Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
15. dub 2010

My byli s Honzulínem venku a zopakovali jsme si abecedu a to ho fakt baví a docela fakt i umí, tak se chlubím 😀 😀 😀

paolin
15. dub 2010

Jani, s tím věkem je to možný!
Tsss..lidi jsou fakt idioti..kdyby se raději starali o sebe, bylo by na světě víc pohody a srandy 🙄

paolin
15. dub 2010

klidně se chlub 😉 Adam umí prd, tak mám radost alespoň z pokroků vašich ratolestí 😉

anta
15. dub 2010

Tak mi Adámka půjč, já ti ho taky vycvičím éééééé vychovám 😀 😀 No mně to tak přijde, že lidi čuměj, jako bych kluka někde ukradla nebo já nevim, asi nejsem zralá v očích ostatních 😀 😀 😀 Pak promluvím a můj hluboký bas je vyděsííííí 😀 😀 😀

anta
15. dub 2010

No a abeceda už mě začala nudit, tak asi kluka budu učit azbuku 😀 😀 😀

martinka79
15. dub 2010

abecedu... neumíme ... to je Ok. že ji umí Honzík...

martinka79
15. dub 2010

tak prdelka spí já se najedla a teď si dám kávu, holky můj chlap má v pracovnšě mrdník, ale já nevím jak to uklidit protože to by nicnenašel asi mu napíšu ceduli...

anta
15. dub 2010

Tak Honzík taky neumí sám abecedu, jen to po mně opakuje. A co se týče pracovny, tu naštěstí nemáme, jinak je mi jasný, že by tam manžel měl též bordel jak v tanku 😀 😀 😀

martinka79
15. dub 2010

no a do toho tam opravuje dva pc... šílené.
Jani já vím jak jsi to myslela s abecedou, ale nikdy nevíme kdyji sám vysype z rukávu 😀

anta
15. dub 2010

Tak to máš pravdu, Marti, byli jsme venku, jsem už nějaká vyčerpaná z toho našeho ďábla, ten má energie, ale že by mi kousek dal, to ne 🙂 Projeli jsme se opět na motorce, to Honýse moc baví, já lítala za ním jak pometlo, no znáte to 😀 😀

paolin
15. dub 2010

tak u nás furt a furt leje. na palicu toto! Adam taky jel na motorce. v tom dešti lumpík..nějak ho to netankovalo, narozdíl ode mne 😀
Mireček je na cestě, tak dorazí tak ve 2 ráno.

paolin
15. dub 2010

Potkají se dvě kámošky a jedna se ptá druhé:
"Bereš antikoncepci?"
"Ne, já žeru antidepresiva."
"A funguje to?"
"Perfektně! Mám už 5 harantů a je mi to úplně u prdele."

martinka79
16. dub 2010

Pavli haha, krásné ráno všem... 😉

martinka79
16. dub 2010

pádíme uklízet,,, jupííííííííííííííííííí 😝

e.k.t
autor
16. dub 2010

ahojky, včera mi koník nepřipisoval večer příspěvky.

všem krásné ráno

já mám vypranou první dávku, umytou myčku taky první dávku, uvařený guláš, vynesené odpadky a ještě mne čeká pečení bůčku akoprovka a polívečka a nákup a taky noční 😝 ale přijede mamka z Brna po práci hlídat tak super

martinka79
16. dub 2010

Evi jsi jako vítr....
já mám uklizeno ještě naleštit zrcadlo a sprcháč a zase může bordelovat. vařit nemusím.. mám gulášek od včera i knedlík i polévku. 😉

martinka79
16. dub 2010

Janoušku a Honzíku prima cestu k Dr. užijte si to tam a azse maminám chytračkám ukaž jakého máš super kluka...

e.k.t
autor
16. dub 2010

Marti tak už další várka prádla, koprovka a guláš je hotovo, bůček se peče, ještě uvařit kotel bramboračky a vyměnit myčku a prát a prát, Joli je nějaká divná chce jen mlíko a nechce z postýlky, ale chce komunikovat, tak to vaření už není taková pohoda

e.k.t
autor
16. dub 2010

jo a mám nové foto v albíčku, myslím že se bude líbit

martinka79
16. dub 2010

už jsem je skoukla.. super.

martinka79
16. dub 2010

Lici moc zdravím i Kubíčka.

anta
16. dub 2010

Ahoj holčinky, tak jsme doma od dr. no Honzík byl samozřejmě statečnej a hodnej, je to šikulka, stačili jsme ještě nakoupit, teď jsme udělali džusík a papáme ho na koberečku. Dneska Honzulín houkal od 5,20, podařilo se mi ho udržet v postýlce do 5,50 a dál už to nešlo, takže je teď už unavenej a nějak ani nemluví 🙂

martinka79
16. dub 2010

asi půjde od hajan 🙂

anta
16. dub 2010

Už spíme nějakou dobu, chudák byl unavenej, tak jsem ho šoupla ve čtvrt na jedenáct do hajánků a ten byl mooooc rád 🙂

e.k.t
autor
16. dub 2010

tak Joli je po očistě celého těla páč ho... měla až za ušima a to doslova, teď se povaluje na kanapi a opět mlíko 😕 jinak krom mlíka jen půl koblikhy, polívku neeee koprajdu nééééé jogurt néééé tak nvím co se děje

martinka79
16. dub 2010

pádíme na koružek páček.. M.

e.k.t
autor
16. dub 2010

Ahojky, tak se v práci tvářím radostně, hned na začátku směny mi změnili směnu, měla jsem jít v neděli na den, místo toho jdu už v sobotu na druhou noční 😝

martinka79
17. dub 2010

jééé Evi to je bblé, snad se aspoň dnes trochu vyspíš... 😉

Krásné raníčko,Míša mě vytáhl z pelechu se slovy mami távej, pojď 🙂 se fakt chtělo....

anta
17. dub 2010

Ahoj holčinky, tedy Evi, to by mě taky naprdlo. A berou tam ohled taky na to, že máš dítě?
Marti, jo čert a Mišák nikdy nespí, co? 😀 😀
Čekáme dnes návštěvu babi a dědy z Brna s jejich synátorem a jeho holčinou, bude tady nával 😉

martinka79
17. dub 2010

jé si to užijte... tak ať vyjde návštěva prímově.
my jsme dnes slaměný mez MM slouží vlasti.
Já stihla udělat pořádek v bytovce.. kola atak.. ještě jsme tam měco měli. teď vařím máme tu kamaráda s Míšou...
odpledne budeme zahradovat.