Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
1. čer 2010

no nedá se nic dělat, výchova být musí, zkraje přísnější a časem se snad dočkám i vysvětlování

e.k.t
autor
1. čer 2010

tak nastává hodinka hudební výchovy, už byl čížeček a 3 další, jdu pro garmooošku

paolin
1. čer 2010

ahoj holky! tak konečně na chvíli. den, jako malovaný...venku leje, i přes to jsme absolvovali dětský den ve školce. snad z toho chlapečci nebudou nachlazený 😀
koukám na koník a ti smajlíci jsou nějací posr...celý..
Jani, vyfot, jsem zvědavá 😉 myčku já tedy užiju. Mireček ji pořídil kvůli mých rozpraskaným ručičkám, ač jsem nechtěla, ale zvykla jsem si raz dva 🙂
Marti, co u vás nového?
u Evičky to dnes lítá vzduchem 😉 u nás taky lítalo. slovně nezabralo, tak už pohár přetekl 😉
holky přiznám se vám, že vůbec, ale vůbec netuším, co mám s Adamem dělat. pernamentně lěží na zemi a ječí a ječí. minimálně zlostně podupává. z jaké planety ten mrňousek je...netuším..jinak jsem začala balit, ale vůbec nevím, jak 😀

e.k.t
autor
1. čer 2010

Teda Pavli je to hodně zvláštní, ale prostě je to v nich. co zkusit kineziologa? třeba by našel tu blokaci a poradil co s tím aby se to zmírnilo

paolin
1. čer 2010

Evi, fakt nevím. Vítek byl stejný. tedy období vzdoru měl v jiném provedení, ale bylo to stejně šílený 😒 a to byl Adam takový veselý, hravý, zdravě šílený 😉 rostou mu zuby, venku je hnusně, do toho sopka, ale i tak mi to přijde už dost. ostatní děti tak tupě sedí nebo spolupracují..nu, jak jsem si ho vychovala, tak ho mám 😉

e.k.t
autor
1. čer 2010

Pavli vydrž může být i hůř, musíš se dobíjet tím že jsou ty malý potvoráčci zdraví a to je největší výhra

anta
1. čer 2010

Jé, Pavlí, to já neznám, že by se Honza válel vzteky po zemi, no ale, co není, může být, doufám jen, že do tohoto stadia nedospěje, panč nemáme moc koberců a pořizovat si je jen proto, aby se Honza nedomlátil do krve, se mi nechce 😅 . Já si taky myslím, že to Adámka přejde, že má holt tu pubertu trošku ukrutnější a neví si s tím rady, asi je i citlivější. Si pamatuju, jak to Honza zkoušel, to bylo tak v kolem 1. roku, že si kleknul na koberec a že se bude mlátit hlavou o koberec jako vzteky, no ten dostal céres, že si to pamatuje doteď 😀 😀 😀 Jo a dobrý, už nás nemlátí 😀 😀 😀

e.k.t
autor
1. čer 2010

Tak píďalka už je v postýlce, ale na spaní to nevidím, v poledne v autě chrupala přes hodinu v kuse, teď si ulevila hodila bobek do čerstvé plínky, tak doufám že aspoň bude hodná, já už jsem teda poněkud unavená, ale to se nedá nic dělat, ještě vydržet než beruška usne

e.k.t
autor
1. čer 2010

Jani to děti dělají že vzteky mlátí hlavou do zdi nebo do podlahy

anta
1. čer 2010

Evi, já vím, ale zeptám se, MUSÍ? Nejde tomu nějak zabránit? Jolinka je šikulka, že hodila bobáka, aspoň to vyčuchne než půjdete spinkat 🙂

e.k.t
autor
1. čer 2010

no nevím jestli musí ale z nějakého popudu to zkouší, někdo si to zkusí jednou a někdo (synovec) to dělá pořád. Neteř ta s oblibou zkouší prorazit hlavou zeď, ale pozor ne ze zlosti, ale jen tak. synovec má 4 a neteř 3

martinka79
1. čer 2010

čusík holky byli jsme plavčit a to bylo žužo... novinky u nás nic moc. Míša je normálka někdy ho chytne protivina.. a když není po jeho tak to zkoušíé. tatin řekne chceš lepáka a on polkne slzy a je klid.... a u mě je to horší já zvýším hlas či lupnu aje to... nevšímavka... ☹ ale není to často. jinak doma normálka.... hele já bych vyčkala on je asi torxchu více vznětlivěší... klids a pohoda na ostatní lidi se usměj a jeho nech válet doma po překroč a tradá si uvařit kávu to zabírá.. pokud neničí nábytek a sám se neodrovná tak je to v klidu.... 😀

martinka79
1. čer 2010

Jani já ti rozumím.... 😀 s boucháním... u náws to ale nějakl není a ani nikolka to nedělala, ale dělají jiné věci... 😝

