Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
7. zář 2009

Ahoj holčinky, tak jsem umořila dítě, no dalo mi to práci, ale dobrý, Honzík byl hodnej. MM je v práci, to je změna 🙂

many
7. zář 2009

ahoj holky 🙂 tak se pěkně ochlazuje a nám se už po ránu jaksi nechce ven 😀 tak Ladík si hraje a já uklízím 😀

anta
7. zář 2009

No nám Honzík nějak nechce už po ránu spát, v noci byl vzhůru 5x 😒 - zuby, ale teď chrní, no to bude teda den, panč nevím, zda usne i odpoledne, ale to nevadí, on je hodný. 😉
Many, já když uklízím, musí uklízet i Honzík,je to jeho oblíbená zábava 🙂

many
7. zář 2009

anta - to je i u nás doma, Ladík taky rád vezme jaký koliv oblečení a vytírá s ním kde může 😀 😀 😀 jinak nám teď roste další čtverka a je klid a ani teploty nejsou ,tak čučím 🙂 kéž by to tak bylo i u těch zubů předtím

many
7. zář 2009

tak Ladík to nevydržel a chtěl jít spinkat už teď 🙂 tak mám doma tichoooooooooo

many
7. zář 2009

jinak s tím spaním, Ladík je spící po mně 😀 teda já když byla mimčo, tak mamka říkala, že jsem furt spala a on by to taky bral furt každý ty 3 hoďky, chtěla jsem ho už přeučit jen po obídku a pak pěkně v 19.00 chrnět, ale moc to poslední dobou nejde, chce spinkat i ráno a večer v těch 19.00 to už nějak nevychází, nechce se mu chrnět 😒 no musíme vydržať a jak píšeš, je taky hodnej, takže co naděláme, ikdyž spát by mohl chodit dřív 😀 😀 😀 ale včera šel snáma pozdě a ráno chrupal do 8 😀 to je taky superrrr, jsem se pěkně vyspala 😀

e.k.t
autor
7. zář 2009

tak uspávání byl iopůět běs Martin říkal že zase skoro do půlnoci, já padla za vlast v 11 😝
budíček byl až v 9 takže nestíhám vůbec nic 😠 😝 ale jinak dobrý se dospat 😉

martinka79
7. zář 2009

ahjoky tak my jsme vy cvičení a vymluvení.... bylo to prima jak se MÍŠOVI líbí cvičit to valím očka...
jinak už chrupe a i si dal ěnco málo do nosanu.
já si dám kávu ticho relax. posbírám prádlo.

martinka79
7. zář 2009

Many každé dítko je jiné tak prostě chce zase spávat více, ale neboj časem se to upraví.

many
7. zář 2009

ahoj Marti a Evi 🙂
no Ladík zatím chrupe si dává hoďku 🙂 asi 🙂 já mu vyleštila pokojíček 😀 a jdu na žehlení 😀

martinka79
7. zář 2009

jé já budu žehlit večer, jinak pokojík leštit už nebudu Nikolka ho má üklizen a za chvilku se budeems tějně stěhovat

anta
7. zář 2009

Tak holčinky, byli jsme s Honzíkem venku s golfáčkama, pak jsme přišli domů a Honzík si sám vzal papání ze stolu a papal a papal, už papá sám 😕 , nemusím ho vůbec krmit 🙂 . No jinak se sami ohneme pro hračku a narovnáme, pěkně otáčíme stránky v knížce, no samé novinky. Ale ty zoubky nás sakra trápí, jsem z toho taková špatná i já 😖 Teď se válí v postýlce, asi ho půjdu umořit brzy, je dost unavenej po tom častém vstávání v noci.
Teda Evi, to je síla s Jolinkou, tak snad to zase přestane, to vám teda posílám sílu a držím palečky 😉
Nevíte něco o Paolin? Včera jsem jí psala SMS, ale to ještě nevěděli, co Adámkovi je, nevíte to náhodou? Pořád na ně musím myslet, není to nic příjemného mít dítě na kapačkách z neznámého důvodu. Chudáček Adámek, ten si tedy taky užívá každého nachlazení ☹

martinka79
7. zář 2009

JAni netuším jsem na m¨netu a čekám zda ji tu uvidíme.... taky jsem z ní nešťastná. 😉

martinka79
7. zář 2009

Jinak tedy samé pokroky.... jste to šikulky... my tedy jíme sami a občas jsem jak čuňata, ale obět to je raději v mé kompetenci.

