Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
5. kvě 2010

Tak zase mobilem z práce. Ta mne baví je pohodová teda většinou. Placená je dobře. Jen by nemuselo pršet.

e.k.t
autor
5. kvě 2010

tak už jsem se odvážila v práci vytáhnout větší hračku

paolin
6. kvě 2010

Dobré ránko!
Evi, to je prima 🙂
Many, vypadá to dobře! Kliďo přidej více foto 😉
Holky, tak druhá noc bez dudu. Ráno Adam trochu tesknil, ale nějak jsem to zaonačila. Dokonce spal od 8:30 - 5 bez probuzení!
Pak si dal mlíčko a ještě hoďku spal. No a má náladu luxusní! Že by se konečně po dvou letech pořádně vyspal? 😉
Jůůůů! Kdyby mu to tak vydrželo! Nebo aspoň ten dudu 😉
Jdeme dnes na očkování, venku lije..to bude paráda 😉

martinka79
6. kvě 2010

krásné ráno holky, tak my taky bez dudlu.
Míša tu rozjela akci aláááááááááááá nedudláci.. a tím ji moc moc děkuji.
Míša spal taky prímově a dokonce ve svém pelechu až na ránem dorazil, ale to je fakt normální věc(Nikolka to taky dělala) prostě se chtěl přitulit a spal do 7hod a potom sje asi další 30min. polehávali a říkali si básničky a četli... moc fajn.
Včera jsme napekla domácí houstičky a šneky na pobavení dodám fotekčy... 😀 Míša mi asistoval.

PAvli tak to moc gratuluji očkování přežijte bez nehody.... a brzy doma v teple... 😉 my dnes znova nikam nepůjdem včera odpoledne jsem ho vytáhla ven....šla jsem na poradu ohledně voleb... 😉

Jani tak to to já vím, ale mohla BY JSI SI TĚHU DÁT...něž by to bylo tak to chvilku potrvá....
Jo máím tu soupravu šustku a kalhoty lacláče M íša z toho vyrostl aa ani si to neužil... 😀

anta
6. kvě 2010

Ahoj holčinky, tak u nás taky je pohoda, ale jsme zamrzlý, spíme s dudlákem, ale je mi to jedno. Jinak nám na barák ode dneška budou dávat lešení, neboť dojde k zateplování domu, bude to trvat až do října 😝

anta
6. kvě 2010

Ahoj holčinky, tak u nás taky je pohoda, ale jsme zamrzlý, spíme s dudlákem, ale je mi to jedno. Jinak nám na barák ode dneška budou dávat lešení, neboť dojde k zateplování domu, bude to trvat až do října 😝

martinka79
6. kvě 2010

Jani to si užiješ.. Jak koukali a chodila chlapíci po lešení našeho domu vždy jsem se jich lekla... ale ža do říjmna to je fičák...
No atak spíte s dudlem a no a?? stejně se chystáš ho odhodit.. takže se přidfáš o krok za námi... 🙂

martinka79
6. kvě 2010

zima? no ono se vlastně už v domech netopí. ☹ vydž dej si vestu...

martinka79
6. kvě 2010

postavila jsem drobkovi garážer na auta, teď se živí kakao asi třetí hrnek a domácí houstičky.

martinka79
6. kvě 2010

kuk na nás

anta
6. kvě 2010

Teda Marti, to jsou krásné houstičky, až se mi sbíhají sliny 🙂 Měla jsem nějakou děsně debilní náladu, přičítám to tomu hnusnýmu počasí, sluníčko nezasvítí a nezasvítí, tak mě to asi dostalo 😝

anta
6. kvě 2010

Ne, Marti, zamrzlý ne zmrzlý 😀 😀 Zamrzlý s tím dudlákem 😀 😀 😀

paolin
6. kvě 2010

Tak jsme doma. U Mudr nic moc teda 😒 Čekali jsme tam 3/4 hodiny a Adam se děěěsně bavil.. Očkování jsme zvládli bez dudu, cestu zpátky teda prořval. Co už 🙂
Jani, nejste zamrzlý. Si vem, o kolik týdnů je Honzík mladší. U nás to bylo s tím dudu jen náhoda. Nechtělo se mi pro něj chodit a Adam nečekaně usnul bez něj 😀 Ale je fakt, že díky Míše byla motivace, tak jsem mu ho nedala ani přes noc a ráno a...už to večer budou tři dny, co je bez něj 🙂 Mám fakt radost! Aspoň nějaký pokrok 😀
Marti, ty mi ale děláš chutě!!

paolin
6. kvě 2010

Jinak tady už neleje. Otázka, jak dlouho to vydrží.

anta
6. kvě 2010

Tak to u nás leje jak konve a já tiše doufám, že se to vyprší do odpoledne, panč to domácí vězení už mě leze krkem. Dítě usnulo tzv. bez keců, protože mělo dudlík, heč 😀 😀 😀 Já na to odendavání dudláka prostě nespěchám, ono je znát, že když ho nemá, tak pořád ale pořád něco mele, ten je jak žralok, ten musí plavat, aby se neutopil a Honzík musí mluvit, aby se neudusil 😀 😀 😀 Třičtvtě hodiny jste čekali, ůůůůůů to mě hrozně vadilo u té první doktorky, že jsme kolikrát čekali hodinu a půl, v čekárně plno lidí, člověk byl rád, že mohl někde to dítě svléknout a připravit 😝

paolin
6. kvě 2010

Jani, hodinu a půl..to je masakr!
hele - Vítek měl dudlík na spaní do tří let 😉 Honzík nemá ještě dva, bych to taky neřešila 😉

paolin
6. kvě 2010

zítra se uvidí, jestli bude mít Vítek neštovice. před 14ti dny se jim tam osypal kolega ze třídy 🙂 teď u nás byla neštovicová vlna - kamoška slavila dceřiny narozky a večer se jedno dítě osypalo. tak to chytli všichni oslavenci. my nebyli zvaní, tak my nic nechytli 😀

anta
6. kvě 2010

A do kdy je dobrý chytit ty neštovice?

