Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
14. pro 2008

Paol - dnes to počasí opravdu nestojí za nic, já jsem sice spala krásně skoro celou noc, ale je tak zamračeno, až hrůza a to jdu na nákup, vyhnala jsem chlapy ven a musím jít taky 😝 😝 Naprosto tě chápu, že tě štve, že tvůj manžel má takové depky, jen je třeba si uvědomit, že člověk NESMÍ žít minulostí, ale koukat před sebe, mně taky umřel partner a kdybych se v tom pořád hrabala, bůhví, kde bych teď byla. Zkus to říci manželovi, že není jediný, komu se stala tragédie a že by měl být naopak šťastný z toho, že má Tebe a kluky a že vy jste všichni zdraví a hodný 🙂 a ať kouká dopředu a ne zpátky, opravdu 😉
Evi, tý jo, ty máš ale komunikativní holčinku, já občas zaslechnu od Honzuláka něco jako "ma" 😉

martinka79
14. pro 2008

jé Jani já ma nesláším jen mam a to je jídlo. 😀
Míišák spí v postýlce jsme to matak semetrika, jdu na to kávu. nikolka vypadal k sousedům tak jednou ona k němu. vetšinou tu máme my lidí jak smětí. 🙂
Pavli tak to někdy zkus nadhodit jemně u vínka při večerní siestě, že tě to potom trápí a jak se na něj máš koukat, že je to jako by mu zemřela pratnerka a né kolegyně.

hele nám v rodině zemřeli dvě děti šílené, ale co naděláme. už to tak vnímám jinak Vánoce jsou smutívé, když si to připomeneš, ale asi to tak osud chtěl.
Jani kup mi něco třeba margotku. díky. moc.

martinka79
14. pro 2008

tak jsme pověsila prádlo a konečně jdu na relax, snad bude prdelka chvilku chrupat. něšco si přečtu mám restů jak malej školák. 🙂

anta
14. pro 2008

Marti, to máš přesně pravdu, taky mám dojem, že Paolin manžel příliš lká "jen" nad kolegyní, měl by si uvědomit, že Paol je ta jeho pravá holčina v jeho životě. Takové tragédie se holt stávají, ale živit se tím nemá smysl 😉

anta
14. pro 2008

Tak jsem s malým prodělala malý kurz tanečních a ten se u toho smál jak blbej 😀 😀

e.k.t
autor
14. pro 2008

Jani no jestli mí pocit že to zavinil, nebo že tomu mohl zabránit tak jako chlap se v tom bude potichu nípat a hodně dlouho ☹

kamca.mazda
14. pro 2008

Ahoj holky,
Marti s tím droždím máš pravdu bylo to z Liedlu. To první pak jsem koupila klasicky to stříbrný a dobrý. Vánočku bych tí ráda dala ochutnat dnes jsme půlku snědli k snídani takže do vánoc jich ještě asi pár upeču. Jinak recept je klasika z kuchařky - kynutá.

kamca.mazda
14. pro 2008

Anti tak to je malej šikulák s tím sezením.
Paol tak to je těžký co??
Marti užij si dnes mecheche s kámoškou.
My dnes byli taky na nákupech, manža usoudil že mi to nezávidí jak každý rok nakupuji sama , že by z toho zešílel alespoň vidí. Děti nám hlídala babi.

anta
14. pro 2008

Evi, máš pravdu a je to smutný ☹
Ahoj Kamčo, no už sedí občas i déle než tři minuty, vydrží tak pět 😀 😀 😀

martinka79
14. pro 2008

Kamčo zrovna jsme ti chtěla psát, že by ti občas mohla babi phlídat Amálku, aby jsi si odpočinula. 😉
Evi to je jasné, že vyčitky josu, ale bohužel musí vědět, že tím teápí i svoji ženu. a to by se nemělo stávat. smutit můžeme potichu a sami bez dalších lidí a aniž by to kdokoliv věděl. 🙂
Jani Michálek taky milje taneční, my trsáme stále.

