Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
26. čer 2009

jdu se koukat. já mám taky super fotky, ale musím je tam našoupat.

martinka79
26. čer 2009

evi moc moc krásné tak to bych si také nechala líbit. 🙂 podel mého vkusu. to my máme z parku a musím říci po dlouhé době super fotograf co fotí a ví co.

martinka79
26. čer 2009

Krásné ráno všem u nás v noci zase pršlo... zemřel Michael Jackson 😉 a ty povodně a tolik mrtvých to je hrůza.

martinka79
26. čer 2009

holky já+ mám štěstí+ v neštěstí, oni ji nikde už nemají, já snad pojedu do španělska pro ni. 😢 😢 😢
tolik ji chci a nechci ustupovat a přitom byla za super cenu. 😒

paolin
26. čer 2009

Marti, to je na posr..s lidma teda!
Evi, fotečky jsou parádní! až lituji, že s klukama žádné takové nemám 😉
s Jacksonem jsem to taky četla. no...holt už to aspoň má za sebou.
odvelela jsem krapet naštavnýho Mirka s Ádou na výtěr z krku. než bych já k Mudr dojela šalinou, pak zpátky..takhle za 😉 jdu s Vikym do školky, užijeme si sami sebe a Adam bude co by dup zpátky. ale vysvětlit to chlapovi..Mirek má zase prů** v práci, tak toho má moc. ale za to přeci nemůžu já a už vůbec ne děti 😉

martinka79
26. čer 2009

Pavli správěn jsi udělala. tak šupky do školky. my jdem stált pelíšky co jsme vyvětrsliy. 🙂 pěkně mě to sejří ten dům.

anta
26. čer 2009

Dobré ranko holčiny 😉
Evi, fotečky chválím, jsou moc super, Jolinka vypadá, jako by do té doby patřila, moc hezký 😉
Marti, no to je na prdel teda s tou dlažbou, dokud ženská nedohlíží na správný běh věcí, tak to nestojí za nic, viď? 😝 😀 😀
Pavli, ať si to taky TM užije být u dr. s dítětem, to taky není legrace, tak snad bude líp. Co má, chudák TM, zase za problém?
No jinak Honzík spal v noci blbě, už od rána se na mě lepí, to bude zase den, je otravnej, jo a kouká mu dvojka dole vlevo, třikrát hurááááááááá 😀 😀 Dvojka dole vpravo se nám klube, dvakrát hurááá 😀 😀 😀

martinka79
26. čer 2009

Jani hurá hurá. No zuby. my jsme taky tajkový blé moc nebaštíme lezou špičáky.

anta
26. čer 2009

Nejraději bych vzala kleště a ty zuby mu fakt už vytahala, je to děs běs, zase musím být trpělivá😀 😀

anta
26. čer 2009

Jo a jinak dneska už tady vlastně nejsem, už hodinu mě chytají bolesti, óóó já to snad nevydržííííím 😀 😀 😀

paolin
26. čer 2009

tak jsem zpátky ze školky. Adámek není v pořádku, tak musíme na krev a pak zase k Mudr. Mirek mi ho přiveze a povalí do práce. to je na hovnajs toto 😒

anta
26. čer 2009

Achjo Pavli, to je mi líto, samý komplikace ☹ Tak pevné nervy a sílu ti posílám 😉

martinka79
26. čer 2009

Pavli jé chudák Adámek a musíte být doma? Huráááááááááááá vybojovala jsem tu dlažbua bude dnes večer do celého domu. MM se snažil já totiž volala on objížděl nakonec vedoucí prodejni vše napravil a dlažbu nám připraví. je zaplacená. snad si ji teď neopdveze nějaký lump. 😉

martinka79
26. čer 2009

Jani drž se... y bvydrž bude to bude. 😀

anta
26. čer 2009

Jé Marti, super zpráva, to jsem ráda 🙂
No už aby to bylo, už to trvá tak měsíc, že člověk neví, s jakou se probudí, ale já vím, že zase bude líp, tak si to snažím nepřipouštět. Vždycky, když mě Honzík prudí, tak si vzpomenu na Lenku (ségru) a musím se smát, panč si říkám, copak asi dneska dělá 😀 😀 😀

