Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
24. únor 2010

dobrou chuť taky přeju všem

many
24. únor 2010

ty nervy - zbytečný - jako myslela jsem jako normálně se nervovat jo, néé kvůli Honzulkovi, to je pak jasný, když máš o něj strach

anta
24. únor 2010

Ale to víš, že nejsem zlá, to vůbec ne, copak to jde? Ale ty nervy, to je nepříjemný, jak pořád někam leze a tahá a já nevím co, to s člověkem zahýbe, už si z toho ale nic nedělám, život jde dál a musím se přizpůsobit. Snad to zvládnu 😉

paolin
24. únor 2010

ahoj holky! no vy jste toho nakecaly 😀
u nás počasí půl na půl. ven chodíme, ale je to děs. Adam vymete každou kaluž a binec a domů chodíme oba, jak prasátka 😀 holky mluvení a uspávání závidím 😀 Adam nemluví a uspávat ho musíme. on má velkou postýlku, takže utíká 😀 ale funguje na něj Mirek. tomu usne za 5 minut 😉
jinak jsem dnes musela do kanclu a mamka, že chvíli pohlídá. no a ona nechala Adama usnout! ☹ spál 3/4 hodiny do půl 11, takže už mi dnes nebude a bude unavenej, protivnej a já si ani nedáchnu ☹ to je mi tedy na prd! takže mám za úkol poohlídnout se po nějaké placené chůvě, ale nějak se k tomu pořád nemůžu rozhoupat. 😉 říkala jsem si, že ho dám do miniškolky, jenže tam by jim z toho udělat kůlničku na dříví 😀

many
24. únor 2010

Ladík už je vzhůru :-/ poslední dobou jaksi málo přes den spí, ale neva, hlavně, že spí v noci no 🙂 takže vás dočtu a pomizím se pomalu chystat ven, jak se napapká tak vyrazíme

many
24. únor 2010

ahoj Pavli 🙂 tak že by si ho z Brna vozila ke mně 🙂 to je tak hoďka autem 😀 😀 😀 mizím pááá
pak pokecáme, nechte si dařit a dětičky taky, ať je nic netrápí, jsou hodní a pěkně si hrají a nerozčilují maminky 🙂

paolin
24. únor 2010

Mony, neboj. nejsi zlá máma. co by za takový spánek jiný dal 😉 já jsem spíš neschopná 😉 jiný děti jsou hodný, poslouchají a já mám doma uňučený torpéda 😉
řeknu vám, že už melu z posledního a psychicky jsem na tom taky dost blbě ☹ Mirek to stejný. včera psal, že bychom potřebovali relaxační víkend. jsem se mu vysmála. naposledy jsme měli víkend bez dětí před 4mi roky! od té doby jsme spolu sami nikde nebyli. dost drsný..začínám se bát, kdy nás to položí ☹

anta
24. únor 2010

Pavli, neklesej na mysli, chápu, jak se oba cítíte, my občas taky míváme krizovky, protože jsme pomalu dva roky nikde spolu taky nebyli, fuj, je to hnusný ☹ A za odměnu se mi tady div ne zmrzačí dítě, že 😝 To je prostě z té únavy a stereotypu 😀 😀 Vozím ho po bytě v golfáčích, panč mi to jeho lezení po vejškách se zlomenou rukou fakt nějak vadí 😉

monkia.pv
24. únor 2010

holky jsem tu!Po obede nam vypadl net,tak jsem si zdrimla s Vaneskou a s manzilkem 😀 .Vzbudili jsme se az ve 14.30 a pak jsme sli na prochazku do mesta a to uz teda bez MM.
Pavli neboj bude lip!My jsme s tebou! 😉
Jani a libi se Honzikovi jezdit doma v kocarku?

anta
24. únor 2010

Moni líbí, sama se divím, ale líbí 🙂

anta
24. únor 2010

Tak jsem ten dnešek bez úhony přežila, byli jsme hodinku venku, spíš se Honzík vozil než chodil, tak jsme jeli místy, kam jsem ho chodívala uspávat ve velkém kočárku a zavzpomínala jsem si, bylo to fajn, oba jsme byli velmi spokojení. V poslední době Honzík má v 18.00 hodin krizovku jako že se mu chce děsně spát, tak dělá bordel a rámus, to jsou radosti 😅 😅 Jo a holky, Honzík už přes den vůbec nepije mlíčko, tak jsem moc ráda 😉

anta
25. únor 2010

Čau holky, kde se flákáte, co? My už sedíme v kočárku a odpočíváme 😉

many
25. únor 2010

ahojky holky 🙂

tak včerejší návštěva byla superrrr 🙂 sešlo se nás 5 maminek, 6 dětí, 1 těhulka a 1 bezdětná 🙂

byla to bomba a dnes pokračujeme dál a v pondělí se to koná u nás 🙂

many
25. únor 2010

teda čtu, jak Pavla nikde 4 roky sami nebyli ☹ hm to je blbý, to my už vyrážíme, že babička , teda jenom jedna nadšeně hlídá 🙂 a Janča taky ne :-/ tak holky držím pěsti ať se to změní sakra 😉 no a nebo vyrážet zvlášť no :-/

