Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
25. kvě 2010

Jani tak potom nahoď nejaké receptíky jo... Babicy..

martinka79
25. kvě 2010

babici,... 😀 😀 😝

martinka79
25. kvě 2010

TEN ČAS NA MK je brutální 😀 😀 pádím se chystat a´t jsem krásnáááá 😅 😕

anta
25. kvě 2010

Ahoj holčinky, teď na to taky koukám 😀 Marti, to dopadne dobře, neboj 🙂
My včera měli husto doma taky i když jsem měla svátek. Manžel se v práci přestěhoval do jiné kanceláře a tam chodí za ním ředitel a ještě za jedním kolegou a milý manžílek mi chodí domů přiopitý. Od té doby, co tam sedí, tak když přijde domů, tak to z něj tak jednou za dva dny táhne, je to děsný, věčně se vymlouvá, že zapíjeli svátek a že ON za to nemůže. Tak jsem se ho ptala, zda ho tam svazují a lejou mu to do krku násilím, jako štve mi to, vím, co to je život s alkoholikem 😔 Myslím, že když slušně odmítne skleničku, tak se nic neděje. On nechodí vyloženě opilej, ale už to, že to z něj táhne tak často, mi teda nesedne a bliká mi v hlavě červená kontrolka. To je jedna sklenička sem, jedna sklenička tam a může z toho být pěknej průser 😖 Tak jsem mu ještě po ránu napsala na uvítanou v práci vyloženě milej mail. Napsala jsem mu něco v tom smyslu, že jestli tohle hodlá opakovat, tak že mu udělám cirkus anebo že zavolám do jeho práce tomu pánovi a řeknu mu, aby mi laskavě nesváděl manžela k pití. Večer mi tady pak sedí na sedačce vedle mě a furt mu padá hlava, jak tady chrápe, když mu řeknu, aby si šel lehnout, tak má na mě hubu, že se dívá a přitom ale spí, já to vidím ☹ Vím, jaký účinky alkohol má, sama jsem si jeden čas dávala dost do nosu 😉

many
25. kvě 2010

ahojky 🙂 tak opět jdu za váma juknout, koupelka je už hotová a chybí jen pár věcí, jako zrcadlo, něco na ručníky,... jen maličkosti, tak dávám pár foteček, a v chodbě je ta samá dlažba vlastně, tu jsem nefotila 🙂 a do té je potřeba taky nový botník, no vše postupně, tak jdu vás dočíst a ještě uspat mezitím synka, nějak se mu dneska nechce 😉

many
25. kvě 2010

Jani to je blbý v té práci no ☹ tak držím pěsti ať vše dobře dopadne, je to těžký, když chlapi stahují,... a snad je to fakt, jen že má nový místo,....a pak to nebude tak často

many
25. kvě 2010

jéé Monča ať se drží ☹
Marti na jakou kontrolu si jela 😉 marodila si nebo co

many
25. kvě 2010

tak Ladík už hajá a nikdo nikde, tak mizím uvařit kafčo a vegetit 😀

anta
25. kvě 2010

Many, on mm má to samé místo, jen jinou kancelář, kterou navštěvuje rád ředitel a ten si asi rád přihne a manželovi je blbý říct, že si nedá no, tak snad bude rozumný a stáhne to z oběhu. Dala jsem mu varování dost silný, jako že mi došla trpělivost 😉 Dneska mám teda den, včera mi volal táta, aby mi popřál, jenomže já mu to nevzala, panč Honzík šel spát a kdyby mě slyšel, že mluvím, tak by to trvalo asi mnohem dýl to uspávání, no a máma mi ráno volala, že prý táta z toho celej špatnej a že prý brečel a já nevím, co. Tak jsem jí setřela slovy "tak hele, už toho nech, když jsem měla narozeniny, tak se mi neozval a určitě taky neplakal, přestaň nám dělat zprostředkovatele, já si s to s tátou vyřídím sama!!" a ona, že prý mu mám zavolat přes její mobil! Tak jsem mu zavolala na pevnou linku, když jsem věděla, že máma nebude doma a pěkně jsme si vyjasnili situaci. No máma to stavěla tak, že něco proti tátovi mám, tak jsem jí sprdla a byl klid a stáhla se frajerka 😠 😀 😀 😀 No a do toho se nám pos...a televize, naštěstí máme teslu malou, takže jsem jí nahradila aspoň tou, no ale teda je to nezvyk, tak co se dneska ještě stane? Doufám, že nic 😕

anta
25. kvě 2010

Máma už si to u mě žehlí 😀 😀 😀 😀 To má taky kliku, bych jí dala! 😀 😀 😀

martinka79
25. kvě 2010

@anta JANI tedy s TM mě to mrzí a doufám, že to bude raz dva ukončeno taky by mě to asi sejřilo, nesníáším to v tak silném intervalu. Celkově jsem dost puritán na opilství... držím pěstičky.
@many byla jsem marod zase ATB vrátila se mi angína, ale když já díky domu toho moc nenaležím... 😒 tak snad to bude Ok.
jinak jsem tedy zdravá uvidíme... za 14dní.
kdepak běhala dnes Evča a Pavča???
holky jedny pracovité.
@many koupelna super. TM je šikula jako mů 😀 ,taky potřebuji něco na ručníky a osušky až budeš někde něco okukovat hoď mi typ?? díky.

