Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
17. bře 2010

jj kouknu a očem pak tam mluvili na čt..
já tu měla dvě návštěvy takže jsme nestihla nic...

e.k.t
autor
17. bře 2010

tak u nás se marodí, prdlajs zuby 😝 teplůtka není jako včera 36,9°C, ale hustá rýma a kašílek který ji natahuje, tak jsem povolala zálohu z Brna. Mamka má dovču že je podobně nastydlá, tak pro ni Martin frčel autem, aby se stihl vrátit na noční, já mám zítra a pozítří noční tak aspoň nebudu muset zvířátko ráno budit po probdělých nocích a rajzovat s ní v autě 😝
sama si vylezla na kanape a zakryla se lariskou a kouká na pohádku, teda skoro spí 😔

martinka79
17. bře 2010

EVi jé tak to je mrzuté, nakonec nemoc... tak a´t je brzy pryč stejně je skvělá. 😉 a mamina taky.

monkia.pv
17. bře 2010

jejda Evi chuderka Joli tak at je brzo lepe!

martinka79
17. bře 2010

Jani fotečky super, jak jinak u tebe. Honzík je prostě kusanec chlapa. 😉

martinka79
17. bře 2010

Mončo co máš v plánu kupovat v Ikee. já nejdříve myslela, že jsi jela už ráno

anta
17. bře 2010

Jé, chudinka Joli, to je mi líto, tak jí posílám pusinku prdelce ☹
Honzík teď řekl blamb - brambora a pom - pomeranč, začíná se nám nějak rozkecávat.

martinka79
17. bře 2010

Honzík bude mluvka...po mamince

e.k.t
autor
17. bře 2010

Děkuji všem, no leží si kouká na není houba jako houba a slope čaj s citronem a medem a zapíjí to kuřecím vývarem, teda vzala na milost i kousíček suché kůrky ale jinak jíst nechce, no naštěstí není hubená, tak to není problém, hlavně že pije a taky je dobře že má mamka zrovna dovolenou na své léčení a že je ochotná být přivezena a marůdkovat u nás s Joli 😉

monkia.pv
17. bře 2010

Evi tak to je mamka hodna!
marti rano jsme byli jen tady u nas ve meste a do Ikei jedeme az jak se deti vyspinkaji at tam neprudi!Budu kupovat jen nejake blbustky a mamce svicky a ramecky na fotky a nejake doplnky do kuchyne!No a potrebuju nejakou krabici na hracky!

martinka79
17. bře 2010

tak si to užij. 🙂

anta
17. bře 2010

Honzík mi zase nechtěl jíst oběd, taky naštěstí není hubený, tak se zatím nepozastavuji, teď měl takový poloviční průjem, tak uvidíme. Hlavně, že mu chutnají syrový blamboly 😀 😀

martinka79
17. bře 2010

ty nám taky chutí... 😉

e.k.t
autor
17. bře 2010

tak nevím teď si ustlala na plovoucí podlaze 😕

martinka79
17. bře 2010

jééééééé třeba usne tam. u nás je od podlahy teplo

monkia.pv
17. bře 2010

u nas je od podlahy zima brrrr.Divocha uz mam vzhuru,tak jdu balit a hura vylet!Tak holky se mejte fajne a ti marodi at jsou brzo zdravi!papa

e.k.t
autor
17. bře 2010

no u nás extra teplá není páč nemáme podlahové topení ☹

martinka79
17. bře 2010

MOnčo čus.

martinka79
17. bře 2010

u nás je teplá jelikož máme podlahový,ale jen když topí... a když svítí slunce tak dům prohřeje slunce.

e.k.t
autor
17. bře 2010

no až někdy budeme rekonstruovat tak ji uděláme taky 😉

martinka79
17. bře 2010

😀 Evi je to fakt fajn.

e.k.t
autor
17. bře 2010

no to jo, ale v dané době to bylonedostupné, ale stejně než to bude na pořadu dne tak to budu mít fousa pod kolená 😀 😀

anta
17. bře 2010

Teda holky, teď jsem se dověděla, že jak se moje ségra vdává, tak nás každýho vyjde dárek (let balónem) vyjde na 3.000,-Kč 😠 😠 Docela mi to vadí, protože člověk tady živí rodinu a ještě má vyhodit za blbost takový prachy, achjo! Hlavně ten styl, jakým je to podáno, my se bereme po 15 letech a vy nám za to dáte to, co chceme 😠 Nejhorší na tom je, že se z toho nedá vůbec vyklouznout, kdyby si aspoň za ty prachy (15.000 Kč) raději pořídili něco inteligentního 😖 Se přiznám, že jsem docela nasraná s prominutím, kdyby člověk kupoval dárek ke svatbě, tak asi to nebude za 3 tisíce, že? Původně jsme mysleli, že to budou 2 tisíce a nakonec se nám to docela prodraží ☹

paolin
17. bře 2010

ahoj holky! Jani, tak prostě rodině řekni, že už máš jiný dárek a že se nepřidáš. Hele, dávat 3 tisíce, to je šílený! I ty dva jsou dost! Já bych to viděla tak na tisícovku maximálně. Přece tě nemůže nikdo nutit, sakra 😠
Jinak s těma ségrama to máme stejný. Ta moje Mirka taky nemusí. On každý můj přítel byl chudák, že se mnou musí být atd. atd. 😀 Dokonce jim to i říkala do očí 😀

Evi, nachlazení ať je brzy fuč! Už, aby bylo sluníčko...
Mončo, jaké bylo nakupování? Já se bojím s klukama i do Alberta 😀
Jani, jdu juknout na foto!

anta
17. bře 2010

Pavli, ano máš pravdu, i ty dva klacky jsou dost. Ale cuknout nelze, neboť druhá ségra to zítra bude objednávat a je mi to blbý vůči ostatním sourozencům, rozumíš. Je to taková pitomá definitiva, protože když nezaplatíš, tak si rozezlíš zbytek rodiny a že nás není málo 😀 A to jsem se dověděla, že z ženichovy strany nikdo tento dárek platit jako nebude, to teda nechápu 😠 😠

paolin
17. bře 2010

holky, tak čtu, že zítra bude koník nedostupný. tak mějte prima čtvrtek! má být 11 stupňů!! huráááá 😀

anta
17. bře 2010

Tak až se jim narodí dítě, tak očekávám, že po nás budou chtít rovnou zaplatit barák nebo já nevím, dostanou od nás ledatak plínu a rozmyslím, jestli nebude pos... 😠 Jako je to sprosťárna, tohle jednání já nesnáším.
Pavli, ano, znám to, všichni klucí od mladší sestry byli kingové a ti mí samozřejmě nemožní, ale to mi neříkala ségra anóbrž máma 😝 😉

e.k.t
autor
17. bře 2010

Jani tak řekni že přispějete, ale jen v rámci možností a jako mamina na mateřské třeba že dáte litr a víc prostě nemáš, chybělo by na jídlo 😉

martinka79
17. bře 2010

Jani jná bych napsla sestře že dám jen litr a dost.... a když a´t si zbytek doplatí když jsou spolu 15let. jinak z ženichovi strany asi věděli že by to nedali... nebu´d blb... a na rodiny se vys.. to bude jen chvilkové nasrání... Jé nepůjde koník tak to budeme venku. jáMám MM nějaké nachcípaného tak tu otravuje s čajíekm,,, vačeří a tak, tedy už spí... 😀

e.k.t
autor
20. bře 2010

Tak jsem zvědavá jak se nám inovace bude líbit 😀