JInak holky mejdan byl super,dala jsme si pizzu a něco k dobrotě a pár vod. 😀 byla jsme autem. Tatínek děti uložil a ač jsem dojela v 19.10hod domů všichni krom muže byli v pelechu.hurá Míša usnul bez mámi, premiéra.
dnes nepeču dávám sirelax večer zítra je taky den. dnes jsu oečovávat MM. tak se tu mějte čauky zítra. M.

e.k.t
autor
14. pro 2008

No Jani šikulka, JOli se hlemýždí v postýlce 😒

anta
15. pro 2008

Dobré ranko, holčiny, dala jsem teď malýho spát a nevím nevím, jestli usne 😖 Tak uvidíme. 😅

martinka79
15. pro 2008

Ahojky krásné ráno u nás po dlouhé době byla docela pohodová noc. Asi tím, že tatínek uspával. 🙂
jdeme snídat a malinko to tu oklidit a jinak dnes mám v plánu ještě dodělat cukroví, vyžehlit a snad si i odpočinout.

anta
15. pro 2008

Ahoj Martinko, tak napoprvé se uspání nepovedlo, to ale nevadí, nosila jsem malého do jeho totální únavy, zíval mi na rameni, to je moc příjemný. Člověk nesmí zpanikařit, když se to uspání napoprvé nepovede 🙂 Malej spal do třičtvrtě na pět, spí normálně cca od půl sedmé večer do půl páté do rána, takže taky pohoda. 😉

martinka79
15. pro 2008

tak to je krásné. no myšák spal asi od 19hod, ještě nespí dám ho za chvilku, uvidím kdy bude chtít jít.

anta
15. pro 2008

Nic se nesmí lámat přes kouleno, že? 😀

martinka79
15. pro 2008

jasně dítě ví samo kdy chce spát, Míšák vypadá, že by spal,ale nějak se mu ještě nechce šupat do pelechu.

anta
15. pro 2008

To znám, takhle se občas zmýlím, že malý si sice dost protírá oči, ale sotva ho dám do pelechu, tak ožije a řve jak na lesy 😀 😀 Tak jsem vysprchovaná, ó já voníííím 😀 😀

martinka79
15. pro 2008

jé ty se máš, já půjde do spršky odpoledne než pojedeme na tu besídku Nikolky. 😀

martinka79
15. pro 2008

Mišák si hraje. 🙂

anta
15. pro 2008

No občas si říkám, že je hygiena pro mě luxus, ale takový skotský stříky, to by bylo 😀 😀
Aha, Mišák si hraje, tak to je šikulín 😀 😀

martinka79
15. pro 2008

no teď si dal jogurtík a banán a sušenky. snad se rozhodně brzy navštívit postel. 😀

martinka79
15. pro 2008

tak MIšák je stále plný života a smíchu. 🙂

anta
15. pro 2008

Tak to máš teda fakt dobrý, my jsme s malým absolvovali opět taneční kurs, papání a teď bude převlíkání 😀 😀

paolin
15. pro 2008

dobre ranko!
tak u nas noc snad nejhorsi, za posledni tyden. nespala jsem vubec! Adam vecer totalne poblil a vyvalel se v tom. zvlastni, ze ani nepipl, ze se neco deje. pak soplil, nadaval, vrtel se..no bajo. ja uz tyden vubec nespim a uz jedu na zbytek rezerv. desny..Vitu jsem taky nechala doma. kasle a ma rymu. rano jsme byli u Mudr a maji nastesti oba jen nachlazeni. Adam dostal Fenistil a pry po tom bude spavy! holky..ja mu toho dam klidne litr, jen kdyz bude alespon jednu noc chrnet 😉

anta
15. pro 2008

Ježiš, Paol, ty máš teda smůlu, panebože, je mi tě opravdu fakt líto, achjooooooo ☹

paolin
15. pro 2008

ze je Vita doma mi neva. jen bych se uz sakra hernajs jednou vyspala 😠 skoda, ze nerostou makovice 😝

anta
15. pro 2008

Tak Paol přijeď k nám a můžeme všichni společně trávit pokojné noci, fakt bych ti nějak ráda pomohla 😉 U nás byste měli klídek, malej Áda by se "nakazil" od Honýse a spal by jak zabitý 😉

kamca.mazda
15. pro 2008

Ahoj holky,
Paol makovice u nás prodávají jestli chceš koupím a pošlu 😀 taky už jsem na tím uvažovala, malý odvárek 😀 ale ty následky 😀
Závidím Vám holky že vám děcka spí. U nás je to stejný jako u Pavli, v půlce noci si třeba na dvě hodˇky Amy usmyslí, že bude vzhůru a ječet ☹

kamca.mazda
15. pro 2008

Marti do toho půl roku mi ji nikdo nehlídal, teď asi třikrát babča navrhla ať si jedu nakoupit sama že ji na zahradě uvozí a pohlídá. Dokonce v sobotu nabídla ať u nich spí abych se jednu noc vyspala ale to jsem nechtěla, byla bych nesvá a co by s ní v noci dělali?? byli by hotoví 😉