Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
11. lis 2008

jo já memám za 4a 6měs tak ti to Pavli pošlu. 😉

martinka79
11. lis 2008

já jsme zvyklá nečer jsme jim smažila řízečky a bram. kaši a potom jsme si dali svařáček a pěkně koukali na tv a dělali nějaké spisy Míšovi do práce pro tajné 😀
někdy jsme také jako mrtvola.

anta
11. lis 2008

Aha, koukala jsem na přehled našich miminek, jak nám rostou, teda já bych se klidně v tom váhovém prvenství zdržela 😀 , protože záda už pomalu necítím, dokonce i manžel říkal, že ho z malýho bolí záda a to je co říct 😀 😀

martinka79
11. lis 2008

no taky je Honzík kusanec.

paolin
11. lis 2008

Martii, objednavku jeste nemam. nejak se mi nic moc nelibi..
ja tedy taky chodim pozde spat. Vita usina tak v 9, nez poklidim..a pak treba cekam, az se vzbudi Adam na kojeni.

anta
11. lis 2008

To je fakt kus chlapa, tchýně mi písala, že manža měl v jednom roce 12 kg, ona sama měla dokonce 20 kg, tak to se mám na co těšit, úplně mě tím vyděsila, musím říct 😀 😀

e.k.t
autor
11. lis 2008

no je menší ale přibírá výborně 650g za měsíc je super a dr je mooooc spokojená 😅

chválila systém stravy i vaření, ještě mi radila další možnost raději bezlepkového vaření kašiček, ale na to se asi vy.... a budu dál dělat instantní, kaše se nedá udwělat do zásoby 😅

martinka79
11. lis 2008

jaké bezlepkové? jakou vaříváš evi?

Pavli už jsme si jako maminy zvykly viď. no co naděláme uklidit se musí. Já ani nemám ráda, když je v bytě nepořádek nějak jsme cimprdlich na drobky, ale ostatní doma na to pečou. 😉

Jani 20kg no fujky ta musela vypadat. níkolka má v 7letech 28kg a je docela velká a taková ženská proti drobínkám co má ve třídě.

e.k.t
autor
11. lis 2008

Jani no to je fakt hrozná představa těch 20, no těch 12 celkem odpovídá 😉

anta
11. lis 2008

Evi, buď ráda, že je menší, no a co, pro Tebe je aspoň lepší ji nosit, hlavně že je Joli zdravoučká a do světa, ten náš vykuk je čím dál tím těžší, asi si na něj budu muset pořídit nějakou káru 😀 😀

anta
11. lis 2008

Ta tchýně musela asi vypadat, ale teď? Je jí 51 let a je to takovej drobínek a pěkná ženská, fakt.
Marti, též nejsem bordelář, taky mě jednou denně chytá amok 😀 a kluka prostě nechám řvát a uklízím jak zběsilá, vadí mi nepořádek moc 😉

martinka79
11. lis 2008

drobnější holčičky jsou pěkné a velcí kluci také holky klid. a na nošení si vem krosnu či nákupní tašku pro babičky 😀

martinka79
11. lis 2008

Tak to jsme stejné asi všechny, naštěstí zatím nepořádek udělá jen tatínek u vás,a le až bude honzula rejdit to bude občas nervíků, já tedy klidně vysávám a ani děti nepeskuji jsopu naučeni talířek a šup. zase je nedržím jako v cele 😉

martinka79
11. lis 2008

proto máš uklizeno šupky dupky. 😀 ti závidím a také lidem co mají povahu happy jsou v klidu a nějaký ten binec je nerozhází. já nevypiju ani kávu když neí uklizen stůl. jsme magor. možná nějaké obsese se u mě objevuje. 😉

martinka79
11. lis 2008

o víkendu bych chtěla na výstavu psů do letňan, ale Michla by chtěl výstavu kvůli dětem a kvůli sobě dělat plot na pozemku. ach jo. ☹