e.k.t
autor
1. čer 2010

Ach jo právě jsem se dověděla že umřela pratetička, chjo chjo, naše meruňková víla, která měla v sobě tolik optimismu, že jím každého nakazila. praskl jí dvanáctníkový vřed do dutiny břišní. o tom vředu nevěděla, neprojevoval se. Je mi smutno. Naštěstí Joli už spí

e.k.t
autor
2. čer 2010

tak už jsem zase vzhůru a dítě se vrtí tak bude za chvíli taky, jen mm zařezává, ale přišel domů teprve před hodinou z noční. venku lije tak nemůžu s Joli ani ven pro pečivo

anta
2. čer 2010

Ahoj holčinky. Dneska po ránu mě dodělalo dítě, zpívalo už od pěti a pak, když jsem ho šla vyzvednout tedy v šest, tak začal dělat virvál, že chce tátu, no co to je toto? Trochu mě to teda zamrzelo se přiznám ☹

anta
2. čer 2010

Evi, to je mi líto, že pratetička odešla 😒

martinka79
2. čer 2010

Evi smutné zprávy... je to smutné snad je pratetičce krásně na onom místě. Mišíák vstal až po 8hod teď snídá a já se chystám na úklid a přebrat hračky a darovat mám chuť udělat někomu zase radost... pouštím si CD svobody a to je tedy na nervový systém dost záhul... trochu sentimentu... a nostalgie....
Jani, hele Mišák jde po našem tatinovi jako vosa na bonbon jen slyším pijede táta z páce já pojedu s tátou s ním já šám maminko ty budeš doma hají..... 😀 😀 😀 😀

paolin
2. čer 2010

ahoj holky!
Evi, upřímnou soustrast..sakra..život je někdy pěkně na hov... 😔

e.k.t
autor
2. čer 2010

Je to smutné ale dožila se pěkného věku 87 roků a do posledka čilá a o celé hospodářství se postarala. Dokud budeme vzpomínat, bude s námi, teď se připravuje na setkání s těmi co už na ni čekají, jistě jí bude dobře

paolin
2. čer 2010

u nás brutálně leje! už toho všichni mají plný zuby 😠
Adam dnes vstával až 7:44! jeho životní rekord 😉 předpokládám, že dnes už chrnět nepude, tak to bude parádička 😀

e.k.t
autor
2. čer 2010

Tady je taky počasí na ho... chudáci děti, Adík třeba chrupkat bude když je venku deštivo

anta
2. čer 2010

Já nevím, jak to napsat, ale tak to víte, že člověk těm dětem věnuje spoustu času, tatínkové jsou jim vzácní a ony ty dětičky je nakonec mají raději než maminky, já jsem děsnej cíťa a strašně si to beru, asi bych to měla hodit za hlavu a smířit se s tím. Vím, že mateřství není o vděku, to ne, ale achjo, maminky vychovávají a tatínkové se jen vezou a pak se chlubí, jak mají vychované děti, že? 😝
Jé, Pavli, tak to asi bude záhul, ne? A není Adámek protivný, když přes den nespí? 😉

paolin
2. čer 2010

Jani, to není tak, že by měl Honzík raději tátu. děti mají období, kdy jsou mamánci a pak období tatánkovací. co jsem vypozorovala, tak kluci tohle mají kolem dvou let. strašný pláč, když jde táta do práce, jásání, když se vrátí..za chvíli zase budou jen mamánkovací, než se to srovná 50:50. pak přijde pubarta a budou nás svorně nenávidět oba 😀

martinka79
2. čer 2010

Pavli krásně jsi to napsala, jen rozdíl je v tom (tedy u nás), že holky moc mamánci nejsou ty jsou spíš na ty tatiny... 😀 😀
Janičko, hjele Honzouš chce tatina tak mu ho dopřej a jak slyšíš tatínka, tak šup ke knize a odpočívej... ať si kluci poradí... 😝
My máme uklizené hračky byla to makačka fuj dvě děti a tolik krámů... chápete to??? já ne.

martinka79
2. čer 2010

u nás loje jako z konve takže se díme doma... 😠 😠 😠 😠

martinka79
2. čer 2010

loje toho moc nemáme, ale lijavec jo.. 😀

anta
2. čer 2010

Pavli, to bylo výstižné, protože když ráno řeknu Honzovi, že jde táta do práce, tak normáln vyvádí, že neeeee. A kdy ho to přejde?

anta
2. čer 2010

Tady teda neprší, ale je pořád pod mrakem, dítě nechce usnout, od rána teda jedna ťafka za druhou a to jsem vstávala s dobrou náladou ☹

martinka79
2. čer 2010

Jani no přejde je to až vyrostou... 😀
No tady začalo pršet před hodinkou.. už neprší,a le jako ven nejdu ...Míša právě vysypal autíčka jde si hrát na dálnici... 😀 já vařím.. sice nevím co, ale něco jsme tam dala a něco z toho bude.