Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
14. črc 2009

Evi, tak to jsi kousek 🙂
Marti, prší? tady je zatím modro a plánují hic. nějaký deštík k nám pošli 😉

anta
14. črc 2009

Dobré ranko, holčiny, tak jsem udolala Honýše, hurá 🙂 . No včera to bylo docela náročný, ačkoli musím říci, že Honýš nebyl nijak protivný ani umručený, ale to víte, chce to být ostražitější, aby nespadl, když celý den nespí 😉

paolin
14. črc 2009

já zkusím Adama uspat za chvíli. je zase pěkný kňoura. táta nám odjel do Blavy. tak snad dojede OK.

paolin
14. črc 2009

jo, jinak Jani, Adam má papučky a sandálky Sante. pevná pata, uzavřená špička. stály 550,-

anta
14. črc 2009

Já zkoušela Honzíkovi sandálky od Martinky, ale ten řval jak blbej, tak nevím, asi jde jen o zvyk, doufám 😅

martinka79
14. črc 2009

Jani třeba mu jsou málý..... 😉

martinka79
14. črc 2009

chvilka klidu opřed vařením, nějak mě dnes naprudili děti, ale to víte 3děti 14dní to není sranda.

anta
14. črc 2009

Mě taky Honýš vyprudil ☹ Snažila jsem se nedat, ale nějak to nevyšlo a tak holt přišlo "bububu" a od té doby je klid, ale i tak mám po náladě tak trošku, musím to hodit za hlavu 🙂 Mám nové jméno pro Honýše, Prudivoj 😀 😀 😀

alianka
14. črc 2009

holky ahoooj po sto letech! esipak me jeste znate 😅 moc moc Vas zdravim a casto na Vas myslim, zda se Vam vsem pekne dari a je vsechno v poradku? u nas dobry, Valinka je v pohode, vesela a porad chce chodit ven a zadny kocarek - pekne sama spacirovat 🙂 vsak to jiste znate 😉

alianka
14. črc 2009

pokochala jsem se Vasimi albicky a teda kraaasne Vam milacci rostou, jsou to velci sikulove 🙂 a ty podoby 🙂 Evi co to vidim, Vy uz se snazite o druhe?? teeeda tak to jses dobra, ja bych se na to zatim jeste necitila 🙂

e.k.t
autor
14. črc 2009

jj třeba to nebude zase trvat 10 let ale míň, no a 1.8. nastupuju do zaměstnání, tak to třeba vyjde brzo 😀

anta
15. črc 2009

Ahoj holky, včera to teda byl den, to se dlouho nestalo. Honýš měl nějakou děsnou náladu či co, byl řvavý, i když jsem ho vzala do náruče, tak to nepomohlo, pořád ječel, no trvalo to od 9,45 do 16,30, pak najednou otočka a choval se jako normálně, nevím vůbec, co to jako bylo 😒 Tak snad dneska to bude s ním již lepší. Ono to vůbec stojí za prd, v pondělí nespal celý den, včera to taky stálo za hovňouse, tak snad to nebude pokračovat, panč už bych nevěděla, co s ním 😉
Ahoj Ali, to je super, že jsi se ukázala, neboj, známe tě 🙂

paolin
15. črc 2009

ahoj holky, ahoj Ali!
Adam dnes zase vstával úplně jinak. vzbudil se ve 4 a prudil. pak tak o 6 usnul do pul 7 a je protivný, až hrůza. Jani, jak píšeš - nic nepomáhá. asi ho brzy někam zavřu a bude 😀 poo máme jet na tu Vysočinu a já nemám nic hotového 😒

anta
15. črc 2009

No překvapilo mě to, protože normálně ho vezmu do náruče a je klid, ale včera nene, včera jsme byli Prudivojové, to je hrozný, já se tomu snažím nepoddávat, ale občas už mě to tak nasere, že mám takřka celý den po náladě 😀 😀 Včera odpoledne jsem ho ale sakra zmátla, on řval a já jsem se začala strašně nahlas smát, prakticky šíleně (Chocholoušek by byl na mě krátkej) 😀 😀 😀 , Honza zmlkl a byl zmatený jak včelka, co to ta máma jako dělá, když já řvu, proč se najednou nerozčiluje? 😀 😀 No dostala jsem ho parádně 😀 😀 😀 A byl klid! 😀 😀 😀 😀

anta
15. črc 2009

Dala jsem do albíčka jeho fotku, kterak stojí, obzvláště si povšimněte šmrncovních šlí 😀 😀

martinka79
15. črc 2009

ahojky holky... u nás zase noc nic moc... Michal se vzbudil kolem 23hod a usnul až jsem šla já.
jinak ráno dobrý jen musíme jet k dr. a je hnus lije u nás. hřmí a tak. jo a nic enstíhám a nic se mi nechce..... ☹

martinka79
15. črc 2009

jani to je život když drobek prudí a nevíme proč...
Holky mě se včera Michálek pěkně vyválel v blátě v jílovité hlíně jak jsme zavlažovala zem na tu trávu.... nejdřív ruce potom celý, tak jsme ho vysprchovala venku a on slezl ze židle a opět... tak jsme šílelea a domů jsme ho vedla nahatého v plínce bez bot a jak si to mašírovat... až domů... no pohled akorát tak na fotku. 😀 matka soc a dítě ještě větší....

alenka83
15. črc 2009

ahoj holky, taky jsem tu s vámi po delší době. Zároveň taky zdravím Alenku🙂 Teda holka, jak vy se máte? To už takhle Valinka špacíruje, to je super!🙂

Jani, teda to je taktika na prudJendu. To musím taky někdy vyzkoušet. My se ráno probudili s pláčem, což tedy vůbec neznám a po chvíli hledání jsem přišla na to, že je opruzelý a zřejmě ho to bolí.☹ Namazali jsme a je klídek🙂

Marti, co Nikča, už je na táboře? Kam jela?