anta
6. kvě 2010

Jo a že jsme čekali hodinu a půl, bylo tím, že nám ta krava doktorka neřekla, že se můžeme třeba objednat na určitou hodinu, no jo, fuj, víc lidí si na ní stěžovalo. Ale tuto současnou doktorku si nemůžu vynachválit i Honzík se na ní vždycky těší 😀 😀 😀

paolin
6. kvě 2010

no, slyšela jsem, že čím dřív to májí, tím je průběh mírnější. já měla neštovice ve 13 a to byla fakt síla. kluky naočkovaný nemáme, ale jestli tím to 15ti neprojdou, tak je naočkujeme. uvidíme 🙂

paolin
6. kvě 2010

Adam nechce usnout. chce dudlat ☹

anta
6. kvě 2010

Tak mám pro vás frk jako trk, teď mi psala ta moje sestra, co se vdávala, jak jsem jí byla svatbě nejkrásnější 😀 😀 A stěžovala si mi, že nedostala od našich ani korunu ani svatební dárek, to je teda gól 😀 😀 😀 Tak jsem se jí hned ptala, jestli jí přispěli na ten let balónem, tak čekám na odpověď 😀 😀 😀 Svatba je vyšla na 82.000,- Kč! My s MM jí měli o 50.000,- Kč levnější a to jsme ještě dostali nějaký obolus od mé mámy a mámy MM, takže jsme jí měli vlastně ještě levnější 😀 😀 😀 Jé holky, já se musím smát 😀 😀 😀

paolin
6. kvě 2010

jééé, Jani, že by ty mlýny nahoře přeci jen občas něco semlely? 😀 a má to zpátky, to je jen dobře. po tom, co z vás chtěla tahat takový prachy....a ke všemu jsi tam byla ty ta nejkrásnější 😉

paolin
6. kvě 2010

Adam chrní. usnul až po mlíku. dám si oběd a určitě zase vytuhnu u telky 😀

martinka79
6. kvě 2010

čusík holky byli jsme na drbu u sousedů zase jednou udělat binec jinde. 😀 😀 nene my si po sobě uklízíme. Sranda je v tom, že Míša chce ty jejich děti a nakonec velkej prudil amalej ten si moc nehraje jen za Míšou běhal nebo se živil sušenkama hrál si Míša. to mám hodné dítko.
Jani sorry, s tím mzrnutím, zamrznutím atd.... blbě jsem to přečetla. dudel nedudel je to machr i tak a je oprtoi Mišákovi cucák co válí s balonem jak Maradona či kdo... to hraje ten fotbal...možná Čech... 😀 😀 😝
Pavli auvi dobrý už chrupe... no my taky usnuli a bez dudlu už to je 3dny a mě postrčila ta Míša když jsem ho nenašla a pootm jsem viděla tu nechuť a hnus co by si dal dso huby a tak šup s ním do popelnice a cesty zpět nebylo....ovšem hubou mele bravurně... 😠

Jani boží mlýny melou pomalu,a le jistě a tvojji setru trochu semlely...
ale to ona se oklepe a půjde dál...
houstičky jsou super a jak chutnají to by sjte čuměli a břiška si hladily 😀 😝

anta
6. kvě 2010

No je to vtipný a dobře jim tak 😀 😀 . Už nám vrtají barák, to je rachot, blééééé. Pan dělník se mě ptal, když jsem vykoukla z okna, prý jestli mě nevzbudil, já čumím už od půl pátý a prý jestli mě nevzbudil 😀 😀 😀

martinka79
6. kvě 2010

jANI, VYPADAL JSI BLBĚ???????,,
TO NEHROZÍ VIĎ.

anta
6. kvě 2010

Marti, asi vypadám nedospalá, právě že to hrozí, uvědom si, že mi táhne na čtyřicet, pleť povadlá a tak 😀 😀 😀

anta
6. kvě 2010

Honzík teď hází korunky do kasičky, vybírá je z mé peněženky a šup s nimi do JEHO kasičky, tak to mi zase zbyde kulový 😀 😀 😀 No co, aspoň nebudu utrácet, když nebudu mít co 😀 😀
Marti, dorazily ti korunky, doufám? 😕

martinka79
6. kvě 2010

Jani ty kecko jedn aukecaná na 40 haha to abych taky začala říkat ☹ kdepka mě je dvacet... 😎 😀 a jsem hoplka jako lusk.
nevyspalá to asi ano, ale aspíš tent vůj kukuč z okna úplně tě vidím. 😕

martinka79
6. kvě 2010

sem se ani nekoukla jsme šílená... ale uričtě ano...
Jani my koupili Mišákovi supewr pokladičnu taková červík v jablíčku bere ty penízky tak to u nás frčí....... chramst penízky.
Honzík drží u vás kasu... tvoji 😀