Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
29. zář 2009

samo děkujeme 🙂

e.k.t
autor
29. zář 2009

Upřímně, raději bych spala, ale wc se hlásilo skoro až bolestivě přes tu poprděnou císařovou jizvu, fůůůjjjj 😝

paolin
29. zář 2009

Marti, Míšákovi vše nej k svátku! a veeelkou pusúúúú!

holky, tak Hanka už umřela. trápila se tedy chuděra...byla to supr baba. bude po ní hodně smutno. pomáhala mi péct na svatbu a dělala mi falešnou nevěstu 😀 byla to děsná prča 😀

anta
29. zář 2009

Teda Paol, no to je hrozný a to byla doma nebo v nemocnici? ☹

anta
29. zář 2009

Jinak Honzík teď usnul, venku je to nějaký hnus fialovej, no to mám teda radost, doufám, že nebude odpo pršet, panč to bych s tím naším loupežníkem jisto jistě nevydržela ani do švestek 😀 😀 😀

paolin
29. zář 2009

my jdeme ven za chvíli. zatím neprší. musíme na poštu a tak.
Jani, oni ji v nemocnici prý nechtěli, že to nemá smysl. vzali ji tam až včera, že tam umře. ale už je jí dobře. nic jí nebolí, netrápí 🙂

e.k.t
autor
29. zář 2009

Marti vidíš Mišulkovi a Míšovi vše jen to nej nej nej, pěkně to doma oslavte, jestli nebyla oslava s předstihem 😉

e.k.t
autor
29. zář 2009

Pavli tak už ji nic nebolí, jdu pálit svíčku na cestu 😔

martinka79
29. zář 2009

Evi nebyla žádná... holky já byla teď pro Nikolku ani jsem nedojela domů a už mi volala úča, že má bolesti hlavy a že sejí točí a tak.... vy co trpíte na změny máte to dnes také? už mám oni fakt strach.
tak te´d leží vypadá jako že jí nic neí,a le asi jí bolí...
Pavli už je jí dobře... kamarádce. tram je jí líp. 🙂
jani no my půjdem odpoeldne taky na chvilku. jinak jsem tradičně krom nákupu neudělala to je fakt den s těmi dětmi.

anta
29. zář 2009

Marti, mně se taky dneska motákuje hlava, je blbej tlak či co. Připadám si jak opilá, ale nejsem, fakt 😉

martinka79
29. zář 2009

tak to má Nikola také.

paolin
29. zář 2009

tak to já motákovala včera dopoledne. a to dost drsně.
Jani, tak to máš vlastně opici zadarmo 😀

many
29. zář 2009

ahojky holky 🙂
Vše nej nej nej Mišánkovi k svátečku 🙂 🙂 🙂 🙂

martinka79
29. zář 2009

tak ám vyžehleno vše a úkoly hotové psaní synonym se poser.... vymýšlet to v druhé třídě.

many
29. zář 2009

Marti mě žehlení čeká večer a nebo si to nechám na ráno 🙂 já dodělala nádobí a až se Laďouš probudí, tak se dám do přerovnávání skříní 🙂 věcí přibejvá a místa ubejvá 🙂 😒

many
29. zář 2009

dnes už ven nepůjdeme , je tam hnusně 😒

many
29. zář 2009

kde jste všichni, venku 😉

e.k.t
autor
29. zář 2009

tak my byly venku, Jolina tu prudila ažs šíleně zpotila a tak jsem ji nabalila jak do mrau 2 hodiny jsme couraly venku, šeredně tam fouká 😝

anta
29. zář 2009

My byli venku 1,5 hodiny, střídavě v kočáře a pěšky, Honzík je šikovnej, zvládá čím dál tím větší dálavy, dneska mi asi 5x upadl, ale vždy se smíchem zvedl a metelil si to dál a dál, no prostě co nejdál od maminky 😀 😀 😀 😀

martinka79
29. zář 2009

no my byli venku a potom jsme dělali nějakou dobrotu pro tatina a Mišáka... 😉 no já skříně přerovnámpři stěhování... 😀 jani tedy Honzík je šikulka my už chodíme bez kočárku všude a místo něj si adoptoval nikolky kočárek vozí chouchou 😀 a samo ty motokáry co má.

martinka79
29. zář 2009

tak MIšák se dnes rozhodl koupat v oblečení a než jsem se otočila vlezl si do vany sám s bagříkem pěkně v triku, teplákách a pnožkách sice se trochu divil, že to ne ono,a le jinak se smál jak pomynutý.. asi pochopil, že je krize a začal šetřit. 🙂

e.k.t
autor
29. zář 2009

Marti šli jsme tu oba do kolen, Martin konstatoval, že naše jediné štěstí je že je vana relativně vysoká, takže nedošáhne 😀 😀 😀

martinka79
29. zář 2009

haha naše vana je vysoká,a le ž ti půjčím Mišáka tak ti předvede jak to udělá. posílám MMS.

martinka79
29. zář 2009

a jak z ní vylejzá... hajdalk jeden. on se prostě s ničím nepaře věk nevěk tak si poradí... 😀

e.k.t
autor
29. zář 2009

no je taky chlap a trochu vyšší než Joli

e.k.t
autor
29. zář 2009

Ta fotečka je fakt super, ten všeříkající výtlem 😀 😀 😀

martinka79
29. zář 2009

no to jo.. ale prostě je to raubíř.. BUď ráda za svoji kočičku. 😉 co bych za ni dala ☹ jo foto kldině přidej do albíka já totiž nemám káblík... tedy až se ti bude chtít,a le ty jsi takový technik tak určitě jo. a díky. 😀

martinka79
29. zář 2009

loučím se jdu opbšťastňovat MM k Tv. ten bude rád. 😀

martinka79
30. zář 2009

krásné ráno holčiy my už máme pmalované dvě stránky v bloku a torchu uklizeno počasí je fujky fuj. ☹

paolin
30. zář 2009

dobré a upršené ránko! my jdeme za chvíli cvičit, tak tu budeme až poo. Vítek dnes spal u babi a konečně se pořádně vyspal. jinak ho budí Adam a tak. by to mohlo být častěji 😀
Marti, pěkné story s vanou 😀 😀