Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

kalerat
5. pro 2008

Jani souhlasím s martinkou 🙂 Jen ale musí chtít a ne si pořád jet podle svýho.

Zdravím many a ekt 🙂

martinka79
5. pro 2008

kAL ani jsem tě nepozdravila. 🙂 jak se vám daří? jak malý spinká a porspívá, stále kojíš?

martinka79
5. pro 2008

Kal všimla jsme si až et´d, že kubík 26.6 to je moje neteř. ale před 14lety.

martinka79
5. pro 2008

dnes máme vítání občáknů a přijednoua si naši. nějak teď poslední dobou mezi našimi rodiči vázne komunikace. dávají vinu nám, ale my si spíš myslíme, že vina je na jejich starěně. nějak se na šechno možné vymlouvají. tchánovci ti nepřijednou vůbec. tak snad se to na vánoce uklidní. 🙂 kvůli dětem.

martinka79
5. pro 2008

pořád nám vyčítají stavbu amelou o penězích a to je na palici. nějak jsme je nepochopili. 😒

martinka79
5. pro 2008

Nic nám nedávají my si od nich v životě nepůjčili ani 50h,a le řešit many by chtěli

anta
5. pro 2008

Tak já mu to ještě jednou zkusím vysvětlit, snad si dá říci, vím, že není zlý, ani to nemyslí nijak špatně 😉
Marti, na řeči o penězích nedejte, peníze budou a my ne 🙂

paolin
5. pro 2008

ahoj holky! Adamek chrni, tak supky dupky za vami. snad si neda zase ctvrt hodku, to bych si vas neuzila 😀
jeee, Kalerat ahoooj! musim juknout do albika 😉
Jani, nic si z chlapa nedelej. oni si porad musi pripadat dulezity, ikdyz o tom vi prdlacku. to vis, chlapska jesitnost! nekde jsem slysela, ze male deti, kdyz maji hlad, tak placi bolesti. jakoze je boli zaludek od hladu. neco na tom asi bude. to mlicko jim briskem prohrci raz dva a zustane jim tam uplny prazdno. tak to manzilkovi rekni, ze Honzikovi vlastne zpusobuje bolest 😉
jinak Adam basti treba i po hodce a pul-kdyz ma mlicko ode mne. jinak po 2-3 hodkach. kdyz si rekne, dam mu. a tlustoch neni zadny. je krasny baculaty mimi 😉 jo a z flasky mi vypije cca 200ml.

Mirecek ma rymecku, tak jdu plavat ja. no, jsem zvedava, co na to muj ekzemek 😒

jinak my jsme meli Mikuldu uz vcera. ve skolce mel Vita Mikulasskou besidku, pak jsme prepadli nase a ti mu taky dali nadilku, tak jsme to vzali zgruntu i doma 😉 at v tom chlapec nema zmatek. no, byl z toho uplne vedle, porad o tom klabosil a chodil koukat za vsechna okna a jestli pry jeste Mikulas prijde 😉

Marti! uzij si vitani a supni fotecky 😉

paolin
5. pro 2008

Marti, s penezma jsou jen starosti. od nasich porad posloucham, jak penize nemaji. uz me s tim stvou! maji rodinny barak-tedy pulku, dva byty, prachy na ucte a porad budou remcat! mlady rodiny nemaji poradne kde bydlet a to maji dve deti, pro ty udelaji vse a jeste jsou v poho. nechapu to..
jinak perlicka na tema penize-nasi nam pujcili na byt. kdyz jsme byt prodavali, chtela maminka uroky z pujcenych penez! takze jsme jim vratili o 40 tisic vic! to si na nas byt jeste vzali stavebko, protoze by ho pozdeji uz treba nemohli platit, takze jim vlastne navysujeme hotovost. cast uveru ze stavebka splacime my+uroky. Mirek je nastvany jeste ted, pac maminka pred tim nic o vraceni uroku nerikala. ha ha ha..vlastni rodice vydelavaji na detech! 😝

