Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
7. dub 2010

Ahoj holčinky, tak zpráva od Moničky zní: Zítra od 7,30 první dávka chemoterapie, má poškozenou tkáň okolo toho nádoru, pak za tři týdny se podrobí další chemoterapii - obě budou ambulantně, doktoři chtějí vědět, co to udělá - no a po druhé chemo se podrobí operaci. Jinak krevní testíky vyšly naštěstí na výbornou, ale i tak to pro ní musí být těžké. Je rozhodnutá tvrdě bojovat, já jsem se jí snažila podpořit v tom nejlepším slova smyslu a pochválila jsem ji za tento přístup, i když je mi teda z toho ouzko 😒 Držme jí palečky a mysleme na ní, holce jedný naší!

e.k.t
autor
8. dub 2010

Ahojky a dobré ranko.

Marti Míšovi vše nejlepší k narozeninám, hlavně zdravíčko a ,oc ho nezlob... 😀 😀 😀

Jani někdy je to těžké, tyto kydy má tchýně ale tu neřešíme ani jeden 😀 má sklerozu a prd si pamatuje 😀 😀 😀

Moni drž se kčko drž, není to lehký, ale určo to zvládneš, jsi mlsdá a silná a Vanda ti pomůže 😉 moc moc myslíme a posíláme energii 😉

Pavli neboj, jednoho dne z toho vyrostou,ty sice budeš přebarvovat šediny z nich, ale jinak buď na sebe hrdá, já se bojím že bych měla už asi vykřičený hlasivky a vařeku přirostlou k ruce, ale jinak posledfně byl Adík zlatej, tak třeba jak bude konečně teplo. klapnei zoo nebo něco iného 😉

martinka79
8. dub 2010

Krásné ráno všem. D9ky díky moc za MIšáka.
Jani, tedy to je mazec, naušnici snad najdeš, já tedy byla vždy neúspěšná, ale tobě držím palečky. Mončo je to náročné, moc na tebe myslíme a jsme rádi, že nám Janča dává vědět.... všechny tě tu podporujeme to je jasné...
Je to tedy síla a je mi z toho dost ouzko, úřišla jsem o kamarádku , díky této nemoci, ale měla to dost ozlezlé po celém těle. Moje babička 78roků Rakovi od podzimu zvládá dobře... i chemo vše.... dokonce je bojovnice, že jsem valila boulvíky...
MOnča je silá vše zvládne taky... a Vaneska jí bude pomáhat.
Jani moc ji od nás pozdravuj... 🙂

anta
8. dub 2010

Ahoj holčinky, Mišák má dvojku na krku, ju? Tak v tom případku, vše vše nej, ať tě rodiče nezloběj a ty je taky poslouchej. Velkýho hubana za mě a za Honzuláka, jsi sympaťák a machr a máme Tě všichni rádi 🙂
Jinak s tou Mončou, no je to síla a fakt teda nechtěla bych být v její koži, myslím, že to zvládne. Doufám.

martinka79
8. dub 2010

🙂 Jani zrovna jsme ti chtěla psát SMS. tam já jdu uklézet a brzy tutu...
jo díkys....
za Mišáka plyšáka... prdelína.

anta
8. dub 2010

Honzík mě už začíná napodobovat v různých polohách sedu a kleku a má z toho srandu 🙂 Tak snad tu naušnici najdu, ona není tak malá, ale včera jsem jí hledala ještě večer a neviděla jsem jí nikde, ale to nevadí, ještě to zkusím na pískovišti. Honzík dostal k velikonocům od jedné paní z baráku čokoládičky, to mě potěšilo. Ta paní ho má moc ráda, je to stará paní a má psa - čínského naháče a Honzík se jí strašně líbí. Teď se mi tu málem udusil okurkou, je to možný? 😀 😀 😀

paolin
8. dub 2010

ahoj holky!
Míšovi vše NEJ k narozkám!!
Monče držímě pěstičky, palečky...a vše, co se dá držet pro štěstí 🙂

martinka79
8. dub 2010

Jani je... 😀

martinka79
8. dub 2010

Pavli díkys...

paolin
8. dub 2010

Jani, to je prima, mít takovou kamarádku 😉 třeba by Honzíka sem tam pohídala 😉
my jdeme dnes pro rozhodnutí do školky. samo ho nevezmou, ale aspoň pokus 🙂

martinka79
8. dub 2010

Jnai taková babi je fajn já tu měla včera takly jednu babi co jíé chodím rozveselobvat a pomáhat se zahradou...ona sice m9šu nepohlídá, ale je to prima babča..
Pavli držím pěsti.. ale věřím že je to nulové... ☹

anta
8. dub 2010

Pavli, taky držím palečky, my to zkusíme příští rok s tím, že budu mít dva měsíce neplacenýho volna, to se nedá svítit. Teď jsem si trošku zkrátila vlásky, panč jsem to měla jak rousy. Myslím si, že sousedka je fajn paní, ale malýho bych jí na hlídání nedala, nedám ho ani jeho vlastní babi natož cizí 🙂

anta
8. dub 2010

kuk pro rozveselení 😀 😀

martinka79
8. dub 2010

moc pěkné m9ša volá dalšííííííííí, auto...

