Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
8. kvě 2010

za objednávku díky aspo%n až Míša přijede k vám nebo vy k nám tak se bdudou cítit jak ve svéím

e.k.t
autor
8. kvě 2010

Ahojky, tak já v práci jak jinak. Ale jak je svátek tak jezdí nějak málo lidí a vlaků je taky míň. No tvrdě vydřená směna. Pavli ahojky. Alešek je super umoudřený že už i spí. Vím že s tím měl potíže.

anta
8. kvě 2010

Marti, není samozřejmě zač 😀 😀 😀 , zjistili jsme, že jsme objednali jednu skříň špatně, takže v po tam MM jede a přeobjedná 😀 Rovnou tam pořídíme nový botníček,na ten se teda dooost těšíme, je moc pěkný 😉 Honzíčkovi se v prodejně nábytku moc líbilo, chtěl si tam lehnout na každou postel a sednout na každou sedačku a křesílka, co tam viděl, samo, že jsme mu to nedovolili, ale paní v prodejně si ho moc chválily, že je fakt vychovanej, tak nás to potěšilo. Prý že tam chodí rodiče s dětmi, které jsou neposlušné, řvou, no prostě sráči, takže Honzík je fakt asi slušnej 😀 😀 😀

martinka79
8. kvě 2010

Jani tak Míša se někdy řadí ke sráčůmm.. pamatuji si jak jednou zlobil v jendom vlekém nábytku... 😀 😀 😀 😝
Honzík je šikula... 🙂
My celé dopo nakonec venku prdelín bagroval a bagroval a přišel jak písková koule. 😀

anta
8. kvě 2010

Tak jsme udělali výlet autobusem, Honzík se v něm bál, tak to nacvičujeme, abychom mohli jezdit za babi do Prahy občas a Honzík nedělal scény. No ze začátku se bál a chtěl ven, ale jako neplakal, no tak jsem na něj pořád hezky mluvila, on byl na mě nalepený jako klíště, ale po chvilce se oklepal a málem nechtěl zase z busu, takže si uděláme ještě tak 2-3 jízdy a jistě si zvykne. Je to jen o zvyku, protože my autobusem nejezdíme nikam, tak to nezná, ale myslím, že to bude dobrý a mě se taky už uleví na ty nohy 😀 Koupila jsem Honzíčkovi balón na ven, abychom mohli hrát kvalitní fotbal 🙂
Marti, z toho si nic nedělej, Honzík je holt takovej pohodář no, on za to ani nemůže 😀 😀 😀

paolin
8. kvě 2010

Čus bus holky!
Jani, to je prima, že je u vás prima 🙂
Marti, Míša je šikula, že si tak hezky hraje sám!
My byli ráno kouknout na parní mašinku - jela do Lednice, pak jsme to vzali přes modelový svět vláčku na přehradu - spouštěli na vodu parníky a jedn nový a pak domů a odpo na chvíli na Káčata na písek, než začalo lejt. Teď leje a leje. Ale jinak bylo docela hezky. Zítra jedeme do Vyškova za dědou. Říkal Mirek, že je nějak mimo, že už tu asi dlouho nebude...tak se mi tam z klukama moc nechce, jestli bude děda špatněj...

many
8. kvě 2010

ahojky 🙂
jdu za váma na pokec a zrovna doprala pračka 🙂 tak jdu pověsit prádlo, dočíst vás pak a poplkat 😀 😀 😀

many
8. kvě 2010

tak jsem tu a dočítám 🙂
Marti ty sušenky jsou uležený mňam mňam, jako sušenky no 🙂 a i s těma sezam. semínka jsou mňam i s čokoládou 🙂

many
8. kvě 2010

Jani , Ladík už si taky na autobus zvykl a je klid, naposledy už do něj nastupoval sám jako první 🙂 a seděl a čučel a furt vykládal 🙂 že jede busem 🙂 a ukazoval okno, dveře, z okna stromy, domy,... 😀

Pavli měli jste pěkný den 😉 a přehrada je už celá naplněná 😉

many
8. kvě 2010

jo Jani botník bysme taky potřebovali koupit 😀 má ten obchod i internetové stránky, že bych jukla 😉

many
8. kvě 2010

jinak u nás taky pěkně pršelo a už přestalo, tatin jel hrát na zábavku a my jsme samotinkaní 🙂 naštěstí si sám pěkně hraje a já můžu chvíli brouzdat na netu 🙂 a vy nikde 😉

many
8. kvě 2010

no kde jste 😉 koupete, večeříte,.... 😉 tak my jdeme teda taky papat, okoupaní už jsme 😀 uděláme krupicu s grankem 😀

many
8. kvě 2010

tak už u nás voní krupice 🙂 čekáme až vychládne, ať si nespálíme mlsné jazýčky 😀 😀 😝
tak zatím pá, třeba se tu ještě ukážu, uvidíme
kdyby ne, tak dobrou noc a sladké sny a děti ať spí celou noc 🙂

paolin
8. kvě 2010

Míši, jo Prýgl je už plný. Jestli z toho čištění něco bude...toť otázka.
My pomalu budeme chystat Vítka chrnět, s Ádou to bude ještě na dýl.
Máme pizzu vínečko, momentálně docela pohodu 🙂

