Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
5. pro 2008

no hlavně aby mu aspoň zachutnala,já ho chtěla trošku na noc zasytit a prd 😒 je to síla takový noční buzení 😒 nevím jak mu začnu jednou dávat čaj,aby ho aspoň pil z toho hrnečku,protože flašenku odmítá a v noci i dudel a jak mu dám prso tak je klid,ale to si nemůže zvykat 😒

many
5. pro 2008

někdy ho fakt jen cucá 😠

anta
5. pro 2008

Je to Many problematické s těmi kojenými dětmi, můj malej si zase zvykl na flašku a od tří měsíců už se nechtěl u prsisek namáhat, ale na druhou stranu mám to svým způsobem vyřešený, UM mu chutná, i mně jede 😀 😀 😀

anta
5. pro 2008

Tak malej mi krásně spinušká, prdelín jeden, normálně už mám nervy z víkendu, to bude zase režie, samozřejmě, že proti manžovi nic nemám, to neeeee, ale ty nervy, co s ním mám, už nosím v kýblu, fakt 😒 . Přijde mi jak kuratela, když přijde z práce,tak jeho první dotaz je: "Jak malej papal?" 😠 😠 Tak mu vždy odpovím, že naprosto normálně 😀 😀

martinka79
5. pro 2008

many i mi to máme doma. Kojím a v noci to bylo podobné jen si cucl a spal dál, oni občas chtějí třeba jen přitulit.
Já tedy čaj mám v tom hrnečku rpo prvnípití a už jsme mu ho párkrát v noci dala a super. kaše nás totiž zasytí, ale né na celou noc. ☹ Jani ty děti na lahvičce jsou jiné, ono má vše pro a proti.Ale nakonec v první třídě ani nebudeme vědět, které pilo tak č ionak.

anta
5. pro 2008

To máš Marti, pravdu. Jé já už se tak těším, až malej bude mít hlad a půjde vezme si sám něco z lednice 😀 😀 😀

anta
5. pro 2008

Holky, dneska je Mikuláše, doufám, že tady nikdo nebude zvonit v půl sedmý večer, to už malej totiž chrápe, dnes přijdou na odečet tepla, vody, to bude legrace 😉

martinka79
5. pro 2008

jo to bude. 🙂 a stále budeš poslouchat, mami mi už nemáme párek? 😀

martinka79
5. pro 2008

K nám přijdou čerti asi na 17hod. už se těším od zítra budu sama. 🙂 😀

martinka79
5. pro 2008

svobodná bezdětná. 😀 😀

martinka79
5. pro 2008

Mišák chrupe.

anta
5. pro 2008

Tak malýmu řeknu, ale máme párek máme, naproti v Plusu 😀 😀 😀 Máma mi říkala, když ti řve, tak mu dej do pusy párek a uvidíš, jakej budeš mít klid 😀 😀 😀
Jé Marti, tak to si to musíš sakra užít, áááá malej se mi vzbudil, letííííííííííím, papa 🙂

anta
5. pro 2008

Fuj, to byl planý poplach 😀 😀 😀

anta
5. pro 2008

Holky, kolik za týden mají přibírat miminka v 5. měsíci? Ten náš nám za tři týdny přibral 300 gramů, není to málo? Jinak na další kontrolu jdeme až 15. ledna, to dostane poslední hexu 😉

martinka79
5. pro 2008

JAni já nevím kolik mají přibírat. Já to nikdy neřešila my zaměsíc klidně přibrali pouze půl kila. Nějak si říkám když je malje spokojenej, musím být i já ať má klidně 8kg v 8měs. či v roce.

anta
5. pro 2008

Marti, já si taky myslím, že nejlepším měřítkem je spokojenost, bohužel manža moc kouká na čísla a podle toho to tady vypadá, malej je fakt už vzhůru, musím za ním a užívat si ho, dokud jsem tu sama 😀 😀

martinka79
5. pro 2008

tak zatím užívejte pohodičky 🙂

many
5. pro 2008

tak malej teď vytuhl,tak se trošku našlechtím než se vzbudí a pojím a povalíme pak ven,
Marti,když mu začnu dávat pak čajík,tak to už může být uvařený a vychládlý nebo se pokaždý musí vařit nový nebo ohřívat 😉 díky za rady 🙂

many
5. pro 2008

Jani miminka prý později už přibírají míň a Ladík měl vlastně nějak půl kila po měsíci 😉 máš strach,že je malej hubenej nebo co 😉 vždyť je krásnej 🙂

martinka79
5. pro 2008

many já vařím do hrnku vždy čerstvý uvařím tak 100m,l ale tobě ze začátku bude stačit 50ml. já ho občas přihřeju. více mu chutná. asi také půjdeme ven prdelín už se probudil.

martinka79
5. pro 2008

te´d si jdeme koulet s míčem a jezdit s autama.

anta
5. pro 2008

Nene, strach, že je hubenej, rozhodně nemám 😀 😀 😀

anta
5. pro 2008

Jůůůůůůů Marti, jsi moc šikovná, občas bych přála Honýsovi takovou mámu jako jsi ty 😉

kalerat
5. pro 2008

ahojte holky,

many tak jsem tady. 🙂

Anto teda ten tvůj manža je teda něco. Já bych trápila hlady ho. Copak dítě je cvičená opice? Já teda dávám Kubíkovi jíst kdy si řekne. Je to většinou po 3 hodinách. Nikdy jsem od dr. neslyšela, že je tlustý.

e.k.t
autor
5. pro 2008

No Joli někdy chce jídlo i po dvou hodinách tak ho dostane. Malé děti nemají důvod k přžírání 😀

many
5. pro 2008

ahoj kalerat,ahoj Evi 🙂
tak my už valíme ven,malej je vzhůru,tak se tu ukážeme později 😉 zatím se mějte,pa pa

e.k.t
autor
5. pro 2008

Ahojky Many tak pěknou procházku, právě jsem likvidovala mrkvovou plínku 😀 😝

martinka79
5. pro 2008

Holky my jíme kdy chce a to stále klidně od nás něco zobe prdelín.
Jani ty jsi báječná mamina.
Holky já vyrobila Mišákovi super hračky normálně do tobolek od šumivých vitamůnů a takových čoko. bonbonů v platu jsme dala růzmé předměty čočoku, hrách, hřebíčky, mák knoflíky těstoviny a oblepila baevnými páskami na ilolaci kabelů a hrajeme muziku. to ho bere.
tedy te´d na chvilku, ale ono se to kutálí a taka je to usper. 🙂

anta
5. pro 2008

Jo Kalerat, to mi povídej, dělá z něj cvičenou opici, pořád ho drezuruje, aby cvičil, někdy mi to přijde, že si to tady plete s vojnou ☹

martinka79
5. pro 2008

ALE JANI ON TO TAK ATTIN NEMYSLÍ. JE TO HODNEJ CHLAP CO NEVÍ JAK NATO. TY TO ZASVĚC A PĚKNĚ MU TO VYSVĚTLI. 🙂