anta
5. pro 2008

My jsme si Paol s manžou raději zařídili bydlení a všechno bez pomoci rodiny, protože se přiznám, že jsme měli strach, abychom někomu nemuseli být vděční a nemohli to případně proti nám použít. No to s tím úrokem je teda síla! Vlastní rodiče jo? No to bych se propadla hanbou být těmi rodiči 😒 😀
Já to manžovi řeknu, že ho týrá bolestí a uvidím, jak otočí 😀 😉

paolin
5. pro 2008

clovek se porad uci 😉
Jani, ted si vzpominam, ze na me Mudr u Vitka taky hucela, ze je tlustoch. pry zkratit kojeni 😀 rikala to do pul roku. ted zase rika, ze je podprumerny 😉 ja myslim, ze deti nejlepe vi. zvlast miminka.

holky a predstavte si - vcera a dnes spal Mirek s Adou v obyvaku. Adamek si cucnul v 11 vecer a pak az o pul sesty! ja to nechapu..kazdopadne jsem se uz dve noci docela vyspala. chrupem si hezky s Vitou 😉 treba se ten nas mrnous odnauci bastit kazde dve hodky. jen, jestli to nas tata vydrzi 😅

martinka79
5. pro 2008

PAvli to znám hele my když kupovali pozemek tak jsme měli na výběr asi dvě varianty. chlěli jsme ten o kousek ěvtší a naši nám sami dali 20tis a tak jsme to přijala s dobrým srdcem jako dárek zato, že mé setře koupili byt a brácvhovi také. no a mMichla je vzal ana tu dovolenou do řecka skoro vše financoval sám a, že se vyrovanjí a když chtěl po nich many tak otec řekl, že jsme šul nul my jim dlužíme za půjčení na pozemku a oni nám za dovo. haha super 😀 jak mě to dopálilo. teď zase poslouchám, že tátu platíme mizerně a on chudák dělůá na naší stavbě a to má asi 30tis čístého měsíčně od pondělí do pátku. +dopravu platíme +jídlo spaní a vše.
Jani My nikdy s manželem od rodičů nic neměli a nechtěli, ale jendou jsme byla ráda, že něco dostanu. Holky my máme úvěr 3mil a nikoho to nezajímá a všichni si ymslí, že Michal má asi ,mil. příjem pořád slyším kecy.
Moje tchýně si super stěžuje to už jsme na ni alergická a umím jí super odpálkovat. 🙂

martinka79
5. pro 2008

PAvli to je úžasné, závidím. No jen aby zase neucítil mlíčko a nebylo po radosti až si k němu lehneš. Nééééééééé je to super. přeji ti to.

martinka79
5. pro 2008

hoplky jdu se chystat jedeeme s manželem nakoupit mikuláše. On v 6hod vypadl do práce a už je tu ani Milence bych tu mít nemohla přijel domů nečekaně chápete to? 😀 😀 😀

paolin
5. pro 2008

Marti, moc hezky 😠
to je vsude snad stejny..lidi si zavidi prachy nebo co. taky od kamaradu porad slysim, jak si Mirek kupuje drahy auta. tam uz jim rikam, at si taky zalozi firmu, 10 let v ni drou, jak koni od rana do noci a pak si muzou koupit treba zlaty prase. desny toto..ze lita, jak hadr na holi, musi vydelat 70 tisic, aby si dal vyplatu 20, to uz je jim jedno. Mirek si ted radeji koupil zase Mazda-i stejnou barvu, aby to nemusel poslouchat. tyjo..mel platit cca 400 tisic dan statu. to bych ty prachy radeji zasponzorovala, nez je dala tem.. 🙄 on vlade da 400tisic, vlada nam 7600,- mesicne 😠
docela jsem se ted nasmala. ze pry prumerna mzda v CR cini 22tisic. bych chtela videt, ktera bezna zenska tohle vydela 😉

paolin
5. pro 2008

jee, Marti..to preci nejde toto-chodi domu bez ohlaseni 😀 to by jako spravny chlap mel vedet 😉 hi hi 😀
tak si uzijte nakupy a kup si neco dobreho i pro sebe! ty si to zaslouzis nejvic 😉

anta
5. pro 2008

Já pracuji ve státní správě a moje máma si myslela, že tam snad beru nejméně 25 tisíc nebo co. Jo, kdyby jo, tak bych neremcala, ale já jsem za 10 let u této "firmy" dostávala plat něco přes 11.000,- Kč, což je dost hrozný 😖

paolin
5. pro 2008

Jani, to jsme na tom zhruba stejne 😉 kolega na stejne pozici mel minimalne o 5tisic vic.

