Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
15. čer 2010

Marti, já vím, že přestane padat, když mě je ho fakt líto, že pláče 🙂 A je mi líto, že se nevyspíme 😀 😀 😀
Moni, Vaneska je krásná, vůbec na fotce divoce nevypadá, je taková sladká 🙂

anta
15. čer 2010

Jo, Marti, a díky za nápad, vidíš, to mě nenapadlo, no ještě, že tě mám, ty holko jedna 🙂 🙂 A neboj, depky zmizí, ale chápu, občas to na člověka padne. Jak mm dělal ten nábytek, tak já měla vlastně po celou dobu kluka a už toho taky mám plný kecky a to je teď teprve úterý 😝 😝

anta
15. čer 2010

Ale vrtat právě do postele moc nechceme, pokusím se to sehnat a když ne, tak holt přijde na řadu prkýnko, i kdyby mělo být záchodový 😀 😀 😀

martinka79
15. čer 2010

Jyani ale ono se nem,usí vrtat má tový svorky my to tak máme....
f¨nafotím a dodám ti to... 🙂

martinka79
15. čer 2010

Jani to cháou, že je ti to líto ... 😉

anta
15. čer 2010

Tak pokud to má svorky, tak to jooooooooooo 🙂 Chtěli jsme jet k bábě do Prahy na návštěvu, musím to odložit na další týden, nedá se nic dělat, já nic s klukem pořádně neolítám, to raději právě půjdu v sobotu shánět v klidu, tak snad něco seženu a příští týden tradá do Prahy, to bude slávy. 😀 😀

martinka79
15. čer 2010

jani jupíííííííííí Praha my jedem zítra k psycholožce a v ondělí s Mišákem na ORL... 😝

e.k.t
autor
15. čer 2010

Jani tak to gratuluji k výročí 😉

Marti drž se a bacilům dejte co proto, aby už neobtěžovali 😉

Moni to jo, já myslela spíš ty emoční baterie, ty záložní, protože fyzicky to vycucají prdelínci malí, ale takové to zvláštní blaho, jsem myslela 😉

anta
15. čer 2010

Marti, k psycholožce?
Evi, děkuji 😉

martinka79
15. čer 2010

Jani jj třídení Nikol má pocit, že má psec. poruchy učení.. tak uvidíme.... 😒

e.k.t
autor
15. čer 2010

Marti je to někdy trápení, ale stejně na nic nepřijdou jako tenkrát jak ji bolela makovička 😝 a pak z toho byl ten šílený zánět ☹ , no hlavně budu držet pěsti aby to proběhlo v poklidu 😉

Jinak Joli dnes od rána bez plíny a havárka až teď jak žuchla z postele když dělala pitominky a lekla se, takže nafasovala dnes teprve druhé kalhotky, jinak se kompletně drží na nočníku, tak se to nepokazilo ani dvoudenním pobytem u mm rodičů, kde jí z pohodlnosti dávalůi plínky. a pozor, Joli usnula v té postýlce jak si tam sama po obídku vlezla tj po 11 a po víc než 2 hodinách suchá postýlka i kalhotky, šikulka jedna, no strach jsem měla, ale co, riskla jsem to a klaplo to, tak uvidíme 😉

paolin
15. čer 2010

ahoj holky! vás tu dneska je 🙂
Jani, gratulace k výročí! my máme 3-leté zítra 😉 bočnici na postýlku sežeň. Vítek padá z postele i teď. jsou to holt ještě mrňousci 🙂 prozatím mu dej k postýlce třeba židli nebo matraci z malé postýlky, hm?
Marti, copak se děje, že musíte psycholog a ORL absolvovat? a už se přišlo na příčinu toho průjmu?
Mony, ty jsi holka statečná 🙂 malá je krááásná 😵 taky bych brala 😉
Evi, u vás jsou samé prima zprávy! držíme pěstičky, ať to s nočníkem vydrží!

paolin
15. čer 2010

jo jinak mi odepsali z hotelu, že si dovolenou musíme kdyžtak zaplatit znovu. z CK se paní ani neuráčila zavolat, nereaguje na emaily a zapírá se. takže pozor na Kovotour. no a včera se ve školce osypal neštovicemi jeden drobeček, tak při naší smůle očekávám neštovice i u nás, jen co se Adam vylíže ze zápalu plic, abychom se nenudili 😉

e.k.t
autor
15. čer 2010

tak před chvílí udělala louži jako oceán, ale jen proto že si přenášela nočník na lepší místo a potom to nestihla 😝

