Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
24. čer 2009

Já se osobně znám jen s Martinkou zatím, ale do budoucna to hodlám rozšířit na co nejvíc z nás 😉

alenka83
24. čer 2009

fááákt a kdy jste jezdili na ty semináře? Já tam dělala na recepci 😉

anta
24. čer 2009

Tak holčinky, dneska jsem nějak mimoň, takže jak můžu, tak se snažím spíš odpočívat, tak snad to neva 😉

e.k.t
autor
24. čer 2009

no 97-99 rok, byly to semináře s firmou Missiva

e.k.t
autor
24. čer 2009

Jani to je počasím, tak si zapal svíčku, pokud máš tak v solné lampě nebo aroma a bude ti hnedkaj líp uvidíš 😉

anta
24. čer 2009

Honzík je trošku náročnější, pořád vyžaduje pozornost, ven se jít nedá, už mi to štve, ale co, přiznám se, že mě Alenka velmi mile překvapila novým bejbátkem, to je fakt super zprávička 🙂

e.k.t
autor
24. čer 2009

Jani to znám, když se doma prudí 😉

anta
24. čer 2009

😀 😀 Tak Honzík doprudil, už spinká, huráááá 🙂 Venku pořád prší, ty dny se mi zdají nekonečné 😒

e.k.t
autor
24. čer 2009

Joli taky zapadla do postele, tak chystáme oběd 😉

kamca.mazda
24. čer 2009

Ahoj holky moc vás zdravím, chtěla jsem jen nahlásit míry Amy v roce 8490g a 75cm jsme trošku drobci a ani ještě nechodíme to vaše dětičky určitě už všechny chodí a taky v noci stále nespíme. Jak se jinak máte????

e.k.t
autor
24. čer 2009

kami drobci? Joli má 72 cm 😉

kamca.mazda
24. čer 2009

Jo tak to jsem ráda, že nejsme nejmenší, já spíš myslela tu váhu 😉

e.k.t
autor
24. čer 2009

no tak to Joli je těžší, ale ne o moc, v roce měla 9025g

paolin
24. čer 2009

čauky Kamčo! co je malý, to je milý 😉 jdu ti okouknout albíčko 😉
u nás to konečně taky spí a taky je hnusně. venku jsme byli jen chvíli. večer bych měla jít s kamarádem na večeří, tak snad mi to vyjde 😉 už se zase domlouváme asi půl roku 😀

anta
24. čer 2009

Popadá mě poněkud smutek, nikdo z naší rodiny ani nezavolal, aby Honzíkovi popřál všechno nejlepší k svátku, to je fakt hnus ☹

e.k.t
autor
24. čer 2009

Teda Jani to je smutné, ještě že máš nás 😉

paolin
24. čer 2009

jo, jo Jani. ještě že máš nás 😉 a ještě, že jsme na to nezapomněly, jako na tvůj svátek 😉
u nás nesvátkujeme. tedy..ne rodina z mé strany. tam si každý hrabe na svým písečku. někdy je mi z toho ouvej, že mě vlastní sestra ignoruje. nejvíc mě to ale mrzí u kluků, že o ně nemá zájem. ale co už, že 😉 ale na tvojí mamínu tedy nemá 😠 hele, třeba to rodina spojí s narozkama, hm? už za tři dny bude mít Honzík narozkýýýý. jupííí 😀

paolin
24. čer 2009

holky,c o jste očkovali pneumokoka, na kolik to vyjde finančně?

martinka79
24. čer 2009

holky mám super zrávu.. tak jsem píchla na městě kolo a neuměla jsme vyměnit gumu zase jsem pěkně veselila.... jinak pohoda. nikolka má očka jako kočka takže super.... teď nás čeká ta neurologie. 😉
Kamčo čauky.
Jani nebuď smutivá.
Já znám Pvču, evičku, Gabču, a Janču z telefonátu. 😉

e.k.t
autor
24. čer 2009

Marti a naskytl se nejaký gentleman?

Niki je fajn že dobře vidí, jen by bylo lépe, kdyby už se vědělo proč 😉

martinka79
24. čer 2009

jo naskytl můj M. přijel 😀 😀

e.k.t
autor
24. čer 2009

No tak to je taky dobrý 😉

Martin je na noční tak jsem na to zvědavá

Zítra budou konečně retro fotky tak jsem zvědavá

martinka79
24. čer 2009

JÉÉ se na ně těšíš?

e.k.t
autor
24. čer 2009

to víš že těším amooooccc 😉

martinka79
25. čer 2009

se ti nedivím.
Krásné ráno, Jani tak je dnes snad už není smutivo. Včera odjela mamina. takže zase sami. Máme dnes poslední kroužek. 😉

martinka79
25. čer 2009

trochu to tu uklidím a přijdu

e.k.t
autor
25. čer 2009

No my odpoledne budeme mít fotéčky 😉

anta
25. čer 2009

Dobré raníčko, holčiny, včera jsem byla trochu mimo mísu 🙂 Dnes je líp, už od rána mám dobrou náladu. Včera nakonec večer zavolala moje máma, tam, kde je, se moc dobře nemá, je jí tam zima a vůbec si to neužívá, dobře jí tak, má sedět doma na prdeli 😀 😀 😀
Musím si jít umýt hlavičku, jsem fakt chodící mastnota 😉

anta
25. čer 2009

A to víte, že jsem ráda, že vás mám 😉

e.k.t
autor
25. čer 2009

😉 Jani a to má za to... hi hi hi 😀 😀