Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

alenka83
21. črc 2009

dobré ráno, zdravím vás všechny a přeji krásný den. Dneska jsme už vzhůru, neb jsem ráno byla u dr na kontrole, ale dostali jsme výborné zprávy, takže hurá do užívání těhulkování a miminka v bříšku🙂

Jani měla nějakou veselou návštěvu, jo? Tak to jsem zvědavá na vyprávění, jak bylo 😉

Pavlí, kluci že zlobí? To není možný, takový andílci 😀

Evi, ty makáš? Copak děláš? Jako ještě k MD? 😕

martinka79
21. črc 2009

Alenko krásné ráno i tobě a všem maminám co jsou tu.

martinka79
21. črc 2009

paleček je v pohodě a ale dr. co náms operoval ho chce ještě vidět až přijede z dovolené.

martinka79
21. črc 2009

taky bych večer někam vyrazila s kámoškou, ale nás prdelín by asi te´d taky řádil ikdyž nevím, když jsme na stavbě a grilujeme či slavíme se sousedy tak spí celou noc.... no uvidíme někdy. asi u našich si udělám radost.

martinka79
21. črc 2009

Evi gratuluji a a´t už to máš vše hotové a hurá do práce. držím ti pěstičky.

martinka79
21. črc 2009

holky jak jste na toms nočníkama????
jinak hlídačka neteřinka churpe.

paolin
21. črc 2009

dobré ránko!
Alenko, no paráda! krásné zprávičky, takhle po ránu 😵
Marti, my jsme na tom s nočníkem parádně. je schovaný pod postelí. leda, že bychom na něj chodili my s Mirkem 😀 Adam nechápe, nechce sedět...prostě klasika. nemá na to čas 😉

anta
21. črc 2009

Dobré raníčko, holčiny, tak se tady spí. 😉 No co vám budu povídat, tchán je silný egocentrik, ten když něco vypráví, tak je to ve stylu "já já já jenom já" (Olympic), takže člověk je s ním po celým dni úplně uondaný a je to dost nepříjemný, akorát si někde sedne a furt něco kecá. Sám si velmi pohnojil život, panč si vzal děsnou hysterku, která MM vyhnala v 10 letech z bytu a vůbec od rodiny, takže 18 let žil u babičky, jinak by snad skončil v dětském domově, ona si přitáhla s sebou 2 děti, pak se jim narodil další kluk, a to se ještě MM chlubil, když byli v hospodě, že jí vlastně celých 20 let podváděl, no jako fakt hrůza děs, já se přiznám, že ho nesnáším, co ho znám, ale snažím se samozřejmě chovat slušně, ačkoli občas bych ho nejraději poslala do prdele. Co mi MM vyprávěl, tak na něj v hospodě i řval, když chtěl dosáhnout svého, on na všechno jde přes citové vydírání a když se mu ani to nevede, tak prostě ječí jako cholerik a tak jsem se rozhodla, že už mi s ním přetekl pohár trpělivosti a že s ním zametu, stejně nám k ničemu opravdu není. Na svatbě nám nebyl, prostě nezájem, akorát se ozve, když ON něco chce. Takže u mě skončil 😠 Nejlepší na tom taky bylo, že se pořád chtěl nechat fotit s Honzíkem, tak jsme mu pár fotek udělali a když si to prohlížel, tak to bylo pořád: Jé JÁ já jsem tlustý, JÁ jsem rozcuchanej atd. atd., jsem z něj slušně zdeptaná, no ale stačí jeden přešlap a zjebu ho tak, že to v životě (evidentně) nezažil 😀 😀 😀 MM je z něj celej nešťastnej, nedivím se mu, ona celá ta historie je velmi smutná, už od jeho dětství ☹

martinka79
21. črc 2009

Pavli, super, haha 😀 tak já bych ěnkdy nočník brala. 😉
no nic u nás spíš nemám čas já...... ale Míša už ví že existuje na eeee a občas si řekne.... ale není to pravidlem ovšem koupila jsme mu slipky tak žačnu bát důsledná.

paolin
21. črc 2009

Jani, to je docela drsný ☹
Marti, ty jsi frajerka, že máš takovou vůli. já na to upřímě se** ☹ nějak je toho na mě v poslední době moc. nu, třeba na chatě zkusím nočníkovat a uvidíme 😉

anta
21. črc 2009

No a co se týče nočníčku, žádná sláva, v sobotu jsem Honzíka na něj posadila a on se zvedl a ta hovna převrhl na zem 😀 😀 😀

martinka79
21. črc 2009

jani to je nemilá návštěva jééééééééé tak snad to ustojíte s MM a na tchána si dejtete příště výlet do vesmíru a´t deptá někoho jiného.