paolin
8. dub 2010

Marti, to je jasný. Museli bychom být protekční, ale i tak bych Adama do školky dala až od ledna a to jestli vůbec 😉
jsem šla nakoupit a nejeli jim termínály. nu, hotovost nemám...šli jsme se za chvíli zeptat, zda fungují a nee. tak jsme holt bez nákupu.
jinak mi teď Mirek napsal, že kluci budou v sobotu spát ve Vyškově u bráchy. bude tam s nimi i babi. necháme je tam v cca 5 a pojedeme do Blavy - v neděli budeme prezentovat na veletrhu šaty. Mirek se pak na oběd vrátí. Vítek bude nadšen...ale bude to Adamova první noc beze mne..no a naopak..moc dobře mi z toho není ☹ určitě to zvládne, mám ale trochu starost o babi. nejdřív jsem byla nadšená, že by Mirek mohl do Blavy taky a teď se mi to nějak rozleželo 😉 budu bez chlapečku vlastně celý den! to jsem bez Adama ještě nebyla..

martinka79
8. dub 2010

Pavli to zvládneš a Adámek taky... uvidíš. Vím, že to bude náročné, ale ty budeš mít tolik práce, že na to zapomeneš... Hele musíme je trochu otukávat akdyž to jde tak to využij... adámek mile překvapí a ty si oddechneš jinou prací.
Jo toto miluji nemít hotovost a pootm tam ten nákup nechat... haha to je legrace púotom. mx ještě nevylezli ven, chystáme se teď jelikož mi se p=lácáme na zahradě a to e po ránuý ještě málo st... na to aby si sedl na psíek a tak... ale zase tam pak jsme do oběda a jde spát po 12hod klidně. vařím kuře na nový způsob.. nahňácala jsme an něj, kučup hořčci, zeleninu, jarní cibulku... a zaleju to asi jogurtem nebo smetanou... a udělám nějaký sosík.. to uvidím. jinak bude kuřecí polívka... správný vývar to moje děti milují...
pak udělám mufiny až bude prdelín spát. on je tak hodnej... asi dospěl... 😀 😀 😀 a jo a učí se bavy umí modlá, bílů a žlutá. jo jinka auta ford a mazda... a haha 😀 😎

paolin
8. dub 2010

Tak jsem rezervovala hotel. Uf...
Marti, ta bašta zní dobře!
Je teda fakt, že Mirek je celý příští týden pryč. Tak si od děti alespoň odpočnu, než do toho týdne padnu 😀 Jen doufám, že mi to Adam nedá vyžrat, že jsem si odjela pryč 😀

anta
8. dub 2010

Holky, my byli na nákupu a u pokladny jsem se děsně vylekala, že nemám peníze a vy se zrovna o tom bavíte, to je dost dobrý 😀 Pavli, já taky nevím, jak bych to zvládla, ale myslím, že to bude dobrý, okusíš aspoň kousek svobody, ale pozor, aby jsi si nezvykla na ten klid 😀 😀 😀 No oni tě klucí vyvedou ze snění cobydup 🙂

martinka79
8. dub 2010

Jani a co nakoupila? co naušnice? my si úžasně vyhráli na zahradě... a to jídlo to je lahoda... 🙂
Pavli možná dá, ale ty to udejcháš ne nehcáš se od něj odrovnat... myslím na tebe.

anta
8. dub 2010

Naušnici jsem nenašla, ale to neva, pořídím si jiné a hezčí, aspoň důvod 😀 Honzík teď papá jídlo, které má na židli a jí to jako v bufáči pěkně vestoje a nijak mu to nevadí 😀 😀 😀

anta
8. dub 2010

Já taky uvařila bezva papání, tak jsem taky spokojená, ham ham. Jo, kdyby mě ti chlapi neměli, tak by tady chcípli hlady neb by se jim párky brzo přejedly 😀 😀 😀

martinka79
8. dub 2010

coapk to bylo za dobrotu??
my obědvali venku jak jinak.. teď si hrajeme venku... jak jinak, že.. je nádherně... dobýhám jen domů pro dobroty a tak...

martinka79
8. dub 2010

taky mám vyhlídnuté jedny prima naušnice, ale vidím to tak na vánoce... jsopu dost drahéééé

paolin
8. dub 2010

holky, tady je taky krááásně 😵
jinak Adámka do školky nevzali. od 2 body 😒 a to jsme měli mít ještě body za přípravku a ty nám tam pí. uč nedala. uvažovali jsme, že bychom ho do školky dali až o ledna. takhle snad příští rok. no a od května tradá alá socka.

anta
8. dub 2010

Pavli, tý jo, to je pech ☹
To já se mám, dítě v postýlce, manžel v hospodě, to je romantika 😀 😀 😀

paolin
8. dub 2010

Jani, za pár let to budeš naopak 😀

paolin
8. dub 2010

ééé, teda budeš mít 😉

anta
8. dub 2010

Myslíš, mm v posteli s dítětem a já v hospodě? 😀 😀 😀

anta
8. dub 2010

Tak dítě mi usnulo, dala jsem ho ve třičtvrtě na sedm do postýlky, dala mlíčko, odešla jsem a on ani nestačil houkat a usnul naprosto bez problémů, v sedm jsem na něj byla juknout, to mi ještě zamával a se smíchem prakticky zvadnul 😀 😀 😀 Dneska je príma den, byli jsme zase venku skoro dvě hodiny, je fakt, že mě trochu bolejí nohy, jak pořád za tím mým drakem lítám, ale zase toho vůbec nelituju, protože mě to s ním venku moc baví a vím, že ho tím i systematicky zničím a připravím tím na večerní spánek. Musím říci, že Honzík dnes sekal opravdu dobrotu a jsem na něj moc pyšná 😉