Jani, jakto, že jsi ráda, že nepíje mlíčko 😉 vždyť má denně mít půl litra mléčných výrobků 😉 co já bych dala za to,kdyby pil sunar,..... a jsem ráda, že aspoň ten koktejl do něj na liju 😉

many
25. únor 2010

jinak my už taky dnes vstávali v 6.30 🙂 Ladíček se včera naučíl rožínat z postýlky, takže děsná prdel a ráno mě tím probudil, rožl a šup za mnou a vstávat 🙂
no a od té doby si pěkně hraje, šel do ložnice a dával k nám spát do postele hračky, jsem mu podala deku, tak je pěkně přikryl no 🙂 večer jsem navařila polívky hafol i na mražák 🙂 a zase skoro nemám co dělat 🙂 jen nádobí zachvíli a zametu a vytřu a mám padla 🙂

anta
25. únor 2010

Many, jsem ráda z toho důvodu, že jedna plechovka beby hypoalergenní stojí 250,- Kč a když týdně člověk kupuje 2, tak si to spočítej, kolik to stojí na měsíc. Místo toho papá jiné mléčné výrobky, tedy občas, mám v plánu mu koupit třeba granko nebo něco neb samotné mlíko mu nejede. A s tím vyrážení, to jo, to my vyrážíme každý zvláť, ale to není ono.

many
25. únor 2010

Jani a sunar výjde taky tak draho, že kupuješ hypoalergenní ? Já nevím , já o těch cenách nemám představu, ale určo jsou to pro tak malé děti lepší mlíka jak to normální, co já bych dala za to,kdyby to pil, je tam hodně dobrý látek,vitamínu přidaných,... 😖

many
25. únor 2010

mojí sestřenky malá, no malá, má 5 let to ještě furt pije 1x denně 😀 dává jí ho večer 🙂
Ladík fakt vypije jen ten koktejl, ani granko,... nehrozí :-/ ale tak díky za ten koktejl no 😀

ale je to jako tvoje věc 😉 nemyslím to špatně, já jen že co bych za to dala, protože to hodně čtu, že ten sunar je dobrý do těch 3 let nebo i jiná značka 😉

martinka79
25. únor 2010

krásné ráno, končně mám čas... ráno jsme vstávala trradice kolem půl sedmé. vyprVIT NIKOLKU ATD...
uklidila a vařím jdeme dnes k zápisu.Držte nám palce. 😉
Jinak s tím bez dětí to je i u nás stejné a po pravdě mi bez Nikolky byli asi po 5letech na dovolené. je pravda, že, ale bývala u rodičků na prázdninách, ale jinak mám děti za zadkem já nebo MM.nějak mi to, ale neva a i když mám depky PAvli a myslím, že se z toho p... tak mě potom těší jak vidím,že jsme 100%samostatná. jupíííííííí
Jo holky míša mluví krásně. 5íká třeba padon jako pardon když si krkne nebo prdne.... a umí říkat dobrý den, ahoj a díky posím-prosím, a super nashle....
Jo a taky si super plete nahoru dolů... pořád říká dolů a stojí na posteli a ukazuje nahoru... 😀 😀 😀

many
25. únor 2010

ale 500,- týdně to je nášup no 😖 a normální mlíko 12,- na dva dny 🙂tak 50,- zaokrouhleně 😀 😀

martinka79
25. únor 2010

mléko u nás nehrozí.. to je žužo míša pije normální vše a i pohankové mléko, jáhlové prostě všechny.... druhy a oschucené snad i kyselé 😀 😔
ale nejí nám to ovoce teď trochu jablka... ale jinak zelenina taky nic.. ale to je normální období u dětí...

many
25. únor 2010

Marti to i Ladík chce nahoru a říká furt dolů 😀 😀 😀 😀 😀

martinka79
25. únor 2010

Jani jo s tím mlíkem a cenou to je děs, ale občas bych mu to koupila... já kupuji sojového zajíce Nikolce i Míšovi.... Many zkus ho. 😉

many
25. únor 2010

Marti podívám se po něm 😉 normálně v obchodě, nebo někde ve zdravé výživě 😉 tady v tom Uničově mají prd :-/
jinak u nás zase jede okurek - koko 🙂 a paprika červená 🙂 a jablíčka- api , banány - banány, pomeranče a mandarinky - jsou něňo 🙂

martinka79
25. únor 2010

Many normálně v obchodě je to taková krabice možná i lékárna i zdravěnka je na krabici zajíc...

many
25. únor 2010

Marti - Míšánek je šikulka, ale tak je o dva měsíce starší ,že 🙂 tak je popředu, ale naschledanou neříkáme a dobrý den taky nee, zatím jen čau a pápá 🙂

many
25. únor 2010

Marti díky, juknu potom a to se zalívá vodou nebo mlíkem teda, že, podívám se jak půjdu s Ladíkem ven

martinka79
25. únor 2010

hele oin milje se učit nová slova je děsná mluvka. mluví třeba auto jede auto jede jede jede čus... 😀 to vymyslel sám.... jasně je straší a zase neumí tisíc věcí co Ládíček... takže to je normální... 😀

martinka79
25. únor 2010

jo holky slyšeli jste o tom, že není dobrý prášek do pečiva?