic neudělala 😉

anta
25. kvě 2009

To znám, já ho nosím pořád na stejné straně, tak se nedivím, že jsem jak křivák obecný 😀 Včera mi přišlo asi 15 SMS, to byste měly vidět MM, jak byl nervózní a to bylo pořád: "Kdo ti to pořád píše?" 😀 😀 😀 😀

paolin
25. kvě 2009

cha chá 😀 jen ať trochu žárlí 😀