anta
7. zář 2009

No my jsme jako čuňáci pořád, ale to mi nevadí, hlavní je, že se napapá, obídek též nechávám v Honzíkově kompetenci, ale netvrdím, že do toho občas nestrčím lžičku a nešoupnu jí do torny, je ale šikovnej, rovnou čapne lžičku a už jede 🙂 Kdyby jsi viděla MM, jak ho tady neustále s tím obědem naháněl po celým bytě!, no to jsem se nasmála (tajně, aby to MM neviděl, ten by mi dal) 😀 😀 😀 , já si s Honzou v klidu sednu třeba na sedačku /na vysouvací část sedačky/ a papáme tam spolu a v klidu a žádný honění dítěte se žrádlem na lžíci - pardon, ale to se jinak napsat opravdu nedá 😀 😀 😀 Jakmile má Honza tzv. utíkací, tak si řeknu, "jo ty mi budeš utíkat? Tak nic nedostaneš, dokud nepřijdeš sám " a je fakt, že to tímto způsobem dělám nějakou dobu a kluk asi ví, že se to nedělá, aspoň u mě, mám takový dojem, že si s MM dělá vyloženě co chce 😅 A taky klukovi dávám hamů na místa, kam dosáhne nebo i na zem, to je jedno, stolovat beztak ještě neumí, no a on si vezme sám, čímž mě velmi potěšil, že neřve, že má hlad apod. 😀 😀 😀

martinka79
7. zář 2009

Jani tak to je u nás také Míša si veme jídlo sám... dokonce se naučil inteleigent dávat na zem prostírku, že chce stolovat v obýváku..... a jinak si sedne na židli a baští. polévka se mu vylévá ze lžičky, ale jinak řízek a brambory a tak to jde... ale někdy jsem moc úzkostná a nakrmím ho....,a le to víš.,.. dvě děti někdy to je i tak moc. 😉

martinka79
7. zář 2009

teď právě sledují s Nikolkou auta.... a jí housky s paštikou.

jinak já Mišáka nikdy nenaháním nechceš máš smůlu dokonce ho nutím si k jídlu sednout.... jen tak k nějaké suše ne.

anta
7. zář 2009

Tak jsem Paolin psala SMS, jak na tom jsou, prý už jsou na tom lépe, ale nemocnice prý stojí za hovno, no jak jinak 😒 . Moc jsem jí pozdravovala od nás ode všech a že na ní myslíme, jsem jí napsala 😉 . Dost jsem se o Adámka bála ☹

martinka79
7. zář 2009

i já se obávala.. tak ji moc zdravím. 🙂

many
7. zář 2009

ahojky,už jsme z venku doma, co to čtu ☹ Adámek je v nemocnici ☹

many
7. zář 2009

držíme pěstičky ať je brzo doma a zdráv ☹

martinka79
7. zář 2009

ahojky tak Mišák hajá Nikoka je v pokojíku já douklízím po večeři. dnes jsme byli u kamarádky na pozemku moc krásná džungle... ale klid a pohoda.. ¨bude to stát balík peněz udělta tam něco s terénem, ale pak to bude žužo. 🙂
zítra jedeme s Nikol na neurologii a ve čtvrtek do Jičína na město pohádek

martinka79
7. zář 2009

maminy žádná tu dnes nejste. ☹

e.k.t
autor
7. zář 2009

Ahojky, nestíhám nestačím, ale dnes je to pohoda, právě mi prdelka vytuhla v náručí při mlíčku tak jseme na společnou lázeň s chmelovými šišticemi 😉

anta
8. zář 2009

Ahoj holčinky, kuk 😉

anta
8. zář 2009

Dala jsem si fotečku Honzíka do albíčka 🙂

e.k.t
autor
8. zář 2009

tak dnes Joli opět vstala kolem 9 😲

ale já vstala normálně v7

v noci bylo časté vstávání za Joli ale plakala ze spaní, jednou spustila alarm, ale po vyp a zap to bylo v pohodě, tak jsem to neřešila 😉

jinak dnes se bude kmitat, zítra jdu na zkoušku z elektriky a nemám se z čeho učit, no snad to dám ten test do kupy 😝 a na oběd přijede spolužačka s přítelem a pak pojedou s Martinem na hokej Martin fandit Pardubicím a Lenča s Jarim Zlínu 😀

paolin
8. zář 2009

ahoj holky! jsme doma! zažitky jsou naprosto příšerné. ani nevím, jestli vám je budu psát, abych na to nemusela znovu myslet. nu, možná jsem to taky brala až moc tragicky..uvidíme 🙂 Adam dva dny histericky ječí a ječí a nechce nic jíst. z trucu. i doma ječí. mám 100 chutí ho už něčím praštit. 4 dny jsem téměř nespala, tak k tomu nemám daleko. mějte prima sluníčkový den!

many
8. zář 2009

ahojky holky 🙂
jéééé Pavli ☹ držte se a ať už máte brzo klid a Adámkovi je dobře

many
8. zář 2009

Pavli na víkend jedeme na návštěvu do Brna, ale asi nebude vůbec čas, že bysme se někde sešli všichni ☹