paolin
5. pro 2008

tyjo..ten muj mrnous chrni uz hodinu! jdu kouknout, jestli vubec dejcha.

anta
5. pro 2008

Tak to máš dobrý, že ti malej spinká, ten můj opět ne a ne zabrat a řve jak protrženej, tak ho chvíli nechám a uvidím 😉

kalerat
5. pro 2008

Marti už bohužel nekojím, skončila jsem zhruba před měsícem. Kuba už nechtěl tahat a tak jsem musela odsávat, ale mlíčko se pomalu a jistě vytrácelo. Takže teď jsme na UM.

Ahoj Paolin. 🙂 jj koukni do albíčka, včera jsem dávala nové fotky.

Holky tak jsme vám taky koukla do albíček a všechny děti jsou strašně krásný 🙂

Jinak peníze. Tak to řešíme od včera taky. Chtěli jsme něco málo půjčit od rodičů manželových, chceme si zařidti stav. spoření a nemáme bohužel dost peněz na ten první vklad. Rodiče hned jaktože nemáme nic našetřeno atd. Tak jim manža řekl, že jsme našetřeno měli, ale tím, že se narodil malej tak se fin. rezerva ztenčila. Tak hned začli počítat a tak, no prostě hrůza. Tak jsem zakázala manžovi říkat kolik má peněz.

Marti tak to máme tak nějak na stejno s těma rodičema. Oni pomohli oboum dcerám z bydlením a na syna se kašle, to je smutný 😠

paolin
5. pro 2008

Jani, tak ho naloz do kocaru a sup s nim ven. teda poku v kocare nerve jeste vic 😉

e.k.t
autor
5. pro 2008

no to je fakt smutné ☹

anta
5. pro 2008

Tak jsem malýho ukolíbala v náručí, jdu si ohřát obídek, tak dobrou chuť všem.
Paol - kočáře neřve vůbec, tam spí jak neviňátko 😉

alianka
5. pro 2008

holky teda to je mi lito ze to mate tak naprd s rodici a penezy. To ja si teda nemuzu stezovat, nasi nam pujcili prachy kdyz jsme potrebovali a tchanovci taky, naprosto v pohode a splacime jak muzeme a nikdo nic nerika. V tomto mam fakt obrovske stesti, kdyz tak ctu co tady pisete.
Jinak jsem prave upekla Misovi k Mikulasi certa a andela, tak doufam ze se mu budou libit 😀 Valinka si chrupka, tak mam chvilku klid a muzu si tady poklidit. Jdu povesit vanocni venecek na dvere 🙂
Kaler ahoj, Kubik je moooc sikovny broucek 🙂

alianka
5. pro 2008

jo a pro Many - s tou kasickou, ja davam ryzovou mlecnou od Nestle, prida se tam jen prevarena kojenecka voda, je to hned a Valus docela jede. jen pro zacatek doporucuju dat o trochu vice vody nez je uvedeno, pac jinak je to moc huste a to se mimiskum blbe ji.

paolin
5. pro 2008

cauky holky! jsme doma z plavani. dnes to Adamka bavilo. asi po tom vydatenem spanku 🙂
koukam, ze nikdo nikde..

e.k.t
autor
5. pro 2008

Paolin tak to je super že ho to bavilo 😉

martinka79
6. pro 2008

holky krásný víkend. přežila jsem vítání i čerty. jéééé nikolka se klepala a zakrývala oči. to víte svědomí, že občas odmítá ukoízet bylo silné. ale jinak super.
tatínek nám onemocněl má horečky a bolesti kloubů tak jsem na děti samo sama. ale jde to. užívejte krásných důn víkendu. 🙂
Pavli to je dobře, že se plavčo vydařilo.

e.k.t
autor
6. pro 2008

tak MM jel na výlet za žacléř, budou tam zavírat trať tak se jel podívat 😉