martinka79
26. čer 2009

Jani nadává..... 🙂

anta
26. čer 2009

Asi tak, trochu mě to posiluje v tom, že si říkám, že může i hůř. To stejně musí být hrozný takhle žít 😉

martinka79
26. čer 2009

No asi je to hrozný, ale ona s tím očividně nic nedělá. 😉 ☹

anta
26. čer 2009

Ani s tím nic dělat nechci, už se těším na jejich návštěvu, tak snad to nebude nějakej děsnej opruz 😀 😀 😀

anta
26. čer 2009

Honzík dnes dospává včerejší usnutí o hodinu později, nějak mu to nešlo a tak usnul skoro v půl osmý, to mu ještě táta stačil dát na zadek, tak jsem ho musela od něj odehnat, to mi hrozně vadí, když je MM nervózní a kluka takhle otlouká, no a dneska Honýš v půl pátý vzhůru a plakal ☹

martinka79
26. čer 2009

jé chudáček. 😉 se špatně vyspal či děsivý sen.

anta
26. čer 2009

Ale Marti, tady jde tak trochu o princip, já mám kluka celej den a když nemám náladu, tak i tak se na něj snažím být milá, snažím se ho rozesmát, hraji si s ním, věnuji se mu každým coulem a rozhodně ho kvůli své náladě nebiju. Já vím, že má bolesti, tak proč bych mu to ještě měla zhoršovat, to si člověk zkazí náladu ještě víc 😉

martinka79
26. čer 2009

No já tě chápu, ale chlapi mívají trochu jiný pohled na svět.... a třeba byl TM trochu podrážděn. znáš je jak to nejde přesně jak chtějí tak je konec. ale samo jako dát hozíkovi na prdelu je blbé kor před spaním. to já nesnáším ani u nikolky. dítě by mělo jít spát klidné a s pocitem, že ho mají rodiče rádi a nezlobí se na něj. 😉

martinka79
26. čer 2009

pošupeme ven. sice nemáme holínky, jelikož jsme z těch prvních vyrotli,ale to nevadí. 😉

e.k.t
autor
26. čer 2009

Ahojky, u nás je to divné, Joli chrněla do půl deváté, Martin ještě chrní, já fakt nevím, vůbec tomu nerozumím, já se zase potím jak idiot a je mi tak akorát na bum na zem, ale tlak mám 120/80 tak fakt nevím 😝 😝

e.k.t
autor
26. čer 2009

arti dležba supééééérrrrr, no taky se to muselo už obrátit 😉

e.k.t
autor
26. čer 2009

Jani držím pěsti abys bolesti zvládla a bylo vše v pohodě 😉

e.k.t
autor
26. čer 2009

Pavli to je síla teda s klukama nezbednejma nemocnejma ☹

e.k.t
autor
26. čer 2009

Jinak Joli děkuje nza pochvalu 😉

anta
26. čer 2009

Evi, Joli nemá zač, protože jsou to fakt bezvadný fotečky, tento styl se mi moc líbí 😉 No já taky vstala dnes nějaká prdkou napřed, ale když Honýš spinkal, tak jsem si domluvila, že takhle by to nešlo, že když já mám blbou náladu, tak to přece nebude odnášet to moje jedenácti a půl kilový stvoření a je fakt, že s úsměvem to jde opravdu mnohem líp. Evi, dej si panáka, jestli tedy můžeš a uleví se ti 😉
Přesně tak, jak píše Martinka, řekla jsem MM, aby ho před spaním laskavě nebil, protože z toho může mít pak špatný sny, ne tedy MM anóbrž Honýš 😀 😀 😀 Tak jsem mu ho prostě vzala a donesla do hajan a bylo to v pohodě 😉
Honýš volá mama, to má z prdky kliku, že se to naučil 😀 😀 😀 Tak a teď si utrhl prasátko ze zdi, co jsem mu namalovala 😀 😀 😀 😀