Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
28. črc 2009

Přesně tak, Marti, člověka to znervózní, co se zase děje, že nechce papat, tak jsem mu nacpala nějaké vychlazené meruňky a jak mu jely! Hrozně se mi líbí, že ať mu dám jíst cokoli, tak se se mnou pěkně dělí, i když stokrát nechci 😀 Začínáme říkat ka, ga, ale s tím chozením to nějak fláká, občas jde sám, ale fakt jen občas, nejraději se nechá vodit za haksnu ééééé za ručičku 😎

martinka79
28. črc 2009

Jani to přijde a bU´=d ráda teď ho udržíš, ale za chvilku bude lítat.

anta
28. črc 2009

Teď hodně hrajeme hru na schovávanou, Honzík zaleze do rohu a já ho jako hledám a on se mezitím posere, takže ho najdu podle hejna much a to má smůlu 😀 😀 😀 😀

martinka79
28. črc 2009

jéé tak to Míša musí mít na kadění klid i když Honzík ho má viď. než ty to svoje království projdeš.

martinka79
28. črc 2009

dnes jedeme na očkování

anta
28. črc 2009

Ajaj a na jaké očkování jdete?

martinka79
28. črc 2009

no to v těch 15měs. spalničky zarděnky a nevím co ještě. to víš nějak se v tom neorientuji. 😀 linka už se umisťuje... tak jsem zvědavá.

anta
28. črc 2009

Aha, tak jo 🙂 Teda, ty to budeš mít krásný, viď? To se ti to všechno bude kuchtit samo, hmmmmmm 😉

paolin
28. črc 2009

ahoj holky!
jé, Alenko ahoooj! ať jste brzy zdraví!
Marti, očkování bez slziček 😉
Jani, to musí bý psina s Honzíkem 😀
Adam spí. já bych šla taky raz dva 😒 z nosu mu tečou pěkně hnusný věci a zdá se mi, že bude mít zase zánět středního ouška. to jsou tedy radosti! žhavý kandidát na prevenar 😀

martinka79
28. črc 2009

Pavli tak neváhej a šup s ním na očkování. holky se fakt na tukuchyň těším a aještě na koupelny. 😀 ale kdo je bude uklízet???? 😝 páček jedeme

anta
28. črc 2009

No, kdo, Marti, to je otázka, no samozřejmě, že ty 😀 😀 😀

martinka79
28. črc 2009

JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ JÁÁÁÁÁÁÁÁ. fujky tak to budu žen v domácnosti. 😀

martinka79
28. črc 2009

jmse doma očkování fujyk brutus a ty reakce co mohou být se jich hrozím děsím a bojím.

anta
28. črc 2009

Jé, Marti, tak to napiš, jaké reakce, ať to víme, třeba vás to mine 😉

martinka79
29. črc 2009

no kašel, rýma, teploty, zánět spojivek....
Já doufám, že to bude OK. 🙂

Krásné ráno všem.

martinka79
29. črc 2009

Míša spí neteř taky já čekám telefon, kdy najednou ti kuchyňáři a obkladač.... snad do té doby prdelín vstane. ☹

martinka79
29. črc 2009

tak zatím nikdo nevolal... tak nevím kdy dojedou.
dělám květák, ale obalovat ho budu raději až najedou abych němal zaplácaná a oni nehalekali. 😉 děti spí........ to je život.

martinka79
29. črc 2009

tak Míša se probudil nasnídal a pádíme na stvabu už nám volali.... to je den ... 😀

anta
29. črc 2009

Ahoj holky, Honýš nějak nemohl usnout, tak jsem s ním měla trošku práci, ale byl usměvavý, tak se modlím, aby se vzbudil též s dobrou náladou, to jednoho potěší 😉
Takže Marti, v šest v práci ééééééééééé Čest práci 😀 😀 😀

paolin
29. črc 2009

čauky holky!
kluci dnes spali - tedy zejména Adam až to 7hod! a to bez svého dvouhodinového nočního divočení. jsem se po dlouhé době vyspala! heč 😉 😀 a ke všemu je Mirek doma, protože už se na mě asi nemohl koukat, jak jsem vystresovaná. půjde do práce až za chvíli. odpo mám masáž, tak se moc těším, že mě to zase srovná.
užijte si den!

martinka79
29. črc 2009

čusík holky jsme doma mám všš připraveno na obě už se jen dovaří. Pavli tak si odpočiň sakra dojdi k babi dej si tam nožky a hore někde zavřená v pokoji a děti daleko od sebe. 😉

paolin
29. črc 2009

Marti, ho** tak leda. mamina nemá zájem ani čas. k druhé babi uajít můžeme, ale hlídat budu já. respektive by si vzala leda Vítka tak na hoďku. zítra to zkusím 😉

anta
29. črc 2009

Horká novina Honýš se sám zvedá, hurááááá 😀 😀 😀

martinka79
29. črc 2009

JANi super.... 🙂
Pavli sakra porte to je k rpdu tak děti nech ana hřisšti a dej si šlofika na trávníku. 😀 tak zítra to zkus adámek do kočárku Vítek s babi u kočárku a malá prochajda směr lízátko či zahrada.....

anta
29. črc 2009

Tak holky, mám průser, dneska mi přišlo od pojišťovny, že tam mám dluh přes 3 tisíce 😝 😝 😝 Já se na začátku dubna přehlašovala z té vojenské na všeobecnou no a asi jsem při registraci nezaškrtla, že jsem na MD a průšvih je na světě 😒 Zítra tam letím 🙂

paolin
29. črc 2009

jéé, Jani! tak ať se to vyřeší!
Adam spí, Vítek jde za chvíli. budu žehlit. masáž super. moc mi pomohla. dnes mi docela prima den, tak snad to vydrží dalších moc a moc a moc dní 😀

e.k.t
autor
29. črc 2009

Ahojky tak jsem konečně u pc, všechny již máte půlnoc, ale to nevadí, prožívám nějaKÉ hektické období či co 😀

Marti večeře byla výborná a pochutnali jsme si všichni 😉

e.k.t
autor
29. črc 2009

kočky přeji všem brzské vyřešení komplikací a hlavně to zdravíčko... a vůbec ať se nám všem daří.

jinak teď to bylo fakt hektické, v pátek zkouška v čt, potom výlet samá ženská na Pardubický zámek, v pondělí zouška a v úterý celodenní výlet po Kutné Hoře 😉 a dnes jsme jeli vrátit sestřenku rodičům 😀 😀

martinka79
30. črc 2009

jé se máš to je kousek kutná hora.... 😉 si měla přijet prostě jsi společenský tvor. já včra koupila obklad do koupelny nahoru a vybírám do kuchyně.... 😉

martinka79
30. črc 2009

Jani držím pěsti