Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
17. zář 2009

a dopadla Nikolka dobře, doufám, že dobrý

many
17. zář 2009

sorry dělám pěkný hrubky 😀 😀 😀 😀

martinka79
17. zář 2009

Many taky neboj a nebo si tu zuřivost vybíjí jinde.... jinak je to pomalý brepta proti Nikolce je nic moc, ale každý ho chválí jak je šikovná a jak mluví a dává do souvislosti věci.... 😀 co dítě to originál.

many
17. zář 2009

teda Ladík už spí hoďku a půl , ááááááááááá už ťape, zatím mizím 😀

martinka79
17. zář 2009

nevím výsledky budou do 14dnů. jen mě dostala sestra a Nikolka já nahrála -dítě no- prý a pamminko má kašel... a já promiňte,a le včera vážně někašlala a v noci také a A Nikolk, ale ano kašlalal jsem..... a já tak jsem to neslyšela... a šla jsem... 😠

e.k.t
autor
17. zář 2009

aHoj Many, tbe už jsm douho ani nepotkala 😉

martinka79
17. zář 2009

many čauky čekala jsem , že úpísneš a přehládla jsme, že už ti drobek vstal.

e.k.t
autor
17. zář 2009

Marti no jasně sestra si myslí že budeš vzhůru 24 hodin denně a budeš u dětí sedět i když spí a kontrolovat jestli si náhodou neodkašlou nebo podobně 😠 😝

no jo, jde o život? snad ne, tak se to prostě přeléčí a hotovo. 😉

martinka79
17. zář 2009

no , ale byla tojako když nevím o svém dítěti a Nikolka dostala truochu zdrba... 😀 ode mě.
pádíme Nikolce naproti. přijde z keramiky.
jinak se mi klem 13hod prdelín vzbudila atak jsem si s ním lehlaa spal do 15hod. a já taky 😀 😝

e.k.t
autor
17. zář 2009

teda u nás opět nic i když byla po o přes 2 hodiny v postýlce. teď ji držím do 20 a půjde, třeba se vzbudí až ráno 😉

martinka79
17. zář 2009

tak čusík amminy... u nás dnes zlobil večer Míša a nakonec poslechtl tatina šel hajat. Nikolka ta prudila se svým pokojíkem a úklidem jsem moc měkká matka asi budu muset přitvrdit. 🙂

paolin
18. zář 2009

dobré ránko všem!
Adam dnes chtěl vstávat v 5, ale pak si to ještě rozmyslel a spal do 7 🙂 dnes by měla přijet na chvíli sestra s malou, tak jsem zvědavá.
jinak jsem objednávala poslední zimní věci přes MMB, tak posílám odkaz:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=30197
zítra jedeme na Vysočinu. prý je tam děsně moc hub! tak jedu plenit lesy 😀

anta
18. zář 2009

Dobré ranko, holčiny, jdu jen na skok. Teď je období, kdy nemám šanci být u PC, tak snad bude líp. Tak se na mě nezlobte. 😉 Mám dojem, že se mi posralo dítě, chodí kolem mě a smrdí 😀 😀 😀

anta
18. zář 2009

Tak Honzík si sám čistí zoubky, chodí po bytě s kartáčkem na zuby a šudlá 😀 😀 😀

martinka79
18. zář 2009

Krásné ráno všem, já taky u pc nějak moc nejsem protože jinak Míša okupuje a Pc a chce pouštět přes Youtube... bargy a vše možné. stáhla jsme mu pohádky červený traktůrek ten je bezva....
Jani mám tu pro tebe balíček mohu posílat??? asi jo viď.
tak dnes bude odbaven. 🙂
Pavli na odkaz kouknu... jinak na houby bych taky jela, ale finišuje se dům tak nemohu.

e.k.t
autor
18. zář 2009

dobré ranko, Joli spala víceméně v kuse 12 hodin tak pohoda 😉

a dnes se jedeme podívat na neteřinku, jsou jí přesně 2 týdny tak se moc těším 😉

Jani úplně tě chápeme, tak buď v pohodičce 😉

Pavli já vytahala zásoby a je toho tak akorát, z zimní kombinézy a 2 flísové soupravy a 2 bundy. a s díky 1 parádní zomní boty 😉
Tak si myslím že to bude pohoda, teda podle toho jak poroste, má to velikost 80-86 😅

martinka79
18. zář 2009

JÁ ZIMU RADĚJI JEŠTĚ NEVYBALILA... ALE SNAD to bude Ok. a něco koupím.

anta
18. zář 2009

Tak dítě odpadlo, nedělám si marné naděje, že bude dlouho spát 😉 Marti, můžeš poslat, pak zaplácnu éééé zaplatím samozřejmě 🙂

martinka79
18. zář 2009

Jani ajsně pošlu.. a domluvíme se... pádíme se oblékat a jedeme.

