Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
19. čer 2009

se ti kouknu na půdě. 😀

anta
19. čer 2009

Tak jo 😀 😀
Jo a včera přijela babička z Ruska a s pěknou omluvenkou napsanou v azbuce 😀 😀 😀

paolin
19. čer 2009

Jani, bubububu 😀
klečet na hrách..to je těžký. on má stavy, že ať udělám, co udělám, tak to schytám. on je neurotický, labilní a pesimista. včera jsem z toho byla fakt down a říkala jsem si - jsou děti, které jsou třeba postižené. ale šťastné. a on je zdravý a...jestli já to s ním ve zdraví přežiju..snad z toho vyroste 😉

paolin
19. čer 2009

Jani, juknu se na něco 😉
jooo, babička si konečně dorazila! to bylo na čase 😉 tak ze 14 dní ji pošli k nám, ju 😉

martinka79
19. čer 2009

Pavli neboj vyroste.... úsměv. je to těžké a co já včera doma hučela zase do nikol... měla své předpuberální stavy.. jak je vzpurná.
Jani tak došla babička jo? jéééééééé jsem ti to říkala, že přijde s omluvenou a dobrý? cítíš se dobře?

martinka79
19. čer 2009

ale holky se bez babiček neobejdete? já jo. 😀 jdu do sprchy snad mě vzpruží. nebo že by ten myslivec....ale já ho nemám 😢

paolin
19. čer 2009

Marti, zkus sprchu. co čokišku, nemáš? fakt je tlak na ho...tak ať je líp!
jo a záleží na babičce 😉 😀

anta
19. čer 2009

Pavli, vyroste neboj, pak přijde klackovatění 😀 😀 😀
Babča došla a je mi fajn 😀 😀
Bez doopravdických "babiček" (dají-li se tak nazývat) se objedu klíďo. To jsem se zrovna domákla, že moja tchýňa je v Irsku! Za naším Honzou nebyla nejméně 7 měsíců a do Irska to jede ☹

martinka79
19. čer 2009

Jééééé Jani to je.... babička. 😠 😠 😠 tak ať aspoň dovalí irskou whisky
Pacvli sprcha proběhla hned je mi lépe čokoláda je tu také.

paolin
19. čer 2009

Jani, na babi se vyprdni. nechce, ať nechá bejt. její chyba...a velká!
Marti, supr. jen tak dál 😉

anta
19. čer 2009

😀 😀 😀 Já na ně prdím, já jen, že jsem se to domákla 🙂 Tak já letím, bo Buliboš bude co chvíli řáditi jako černá haksna ééééééééééééé ruka 😀 😀 😀

paolin
19. čer 2009

jo jinak holky, asi mě jebne...musím Adamovi zase pořídit nové sandálky. teď už má ty, co měl Vítek ve dvou letech! šílený..tak mám doma 2 měsíce nošené sandálky Sante 21(stélka 13cm), kdyby někdo chtěl poslat.

martinka79
19. čer 2009

tak zatím čusík já jdu ěnco udělat a potom se chystat pojedu v 10.15 a domů hned za hodinku takže v 12hod už budu tu.... a Michal snad bude spát.

e.k.t
autor
19. čer 2009

Jani no to je nářez, chudinka viď za synem a vnoučkem je to příliš daleko 😝

martinka79
19. čer 2009

jé dobré sandále,a le nám by byly malé. 😀
evi tak jak to jde?

e.k.t
autor
19. čer 2009

jdu zlikvidovat biologický odpad a nakrmit dráče

martinka79
19. čer 2009

tak čusík já se učesataa chystat taky mu něco dám ať nesomruje na náměstí.

e.k.t
autor
19. čer 2009

No tak dítě odbaveno, honem poslat zprávy a zase se učit 😀

anta
19. čer 2009

Tak holky, novinka a doooost horká, Honýšek se nám pořádně zvedá na zadní, to je super 😀 😀 😀

e.k.t
autor
19. čer 2009

No to je ale šikulka, Joli cosi devastuje v předsíni, ale dokud nebude řev tak tam nejdu, asi i okusuje boty, no co prdelka si to přebere 😀

anta
19. čer 2009

Joli je šikulka, asi uklízí, ne? 😀 😀 😀

e.k.t
autor
19. čer 2009

no to rozhodně ani omylem, a když já něco uklidím tak jde a rozháže to a pak je spokojená 😉

anta
19. čer 2009

Joli ví, co se sluší a patří 🙂
Dnes se mi povedl oběd a to jsem vůbec nevěděla, co z toho vyleze 😀 😀 Dala jsem vepřové medailonky do pekáče a zeleninku jsem tam dala a zalila jsem to šťávou z masoxu, pak jsem přidala vařené brambory a povím vám, ham ham je to 😀 😀 😉

e.k.t
autor
19. čer 2009

no to si myslím, Joli dnes premierově dospěláckou krupicajdu 😉

martinka79
19. čer 2009

jé Jani a zbylo i na mě? Evi a jak jí jela. Já zmokla ve městě jako blázen a odpoledne na chvilku ven a potom tu byl babinec na drbu.... 😀
jinak jsem se seznámila v autobusu s jednou paní od nás ze vsi a byla jsem u ní na kávě.... docela prima ženská jen bohužel bez dětná průměrný věk 40.

e.k.t
autor
19. čer 2009

Marti jela jela, tak buď bude řídký nebo naopak betonový případ 😝

martinka79
19. čer 2009

to se zvládne Jolanka je šikulka

martinka79
19. čer 2009

holky jdu ležet k tv a u toho asi spát. 😀

e.k.t
autor
19. čer 2009

já nahrávám, učím se a kontroluju Joli, vražedná kombinace 😉

anta
20. čer 2009

Dobré ranko holčiny, tak mám zase novinku, Honzík od včerejška říká "mama", včera jsem to ještě nepsala, neb jsem si nebyla jistá, jestli to nebyla náhoda a dnes jsem se přesvědčila, že nebyla, když je u táty a už ho to nebaví, tak zakřičí "mama" a šup je u mě 😀 😀 😀
Jinak máme vysunovací sedačku a tak to teď používáme na lezení pro Honýška, zvládá to levou zadní hup nahoru a umí krásně slézt i dolů, naprosto bez problémů 🙂