anta
8. kvě 2010

Míšo, je to Pik botník, stačí dát do googlu a vyjede ti to. Je dobrej proto, že se dá na něj krásně sednout 😉 Zítra mi držte palečky, budu péct nedělní koláč dle hrníčkové kuchařky, tak snad se povede, chci vás dohnat do té padesátky 😀 😀 😀

anta
8. kvě 2010

Dnes jsem uvařila svíčkovou na zítra, tak se na ní moc těším, Honzíkovi k ní uvařím těstovinky, on knedlíky eee. 🙂

anta
9. kvě 2010

Ahoj matky, vše nejlepší k dnešnímu svátečku nám přeji 😉
Honzík v noci spal na nic, zase ty zuby, byl brzy vzhůru, to bude zase den, tak snad to nebude tak zlý, teda doufám 😅

paolin
9. kvě 2010

ahojda holky! jo my máme nějaký matkový svátek jo? 😀
no tak to si dáme panáka 😀
u nás taky noc na...Adam pořád plakala a vůbec a vstával v 5. no já jsem grogy, jak prase 😠

anta
9. kvě 2010

A nebyl náhodou úplněk? Ach ty děti (smraďoši) 😀 Honzík už si zahrál fotbal v 6,10 hodin, což je teda nápad 😅 😅

paolin
9. kvě 2010

úplněk nebyl. že by zase nějaké erupce? snad je to brzy přejde. nachystám kluky a frčíme do Vyškova.
mějte prima den matek, matky 🙂

anta
9. kvě 2010

Tak si to užij, matko 🙂 A ať tě klucí neštvou moc. 😉

pavlina05
9. kvě 2010

Ahoj !
U nás taky mrzutost,našla jsem další špičák 🙂

Paol,co ve Vyškově? Do aqua? Už jste byli v Kohoutkách?

many
9. kvě 2010

ahojky mamky 🙂 vše nej nej nej k svátečku 😀
téééda tak u nás noci klidný, taky čekám, furt kdy pojedou pětky a pořád nic,jinak všech 16 zoubků už máme delší dobu, máte už někdo pětky venku 😉
Jani šikulka a svíčkou jsem ještě nevařila, ale brzo se do ní snad dám 😉 a co koláč 😉 mňam mňam, dala bych si 😉

many
9. kvě 2010

dneska se tu ještě neukázala Marťa ani Evča 🙂 asi slavijou den matek 😀

many
9. kvě 2010

a my byli dnes skoro po týdnu venku 🙂 ráno nakoupit no 🙂 teď jsem dopila kávu a Ladík pomáhá tatinovi spárovat kachličky 🙂 zítra se má cosi ještě nahazovat a snad v úterý se může malovat, no kdyby mě Ladík nechal tak bych mohla i já, tak se uvidí 🙂

anta
9. kvě 2010

Míšo, teď jsem ten koláč dala do trouby, těsto je moc ham ham, jestli se povede, dám fotečku, chtěla bych se naučit ty máslové koláčky, ham ham 🙂

anta
9. kvě 2010

Jo a jestli se nepovede, tak dám fotečku černé začouzené trouby, ať je nějaká legrace 😀 😀 😀 Jsem v pečení nováček, nějak jsem neměla odvahu se do toho dát, ale věřím, že dosáhnu úrovně jako vy a budu se moci také pochlubit, tedy alespoň doufám. Honzík nám teda vstal pěkně prdkou napřed, nechtěl vůbec obědvat a stačil dát během hodinky asi tři hysteráky, no ušlapat je ho málo 😀 😀 , ale kdo má pořád zvedat ty nohy, že jo? 😀 😀 Naštěstí funguju jako utěšitelka na jedničku, co jiného mi zbývá. Od zítřka začnou pracovat na té fasádě, mňo, že bych se těšila, říci nemůžu, to bude hrůza 😖

anta
9. kvě 2010

Tak buchta se povedla, kuk 😉 🙂

e.k.t
autor
9. kvě 2010

Tak já teda slavila leda prací, nejdřív jsem dělala debordelizaci v ložnici, teda první část, pak honem uvařit a pak na noční a teď tady
a navíc jsem se teď oslavně chytla s mm, páč jsem přislíbila kamarádce z Pardubic, jak bude v holicích vracet synovce, že se může s Eli stavit na přebalení a polívku, než bude pokračovat zpět domů.

No takže teď se zuřivostí uklízí věechno do popelnic, tak jsem zvědavá co nenajdu jen proto, že jsem si to odložila při debordelizaci ložnice do kuchyně, že budu pokračovat. a to jsem si ještě dovolila požádat o uvaření polívky no oslavuju jak se patří, ale patří mi to, měla jsem říct že budu po noční spát a nebudu mít čas a nemusel být doma problém 😝

e.k.t
autor
9. kvě 2010

ha ha ještě že jsem Martinovi volala, on chtěl zlostí vyhodit fungl novou sadu prostírání plastovýho do plastu. ach ach, naschválníček, může být rád že jsem v práci, jinak se obávám že by došlo na ring volný 😝