martinka79
11. lis 2008

máš krásnou tchýni tak ta moje byla krásná tenkrát a teď no nic moc taková normální babi. 53letá. 😀

anta
11. lis 2008

Marti, já toho našeho draka taky nechám volně pohybovat se, přece ho nebudu přivazovat k topení, ještě by se mu tam mohlo začít líbit 😀 😀 😀 Přemýšlím nad jeho motorickými schopnostmi, zatím se sám neumí překulit ze zad na bříško, neměl by to už umět? Zatím si chytá nožičky při přebalování, to je zrovna vždy vhodná doba, to mu plenu zapínám třeba pět minut 😀 😀 😀

martinka79
11. lis 2008

Jani on má na to čas. tak mu zkoušej pomáhat jak leží tak mu překřiž nožičky a a za jednu ručku ho pěkně naklin na stranu. blbě se to píše,a le asi to dovedeš přestavit. jinak ho nech on na vše přijde. to bude reldejí na plovoučce to potom jede samo. 😉
mi bylo jasné, že nejsi matka tyrank,a le zatím tam nemáš toho školáka co mně doma něco přenáší a donáší. čím starší tím horší., ale úžasnější. 😉

anta
11. lis 2008

Marti, já se na to moc těším, až bude lezavější, tvůj návod jsem pochopila a tak to na něm zkusím, snad mě nekopne do tváře😀 😀 No jo, ale to budu muset teda sakra vysávat, protože tu máme spoustu prachu, tak abych malýho nemusela nakonec dávat do igeliťáku, 😀 😀 ale napadlo mě, že by se mohl hodit na leštění podlahy, zabalím ho do kůže a bude vyleštěno 😀 😀 😀

martinka79
11. lis 2008

stačí ho v těch oblečkách nechat prošmejdit byt. a bude uklizeno na takový samet se chytá dost. 😀 tak hurá na akci. já jdu na kávu.

anta
11. lis 2008

Začíná mi tam pípat malej, tak jdu na něj a hurá na křížení nožiček, dobrou chuť ke kávičce 😉

martinka79
11. lis 2008

pa hurá raz dva pochodem chod na cvičení připravit. 😀 😝

e.k.t
autor
11. lis 2008

marti rozvařit rýži na kaši a ochutit jablíčkem nebo hruškou nebo zeleninou a to samé z rozvařené rozemleté kukuřice. Ale doba přípravy 40 minut, děkuji není čas 😝 😀

paolin
11. lis 2008

Evi, tak to delam prave ted-tu ryzi. ale jen kvuli Adamkove diete. jinak bych se na to taky mohla vy.. 😀
jejda! cudla se budi. letiiim..

martinka79
11. lis 2008

aha tak to já občas večer vařím když to chce i nikol tedy jen tu ráži,ale hami má i rýž. kaši tak to je stejné ne,
holky mišák spal od půl osmé do te´d je to moje zlato. 🙂

martinka79
11. lis 2008

tak mi dnes donesl starosta penízky za ty volby. no není to mnoho, ale zase lepší než prd a jeho úsměv. 🙂 asi koupím každému něco pěkného nebo jeden dárek na vánoce pro děti a sobě také něco.

anta
11. lis 2008

Jé to jsi Marti moc hodná, že nám něco hezkého koupíš k vánocům 😀 😀
Dala jsem malýho spát, je nějakej takovej protivnej, blééééé, to mě nebaví 😖 🙂

martinka79
11. lis 2008

no jen si řekni co cheš a vše ti bude splňěno. 😀 😀 😀 tak to chce spánek ať ten Honzík zavře očka nebo na něj přijde kočka, pošimrá ho na tváři ať se blbě netváří. 😉 michal se muchluje s badem.

paolin
11. lis 2008

Vita je na hristi se skolkou, tak smiruju 😀 Adam je docela hodny, tak zvladam i poklidit. jupi 😉

anta
11. lis 2008

Odložila jsem ho do ložnice a už chrupe 😉 Jdu odpočívat aspoň chvíli 🙂