Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
28. čer 2010

Tak jsme doma a je to dobrý, Honzík už teplotku neměl od rána, ale včera v půl devátý večer se probudil a trošku plakal, tak jsem tam šla a ten byl teda propocený jak blázen. Takže toho viráka vypotil. Vypadalo to na virózu, je ještě trošku unavený, ale aspoň není divoký a je klídek, však on mu ten klídek taky občas neuškodí 😉

martinka79
28. čer 2010

🙂 Jani přesně 😉

anta
28. čer 2010

Teda, holky, koukám, že tady nikdo není 😒 To je škoda, panč vám podávám zprávy o stavu Honzíkově a asi to nikoho moc nebere 😒

anta
28. čer 2010

Jé, Marti, ty tu jsi? 😀 😀 😀 Honzík už mě prdí tím, jak mi pořád nespí. Já to prostě nechápu, o víkendu spinká krásně a mně dělá pořád naschvály, už mě to začíná štvát a přemýšlím o jiné taktice, nemáte nápady?

anta
28. čer 2010

Důvod, proč mě to štve, je ten, že nechci, aby měl rozházenej režim nebo si ho tím nerozhází? Už mě to fakt vadí, nemůžu ani vařit nic, asi to dělám nějak blbě či co 😒
Můj brácha musel ale uznat, že je Honýs velmi vychovaný a slušný, tak jsem ráda, že to taky někdo pozná, jak se snažím 😉

martinka79
28. čer 2010

JAni mě to bere, já byla pracovat... a na třešních u jedné babi, kdbych měla páky.... tak si je vyzkuším na prdelínovi... 😀 jediná rada je čtení pohádky...

martinka79
28. čer 2010

Jani Honzík je v poho neboj a režim si nerozhází jen ho nesmíš dát spát potom později odpoledne a vytrpět si když je ukňouraný či protiva později odpolko... já jsem pro spaní po obědě, jelikož to je fajn pro všechny.... 😉 u nás se spí dnes, ale někdy je to taky šílené. jinak tedy vařím s Míšou normálně po ránu a či dopo... to on mě nechá a v době jeho spaní, spím s ním nebo relaxuji... či dělám něco co nemám hotové.

martinka79
28. čer 2010

holky to taky zajímá jen jsou někde se svými drobkami... 😀 😀

martinka79
28. čer 2010

dítě spí a MM tluče balkon no chápete to???????????????????????????????????????????????? 😠 😠 😠 😠 😠 😠

martinka79
28. čer 2010

byli jsme na výtěru tak snad to bude OK... 🙂 jo aode dneška mám konečně prázdniny... 😀 😝

martinka79
28. čer 2010

kde jstééééééééééééééééééééééééééééé 😎 se půjdu opalovat bude ze mě menšinová kategorie 😀

anta
28. čer 2010

Jé, Marti, tak TM zaraž v půli a kladivo mu seber a třískni ho s ním přes ruce (v nejlepším případě 😀 😀 🙂 Mně nevadí, že spí po o, ale jde o to, že vypadá unaveně už v době, kdy spí jako normálně, očička jak špatně vyřezanej číňan, unavenej prostě, ale neusne a já nevím, proč a prdí mě to, no 🙂 Nevím, jestli to mám brát normálně nebo jako naschvál a jak to, že když je doma tatínek, spí normálně???

anta
28. čer 2010

Marti, s tím opalováním to nepreháňaj, aby si na tebe někdo nevzal pálku, znáš to, lidi jsou závistiví 😀 😀 😀 😀

martinka79
28. čer 2010

Jani no asi mají otcové na naše děri jiný vliv... u nás to stejné... hele co ho dát tedy spát dříve dopo.. rozumím tomu tak... on už je asi kolem toho oběda přetaženej...

martinka79
28. čer 2010

opalovačka nebude, půjdu asi chystat baštu. omeleta sýrová... s vajcem. MM to dokončil naštěstí jinak by ji chytil... 🙄 ale už je klid a prdelínek spí.

