Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
23. čer 2009

nic, já valím něco dělat. za chvíli se tu ukážu 😉

martinka79
23. čer 2009

Jani zavole vždy na policii já to tak dělám. když jedu do bordu a vidím je někdy vytočím policii a upozorním na ně. jinak písni mail na váš městský web a nebo na nějaké centrum je potřeba po tom jít jinak to bude horší a hoší. taky jdu něco dělat stlát a vařit. 😉

martinka79
23. čer 2009

http://www.trepon.cz/
odkaz na super ponožky já od nich beru většinou najede díler a já nakoupím mají i ten zdravotní lem. 🙂

anta
23. čer 2009

To asi bude od lidí, takový nedokáže ani doga 😀 😀 😀 Předpokládám, že na dětském hřišti stříkačky nebudou, pokud ano, tak zavolám na policii, to je jasná věc, nejdřív to budu muset obejít,jestli tam něco není než dám kluka na zem. Dnes to ale nebude, je fakt hnusácký počasí 😝 😝 😝

e.k.t
autor
23. čer 2009

tak my to tu máme zatím v pohodě, protože hřiště je mezi bytovkama a je tam ze všech stran vidět 😉

martinka79
23. čer 2009

no tak evi si nevěř... feˇ%ták si píchne či šnupne klidně pod okny. 🙂 ale doufám, že to u vás bude dobré. u nás jsme to jako vesnice zcela vycídila jdeme jako ostříži po tom a policiie tu je dost často na kontrolu.

martinka79
23. čer 2009

Jani tak to je jasné dnes nemusíš 🙂

e.k.t
autor
23. čer 2009

no tady je to zatím dobré, protože široko daleko jsou jen nové byty a donky za hodně peněz, no takový satelit, uvidíme až dorostou naše dětičky jaký to tu bude 😅

martinka79
23. čer 2009

tak to jo.

e.k.t
autor
23. čer 2009

bude hůř jen co ty dětičky dorostou do puberty, první počítám tak asi za 3 roky, no uvidíme 😉

anta
23. čer 2009

Tak holky, dobrá zpráva, v sobotu přijede můj táta na Honzíkovy narozeniny, moc se těším, protože jsem ho dost dlouho neviděla, možná přijede i brácha, ale to nevím, jen si říkám, že aspoň mojí mámě vypálíme rybník a že bude mít o důvod víc se stydět za to, jak se jako babička chová. 😉 Ta bude naprděná zase, achjo, má v plánu přijet o týden později se ségrou, která má tu dceru, kterou neustále naše máma vychvaluje do nebes, to zase bude ségra chytrá, dokud Valina nezačne řvát a ona se nezačne nervovat 😀 😀 😀 MM je na mou mámu dost nabroušenej, takže mi říkal, že stačí jeden blbej pohled a pojede jak namydlená fretka 😀 😀 😀

e.k.t
autor
23. čer 2009

Jani to je super přístup. musí si bránit domácí pohodu, doufej že jim do toho nakonec ještě něco nevleze 😉

Honzínkovi už bude rok to to letí, docela mazec 😉

anta
23. čer 2009

Evi, ono snad ani nemá co jim do toho vlézt, neboť táta je již v důchodu 🙂

e.k.t
autor
23. čer 2009

no tak to by mohlo být pěkné pro všechny 😉

martinka79
23. čer 2009

Jani super zpráva.... to bude mejdan.moc vám to přeji.

anta
23. čer 2009

To bude asi dost dobrý, jsem ráda, to víte, když na vás celej rok serou 😀 , tak aspoň se to takhle povede 😀 😀 Honzík teď usnul, to jsem udivená, že šel tak brzy, no asi potřebuje dospat ty minulý dny a noci, kdy toho moc kvůli zoubkům nenaspal 😉 .

paolin
23. čer 2009

Jani, tak to je supéér! a jaký máš dáreček?
Adam konečně taky usnul. i Vítek. oba vstávali po páté, tak mají taky co dochrňávat. Adam mě teď prudí s uspáváním. je to boj, kdo z koho. nakonec Áda končí znehybněn na lopatkách, vzteká se, řve a pak vytuhne. jinak jsou to samé srandičky, hahaha hihihi a lezení z postele. uáááá! ten mě s tím ale sejří 😀

paolin
23. čer 2009

jinak holky, prima odkaz na chrániče matrací, povlečení a tepláčky
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=1035

a taky mají ještě slevy na Romer autosedačky 😉
www.autosedacky-romer.com

martinka79
23. čer 2009

Pavli jdu koukat.
Jani tak Honzík chrupe? u nás už se jí a Nikolka přijela z výletu. 🙂

anta
23. čer 2009

Honýšek spal hodinku, od 13,00 hodin tady straší 😉 Nevím, jaký dáreček mu koupit, asi nějaká leporela či něco naučného 🙂

e.k.t
autor
23. čer 2009

tak Joli teda po o dala asi 20 minut 😀

martinka79
23. čer 2009

jé míša spal 2hodinky. 🙂 Jani to bude odbré a co nějalé dřevěné vkládací tvary a tak stejně největší radost mu udělá máma s tátou když ho pochovají a pohrají si s ním. 🙂

anta
24. čer 2009

Dobré ranko, holčiny, tak nám zase prší, už mě to počasí pěkně sejří, člověk ani nemůže ven a to je hrůza 😖

anta
24. čer 2009

Jinak přeji dnes Martínkovi od Alenky vše nejlepší k dnešním narozeninkám 😉

martinka79
24. čer 2009

ahojky holky fakt počasí hnus. my dnes jedeme s Nikol na oční.

martinka79
24. čer 2009

k hx vvnmbnv b

martinka79
24. čer 2009

počasí je už otravné a unáavné. nějak mi bere dobrou náladu. Míša chodí po venku a nic moc nemůže... ☹

alenka83
24. čer 2009

Jani, díky za přáníčko. Sice máme nevítaný hosty - neštovice, ale oslavička proběhne. Jak se vůbec holky máte? Co nového? Co robátka, jani, už chodí Honzulátko? Jinak JANI, i my posíláme Honzíkovi velikánskou gratulaci k dnešnímu svátečku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To bude určitě jedna velká oslava, vid?🙂

martinka79
24. čer 2009

alenko neštovice honem je hoď i na nás.... 😀 vše nej nej... a prima oslavu S Martínkem.

Jani Honzíkovi prima den sváteční. Míša mu posílá pozdrav.

alenka83
24. čer 2009

Marti, tak nechceš přijet? Asspoň bys nám zpříjemnila ten úmorně dlouhý den doma 😠 😉 Je fakt, že jsem za ně ráda, ale taky mohly počkat ještě týden 😅