e.k.t
autor
26. kvě 2010

Ahojky kde jsem byla? no v práci přece, dnes mám noční, ale už kolem poledne vypadnu z domu, musím odvézt Joli k mm rodičům, martin má dnes a zítra den. No je to hektické, ale dá se to. včera večer navíc částečná debordelizace po víkendu 😀 😀

martinka79
26. kvě 2010

EVi jsi šikulka jak ti to jde.. vše skombinovat. 🙂

anta
26. kvě 2010

Ahoj holčinky, tady prší jako blázen, hodím fotky ze včerejší prochajdy s Honzíkem 🙂 S mm jsme se dohodli, že takhle teda ne a snad to bude dobrý 🙂

martinka79
26. kvě 2010

Jani čusík tak to zase dojde k nám ach jo.a to jsme chtěla na prochajdu... to je šílené počasí. ☹ no vidíš to je fajn, že to s Tm šlo tak hladce.

anta
26. kvě 2010

On totiž, Marti, dělá na šílený práci a už to dotahuje, ale je z toho prostě unavenej, tak se tváří jak deset čertů a jako není moc příjemný, to by mi tak nevadilo, kdyby mi aspoň řekl, o co se jedná, on mi to vždycky řekne, až když je po všem a to je mi pak fakt na nic, že?

anta
26. kvě 2010

kuk

anta
26. kvě 2010

A ještě jednu 🙂

e.k.t
autor
26. kvě 2010

No někdy to jde hůř jindy líp, je fakt že bez pomoci rodičů by to všechno bylo o moc složitější a méně v pohodě 😉

anta
26. kvě 2010

Holky, chtěla jsem se zeptat, dítě si žmoulá pravý ucho, má ho vevnitř takový, jako když se loupe a nejde mu z toho ani mázek, připadá vám to normální?

e.k.t
autor
26. kvě 2010

no moc dobré to není, ale vem heřmánek a do stříkačky a tleploty těla prostříknout a ono se to zvlhčí a bude lépe a pak prokápnout kapkou kvalitního oleje trošku zvenčí pomasírovat a co vyteče vytřít, a druhý den zkontrolovat, ksdyž nepomůže tak na orl, protože by to mohl být ekzém

e.k.t
autor
26. kvě 2010

ale pokud při pohledu zpříma je jiné než to levé tak raději hned k dr, heřmánek můžeš použít tak jako tak, ale olejíček ne pokud jdeš k dr

anta
26. kvě 2010

Evi, jsem pitomá, jaký heřmánek? Já mám jen heřmánkový čaj, já jsem si toho teda všimla už před nějakou dobou, a jak prostříknout, jako do ucha mu to stříknout dovnitř?

anta
26. kvě 2010

Má to ucho takový vyschlý, či jak to vyjádřit, ale je jiný než to levý, levý má vzhled normální a mázek z něj jde, ale z toho pravýho mu právě nějak nic moc nejde, tak jsem překvapená a má to takový vyschlý až dovnitř 😕

e.k.t
autor
26. kvě 2010

jj Jani heřmánkový čaj z pytlíku ne granule a udělat výplach, tím se dosáhne odplavení odumřelé kůže

anta
26. kvě 2010

Evi, já to nikdy nedělala a to mu to mám vstříknout do toho ucha a pak má mít hlavu na straně nebo jak se to dělá. Ty jsi fakt chytrá, mám taky podezření na ekzém, přemýšlím, že se objednám k dr., ona nás nejspíš pošle na ORL nebo tam mám jít raději rovnou? Mám sto chutí tam jít dneska odpoledne 😕

e.k.t
autor
26. kvě 2010

já Joli posadím na pračku, kolem krku dám osušku a pod ucho ještě založím ručník, froté aby to dobře sálo a natáhnu do stříkačky vlažný heřmánkový odvar a tím přímo do zvukovodu pomalu ale pod tlaskem propláchnu, tím se kůžička zvlhčí a tu mrtvou to vyplaví, hlava rovně, vysuším rohem froťáčku a po chvilce kápnu měsíčkový, jojobový nebo rakytníkový olej, stačí kapka pro zvláčnění

e.k.t
autor
26. kvě 2010

chytrá nejsem, jen mám boužel osobní zkušenost s ušním ekzémem z alergie a důsledkem toho jsem náchylnější k zánětu středního ucha 😝 takže praxe na sobě, bohužel i na Joli je v tom holt po mě ☹

anta
26. kvě 2010

Já mám právě strach z těch uší, panč sama jsem s nimi měla pořád problémy a vlastně mám v levém uchu platiku bubínku a u pravého ucha to hrozí taky ☹ Já si musím koupit tu stříkačku, panč jí nemám 😅 Díky moc za rady, mě zarazilo to, že mu z toho nejde ten mázek, uši mu čistím jen z venku, ale ten mázek má jen v pravém uchu a z levýho nic 😉

e.k.t
autor
26. kvě 2010

no to je správně že se uši čistí jen venku, abyx se mázek nezatlačoval a neudělal špunt, a proto taky jen ten heřmánek případně občas kapka kvalitního oleje. účinek stejný jako drahé přípravky v lékárně. jo a na to stříkání by mohla postačovat odměrka z panadol baby nebo nurofenu