martinka79
28. čer 2010

vařííííím, ale mohu sledovat... 🙂

anta
28. čer 2010

No i když ho dám ve čtvrt na jedenáct, tak usne nejdřív ve čtvrt na jednu, to je těžký ☹ Trápí mě s tím už fakt nějakou dobu. Nic jinak nedělám, no ti otcové, ti si žijí, MM to má jako procházku růžovou zahrádkou, fakt, ten neví, co je to, když dítě sere, občas bych si to s ním vyměnila, aby viděl, jak je to fajn 😝 😝 😝 😀 😀 😀

anta
28. čer 2010

Já na něm poznám, že je unavený, to se i jako vzteká a podobný nezbednosti vyvádí, tak ho v dobré mysli šoupnu do postýlky a kulový, no tak co s ním? Vyhodit z okna to je blbý, máme tu lešení 😀 😀 😀 Jé, Marti, to voní až sem, mňam mňam 😉

e.k.t
autor
28. čer 2010

ahojky, tak po noční, po nákupu a likvidaci odpadků hlavně tříděných, dnes vyvezli plasty a sklo, ještě potřebuju aby vyvezli papír.

potom jsem si šla lehnout, když nikdo nebyl doma. potom jsem dala vařit brambory, večer budou pečený

pak pro Joli s Martinem na nádro, cestou domů zmrzlinka. mm se teď očišťuje a i s hlavou a za hodinu už bude na cestě do roboty.

martinka79
28. čer 2010

tak my se rochníme všichni v bazénu to vám povím to je pohoda... prima dovolená.
Jani u tebe babo raď ajelikož nejsem baba 😀 tak neporadím... sama s ním bojuji... musím eještě do Prahy na nákupy. nikolce kytku učitelce dostane zítra vysvěd... a něco dokoupit do báglu na cesty ve středu ráno letíííííí 😝 😢

martinka79
28. čer 2010

voní to u nás primově...

martinka79
28. čer 2010

Evbi jsi šikula já dnes taky třídila...

e.k.t
autor
28. čer 2010

jj je to potřeba, my třídíme pořád, jen jsou tu malý kontejnery tak číhám na vývoz a hned futruju.

anta
28. čer 2010

Tak holčinky, novinka. Honzík umí říci, že se jmenuje Honzík, říká to jako Honýk, to je kráááásný 😀 Jinak spal cca 40 minut, jsem myslela, že sebou seknu, když jsem ho slyšela 😝 😉

e.k.t
autor
28. čer 2010

tak Joli zmákla celou cestu domů tj od 13 do 15 bez počurání a to jela v kočárku vlakem a sdpinkala. včera jim ale pustila plaváčka do bazénku

paolin
28. čer 2010

ahoj holky! venku je vedro, tak čekáme až to trochu vychladne a půjdeme ven 🙂

Marti, úplně jsem zapomněla - ty máš od září práci? bazén závidím 🙂
Jani, s tím spaním je to pakárna. Děti už nám brzy přestanou spávat poo úplně a ten přechod je trápení. třeba i dvouhodinový boj a trápení a kolikrát nakonec nezaberou a jsou protivní až do večera..tohle úplně nesnáším! zkusila bych Honzíka dávat až kolem 12 hodiny, když stejně usne až po 12. myslím, že by sis tím mohla ušetřit čas. já to dělám tak, že když Adam po chvíli nezabere, nechám ho a zkusím za půl hoďky.
Evi, vy jste ale pracanti!

v pátek jsem byla na pivku se šéfíkem a dal by mi do září neplacené volno. o zkráceném úvazku jsem se ještě nebavila, ale snad jo 🙂 jen musíme přečkat ty 4 měsíce bez financí..to bude kruté léto.

anta
28. čer 2010

Pavli, já bych Honzíka dávala klidně ve 13,00 hodin, ale on je unavenej už tak od těch půl 11 a co s ním mám dělat? Když ho "pustím do volné přírody" 😀 😀 , tak se vzteká a fláká vším po zemi, no a jak píšeš, opravdu mi to trvá 2 hodiny, on tedy vždy zabere, ale co mě to stojí sil! 😎 Bych se na to 😀 😀 😀 Ale zkusím ho prostě dávat později 😉

martinka79
28. čer 2010

@anta Jani, hele s tím vztekem to znám Michal je taky na pěst.. 😝 tedy byl už je to celkem dobré a ten svůj vztek zvládá víc a líp... ale to bude a si moudrem... 🙂
vydrž.... a snad se to zvládne... 🙂 Pavli jj od září bude tvrdě maskat a dočítat vás až odpoledne jééééééééééé to bude švanda jak vám budu závidět... 😀 😀

martinka79
28. čer 2010

Jani já bych ho déle nedávala spíš kldině koem té půl jedenácté a šup pelech škrtidlo a spánek 😀

martinka79
28. čer 2010

jinbak už mám nervy napochodu,ale musím hrát hrdinu... kvůli Nikolce se o ni budu bát a jak plakat... 😢