Evi, snaž se snaž, ať mám spolubojivnici🙂

Pavlí, na jak dlouho jedete? Zítra budete méít krásné počasí, co? To vyrazíte někam k bazénu, ne?🙂

Martík se mi tu cpe hr. vínem, má v pusině asi 5 kuliček a rve si tam další a další. po chvlíli zjistí, že to nezvládne, tak to zas vrátí do misky. No je super ho pozorovat🙂

monkia.pv
15. črc 2009

ahoj holky jak se vsechny mate?ja tady u vas mam takovou velikou absenci! ☹ Co deticky?U nas nic moc noveho!vaulka chodi sama od 11 mesicu a je to divocak jako hrom!Vubec nic nestiham!jenom za ni porad litam!Vcera jsme se vratili s dovolene-byli jsme v Italii-bylo tam super!vanula miluje vodu a tak byla porad u more ani vln se nebala!jak budu mit chvilku tak stanu fotky a vlozim do albicka at muzete kouknout jak uz jsme velici! 😉

e.k.t
autor
15. črc 2009

Ahojky, hlásím se z domu a bez Joli. ta už ráno zůstala na moravě, dnes byl funusd, rozlučka a naši že dnes s Joli teda nepojedou, tak jsme odpoledne ve třech vytáhli kola a jeli se projet na rybník, okouknout prostředí a fakt dobré pro děti 😉

martinka79
16. črc 2009

ahojky krásné ráno všem. Já nějak ráno nestíhám. vstáváme toptiž až po 7hodině. je to pohda na prázdniny,ae chybí mi ty ranní praocvní chvilky. 😒

Mončo ahojky tak to jste si dovolenou užili.... se máte na fotečky se těšíme.

Alenko Martínek je koukám a syslík... to znám. 😀 tak se opatruj a dávete na sebe pozor.Nikolka jede na tábor až v neděli.... se těší.

Ali čauky holka jedna je to,ale náročné co? a co tvoje školeníško stále probíhá????

Evi tak do práce půjdeš... no sji dobrá, né že bych nešla, ale MD je pro mě nadevše při prvním jsem to tak necítila.ovšem ty si odbydeš pár služeb. držímpěsti na super start. třeba se do té doby shledáme. 🙂

hlásím paleček jsme vyléčili, máme snad klid, jen mu tam zůstane taková malá bulka, ale klukovi to nevadí.

anta
16. črc 2009

Dobré ranko, holčiny, Honzík dnes opět prudil hned od rána, tak jsem ho pořádně nafutrovala a dala chrápat, ať neotravuje národ 😀 😀 😀 Dnes má smůlu, bude zlobit, bude "bububu", já se nedám 🙂

martinka79
16. črc 2009

jani tak na něj... u nás je vedro na padnutí. děti prudí chtějí k vodě... alenemám auto. tak jedině na kole.

anta
16. črc 2009

Tento týden nějak nestojí s Honýsem za nic ☹ , ale já jsem naštěstí v pohodě, jinak by to bylo fakt už na ránu, tak snad ho to prudění přejde 😉

martinka79
16. črc 2009

No někdy to je šílené. já mám Michálka venku s martínkem... uvidím co spolu provedou. nikolka se tu tak nějak plácá.

anta
16. črc 2009

Nevím, co se to s ním děje, bývá tento týden docela protivnej a umrčenej a už mě s tím docela rozčiluje, abych pravdu řekla. Ale na druhou stranu aspoň vidím, že je zdravej panč má zdravé reakce, je to divoch, to se nedá nic dělat 😀 😀 😀 Má ale fakt štěstí, že mě netrápí nějaké depky nebo nevyspání, jináč bych ho asi pověsila za nohu z okna 😀 😀 😀

martinka79
16. črc 2009

Jani chápu tě jsi celý den sama.... a to na energii nepřidá viď... já někdy sama šílím jak už mi leze vše krkem. a to musímříci, že málem mi tu včera rozbrečela sousedka o které jsem si myslela, že je happy a tzv. šedá myš a co nikoho nepotřebuje krom 3děti a běhání kolem nich.... SM má věčně v prdelce...... 😒 až mi jí bylo líto, ale když zjsitila, že i já mám někdy plné brýle všeho bylo nám líp. 😀 😀 😀

anta
16. črc 2009

To mi Marti ani nevadí být s ním sama, jsem zvyklá, ale nemám ráda, když se z ničeho nic rozprudí a není k zastavení, chvíli to umím samozřejmě vydržet, ale občas i mě ta trpělivost s ním přeteče a to je pak ródeo na druhou 😀 😀 😀

martinka79
16. črc 2009

Jani tak to je jasné. Nikdo nemá železné nervy. 😉

e.k.t
autor
16. črc 2009

Ahojky, jsem úúúúplně sirááááááá, nemám ani Joli, ta prudí babi s dědou na prázdninách 😀 😀 😀 kiš kiš, chtěli to tak to mají, usla po 22 za veeelkééého prudění a budila už před 5 a držtičkuje s jídlem, prý jí stačí křupky a krekery 😀