paolin
18. zář 2009

tak Adam odpadl teď. naštěstí jde pro Vítka babi, jinak bych ho musela vzbudit. ségra už je fuč 😀 frčela zase nakupovat nebo co. donesla nám nějaké podzimní věci na Ádu, tak parádááááá! zase něco ušetřím 😉 ještě musím pořídit Ádovi Prevenar, tak to bude taky pálka..uf! pořídíme si tiskárnu na prachy. ale nebojte, budeme všechny zásobovat 😀 😉

e.k.t
autor
18. zář 2009

tak my jsme zpět to byla pidi panenka, ale spinkala, tak bez ňuchání, ale stejně je malá, jen 2 týdny tak by se to nepřehánělo. Hlavně jsem Bětce dovezla naliné lahvičky odsávačku a sterilizátor 😉 u nás leží bez práce tak aspoň ušetří 😉

anta
18. zář 2009

Tak Honzík se samozřejmě probudil s šíleným řevem a řval půl hodiny takřka v kuse, stačilo na něj promluvit a řval jak kráva, tak jsem mu napatlala pusku babydentem, asi to zabralo, panč od té doby klídek 😅 , ale povím vám holky, je to docela vysilující, panč toto trvá již od pondělí ☹ No a zítra mám jet na tu oslavu narozenin tý kámošky, no teda to nechci vidět, v jakém stavu tady najdu MM 😀 😀 😀

e.k.t
autor
18. zář 2009

Jani tím se neznepokojuj, to by sis tu oslavu neužila a ty si zasloužíš taky vypnout. Oni se srovnají, neboj, jen raději ještě zakup gelíček pod zubníček 😉

dite1
18. zář 2009

ahojka holky!!!
jak se vede??? ja jsem uplne vycerpana a po nemoci.... 😖
jak rostou ti vasi raubiri???
co ty marti dostala jsi se za tou jancou do kladna? mi byli v cechach na dva tydny v srpnu, ale hroznej fofr sposty navstev a hospod a oslav takze jsem nestihla uplne to co bych chtela....
kolikrat jsem projela kolem janci a tak jsem si rikala, ze bych se stavila??? ale bez ohlaseni je to takovy divny a ja to nemam rada jen tak se u nekoho upichnout. dalsi cechy planuji na duben, tak snad to priste vyjde.
jinak honzik pekne roste, beha vsude jako atlet, ale nejvetsi sranda je kdyz chodi po boku, sleduje totiz svuj stin. uz taky zacal chodit do jeslicek a moc se mu tam libi, kdyz ho odlozim ani nebreci a honem honem za hrackama, ale co me moc tesi je, ze kdyz pro nej prijdu tak mi skoci celej stastnej do naruci 😀
jinak koneeeecneee mame 7. zub nejak mu ne a ne vylezt, ale jsem moc rada, ze uz zacal kousat, mel totiz problemy s kouskama v jidle a to se mu vzdycky zvedal zaludek, ale ted uz je to v poho a ji dokonce i oplatky a to vsechno diky cacham, obrovska zmena zacala kdyz jsme byli v cechach!!!!!!
uz padim snad jeste budu mit cas se sem mrknout nez odjedeme na vikend, jede se na hory a to bez mrnouse, bude hlidat baba
zatim papa

anta
18. zář 2009

To je fakt, Evi, oni si tady poradí i beze mě, tak to víš, jsem s klukem od nevidím do nevidím, tak je mi to tak nějak líto, že ho chvíli neuvidím 😀 😀
No jinak ten gelíček krásně zabral, MM zde má vše, co bude potřebovat, takže tu být opravdu nemusím 😉
Jsem ráda, že ti líbil ten vtip.
Marti, Pavli, též ho máte v mailu, to se zasmějte 🙂

paolin
18. zář 2009

tak kluci už spinkají. brmbáme burčáček. mňam mňam 😀
Jani, for byl supr 😀 a zoubky snad budou OK 😉
Míšo, copak tě zkolilo za fujtajbl? prima, že si Honzík hezky zvykl. o starost míň, viď?
jinak hezký víkend a ať jsou mrňousci hodní!!

e.k.t
autor
18. zář 2009

tak z ložnice se nic neozývá 😉

martinka79
18. zář 2009

evi tak to je prima doma klid a pohoda... i u nás je pohodově.
Pavli užij si víkend na vysočině 🙂

e.k.t
autor
18. zář 2009

jj jen mi lehla klavesnice u PC tak jsem u mini nota\se

martinka79
18. zář 2009

aha snad neodešla zcela a je jen jěak pošramocená.... ☹