anta
21. črc 2009

Hlavně mě sere tím, že ať udělá jakoukoli chybu, tak to hází vždy na někoho jiného, ať se stane cokoli, tak za to může někdo jiný, to je dost strašný, je to děsnej sráč 😠 Nacpe se sem na tři dny, což je o nervy 🙄
Honzík byl ale hodný celý víkend. 🙂

paolin
21. črc 2009

ach jo, Jani...to je fakt hnus 😠 hele, aspoň to máte odbytý a bude zase klid 😉
jdu za klukama, nebo mi tu udělají už kompletní kůlničku na dříví...

anta
21. črc 2009

No to se obávám, aby se tady právě nezačal objevovat častěji, tak mu to prostě zatrhnu, ať neotravuje, ten ať jede ke komukoli, tak za ním zůstává taková hnusná pachuť, člověku se fakt chce z něj zvracet, je jak štěnice 😠

anta
21. črc 2009

Honýš už fakt skoro chodí, snaha je veliká 🙂
Chytají ho v noci zase zubáky, takže je to teď takový únavnější celkově, bo v noci chudáček pláče bolestí, jak mi je ho líto, ani říkat nemusím. Zatím máme "jen" 8 zubáků, možná ale víc, člověk mu do huby nevidí 😀 😀 😀

anta
21. črc 2009

A co se týče toho mamánkování, tak tady to tedy neexistuje, jakmile je MM doma, tak Honýš se na něj nalepí a já přestanu pro něj takřka existovat, což je zase poněkud druhý extrém 😀 😀 😀

martinka79
21. črc 2009

jani tak taky veselo u nás maminkování je. jinak lítám kolems tavby obkladač najel a jede jak drak dnes budu fotit.

martinka79
21. črc 2009

tak a ve čtvrtek budou spotřebiče a v úterý začnou montovat kuchyň. o víkendu budu malovat. 🙂

many
21. črc 2009

ahojky 🙂 konečně jsem vás trošku dočetla 🙂 jsme z venku doma a po obídku a zachvíli půjdeme doufám dělat hají hají 😀 jinak teda u nás to období mamánkování je šílený ☹ a že příjde tatin z práce, to ho zajímá chvíli a pak chce být zase furt semnou 😀

e.k.t
autor
21. črc 2009

ahojky Ali, gratulka k dobrým zprávám.

Až dodělám ještě těch pár zk tak zase budu výpravčí, zatím teda na zkrácený úvazek při rodičovské 😉

e.k.t
autor
21. črc 2009

Marti super že má myšáček pacičku v pohodě 😉

e.k.t
autor
21. črc 2009

Jani je to fakt smutné, dej mu to i za manžu, vždyť než se trápit to raději niác ☹

e.k.t
autor
21. črc 2009

Marti tzo je konečně hukot že? už aby to bylo za vámi a bylo vše v pohodě 😉

anta
21. črc 2009

Přemýšlím nad strategií, jak se ho víceméně zbavit nadobro, protože opravdu jsou z něj jen samé nepříjemnosti, nic dobrého, nám vůbec s manžou o nic nejde, nic od něj nechceme,ale už tím, že s sebou přináší jen samé zlo a hnůj 😀 , tak je dobré se ho zbavit, možná to zní tvrdě, ale bohužel tenn chlap je jen na obtíž a to nejen nám 😠

e.k.t
autor
21. črc 2009

no jani tak až se bude příště pozvávat na návštěvu tak ho odmítni že máš pozv an é kamarádky s dětma a hotovo 😀

anta
21. črc 2009

Napadlo mě jednat s ním na rovinu, že ho tady prostě nechceme, co? 😅

e.k.t
autor
21. črc 2009

no zkus to, ale on vás všude bude roznášet jako nevděčníky, na druhou stranu třeba by pochopil že prostě ne 😝

martinka79
21. črc 2009

no Jani nebo by to ani nepochopila obořil se... někdy je to s lidmi těžší než se psy. 😉 ale držím pěsti asi bych též nevýtaného hosta poslala někam.

anta
22. črc 2009

Dobré ranko, tady jde holčiny o to, že on nás beztak pomlouvá, že jsme se my na něj vyprdli, ale že MM vyhodili v 10 letech z baráku, že byl nešťastný, že ho rozdělili s bráchou a zničili mu dětství, jeho rodiče se rozvedli a máma si vzala MM bráchu a MM zůstal u táty, chudák, a to je v pořádku, to se dělá? 😠 Najednou se nazývá jeho tátou, najednou mu záleží na tom, abychom se měli všichni rádi, co jsme si to jsme si, ale já říkám, NE! 😠
No už bojujeme, abychom se ho zbavili 😀 😀