monkia.pv
15. čer 2010

Evi Jolanka je sikulka!my jsme taky pres den bez plinky,ale kakani nejak nevychytavame!To jde vzdy do kalhotek a vcera dokonce 3x 😝 .Jinak uz si Vaneska krasne rekne ze chce curat a chodime na velky zachod am tam to detsky prkynko-nocnik nebyl nikdy nas kamarad 😀
Pavli,tak snad se vam nestovice vyhnou!A s dovolenou je to teda pech!A pani je pekna kr... aspon muze vzit telefon a rict vam slusne ze vam nic nevrati!To je jednani jako pr...!
Tak na me holky nejak taky padla depka,ale to bude asi tim ze jdu zitra na to oznackovani te bulky.
Ted varim at nemusim zitra nevim v kolik se vratim.Vaneska si sklada plysaky a kouka pri tom na krtecka!V sobotu ma narozky a dostane plysovyho krtecka mluviciho,tak jsme zvedava jestli z neho bude mit radost!Taky dostane tenisovou raketu od tatinka(a to si vyslechneme od tchana,ze jsme ju nemeli kupovat,ze by ji stacila nejaka stara atd.-mykoupili totiz original wilson raketu pro maly deti a mame z ni strasnou radost je super a je uplne stejna jako ma tatinek).
Jani taky gratuluji k vyroci!Budete slavit?

e.k.t
autor
15. čer 2010

Moni u nás dosud taky nic ale te
ď bylo mami honééém nočnik, a až zahrál tak prý ještě bobeček poslední 😉 😀 😀

e.k.t
autor
15. čer 2010

tak bobeček se nekonal, ale čurání bylo tolik, že se to tam málem nevešlo 😀 😀 😀
to pustit na zem, tak jsou rozplavby 😝

monkia.pv
15. čer 2010

😀

anta
15. čer 2010

Holky, tak se omlouvám, že jsem dosud neodpověděla, jak Honzík nebyl vyspalý, tak děsně prudil, zase se mě snažil zfackovat, tak už ale teda dostal tři rány přes prdel, už mě fakt provokoval. Dali jsme mu k posteli (k hlavě) zatím komodu, protože padá dolů na straně hlavy, tak to má tam, zítra naběhnu a prostě seženu cokoli, abychom měli všichni tři klid. Jsme si mysleli, jak to zvládá a on ani moc ne. Nevíte, za jak dlouho by se to spaní na posteli mohl naučit?

martinka79
15. čer 2010

Jani ono je to těžké on to umí jen jak se převaluje tak padáý. Nikola z horní postele nespadne a z válendy žuchne někdy i teď..

martinka79
15. čer 2010

Pavli ta paní je pííííí... 😠

martinka79
15. čer 2010

Evi a vy jste fakt šikulky... 🙂

martinka79
15. čer 2010

mončo drž se zítra... 😉

anta
16. čer 2010

Dobré ranko, holčiny, tak v noci jsme nespadli, spali jsme dobře a dneska jdeme s Honzíkem do města. 😉

anta
16. čer 2010

Tak holčinky, zítra máme zábranu doma, teď jsem to objednala po osobním shlédnutí telefonicky, rovnou jsem objednala i takový polštářek, tak mám radost, že jsme to snad vyřešili 😉

monkia.pv
16. čer 2010

ahoj holky,tak jsem oznackovana 😀 a vzali mi i krev a mam si kolem pul druhe volat na vysledek a domluvime se co dal!To miluju!Nemohl mi rovnou rict kdy priblizne pujdu na dalsi chemo?!Spechal nebot mel plnou cekarnu lidi! 😠
Jani a jakou zabranu jsi nakonec objednala a kde?
Marti jakou mas dnes naladu?Je uz depka mensi?

anta
16. čer 2010

Ahoj Moni, tak to moc držím palečky, už jen chviličku si počkáš 😉 Objednala jsem jí v prodejně postelí a matrací tady v Kladně, jsem moc ráda, aspoň bude klid. No dneska to Honza teda se spánkem moc nepřeháněl, spal jen hodinu, to jako není nic moc. Ale už je aspoň hodnej, včera to s ním bylo na vyskočení z okna 😒

e.k.t
autor
16. čer 2010

hurá jsem doma a tak můžu přispět, Moni snad už se dovíš nějaké pozitivní zprávičky, moc moc moc myslíme 😉

monkia.pv
16. čer 2010

takze holky,pan primar byl dneska fakt prijemnej!Volala jsme mu o pul druhe ani mi nerekl dobry den a hned at zavolam za hodinu ze ma moc prace a polozil mi telefon-hmm tak jako chapu ze ma moc prace ale aspon muze rict dobry den a nashledanou ne???!!!! Pak jsme volala za hodinu a opet zadne pozdarveni(zrejme neni vychovany) a rekl mi jen to ze mam prijit v patek na dalsi chemo a opet to polozil,no chapete to???!!!Ja jsem koukala na ten telefon jak z jara.

anta
16. čer 2010

Teda, Moni, to je nějakej debil, ne? Jako kdyby jsi měla rýmu, tak si člověk, jo nemá čas na banalitky, ale tohle? To snad není pravda 😠 😠 😠 Koho to zajímá, že má spostu práce, ty máš oproti němu taky spoustu práce a ještě takové starosti, no to bych ho snad poslala někam anebo bych se zeptala v pátek sestřiček, jestli je pan primář takhle příjemnej normálně 😒