Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
19. srp 2010

Já ještě hodinu, pak mám hodinu odpočinek a už aby bylo 6. A frrr domů. mm už bude v práci tak stihnu něco poklidit a potom odpadnu. tak uvidíme jak to půjde 😉

anta
20. srp 2010

Ahoj holčinky, docela vám závidím, že jste občas bez těch dětí, to já bych taky přivítala 😉

martinka79
20. srp 2010

@anta Jani,je to fajn super...Mišáček je...super volali.... a nebrečel když se mnou volal... 😉 šel teď ke koňům... 😀 poslední den volna... 😀

martinka79
20. srp 2010

Nikolka už dobrý, smála se... 🙂 udejchá to, na chatě parta dobrá.... 🙂 neděle to bude raz dva...

martinka79
20. srp 2010

telefonám s moji maminou... všichni jsou zkrátka spokojeni...

anta
20. srp 2010

My byli venku, udělala jsem malou změnu v bytečku, koupila jsem závěs a hned jsem ho sama pověsila, tak snad táta bude spokojen 🙂

anta
20. srp 2010

Holky, teď zírám, Honzík si zabavil jednu židli od jídelního stolu, nechal si dát papání na talíř a prý, že "stolovat, stolovat" a papá sám, umí si jídlo napíchnout pěkně na vidličku a už se cpe a je spokojenej a já taky, že se normálně najím 😀 😀

anta
20. srp 2010

Přikládám pár foteček ze stolování 😉

e.k.t
autor
20. srp 2010

Jani no to je super šikulínek,

Joli je ještě pořád na dovolené a mně se tak stýská, ještě jí pořá není dobře a berou ji zuby, chuderu malou, ale zítra všichni frčí k mé babi a my s mm do práce místo oslavy, ale po noční si dáme jen kapku do oka a pojedeme se připojit a Joli si vyzvednout. hurá, v pondělí teda ještě bude u mm rodičů, máme oba noční a pak už bude výstavní týden, tak to bude divočina, ale spinkat bude doma a pak už je září a od 7 do 17 mám dovolenou a budeme pořád spolu s Joli už se fakt těšíííímmm 😀

e.k.t
autor
20. srp 2010

Právě jsme se dověděli že jsme večer zvaní na mecheche a já nejsem upravená a nemám co na sebe, to je masakr, ale těším se

anta
20. srp 2010

Hároš mi teď vytvrdl, chudák od půl druhý říkal, že pinkat, ale to ještě dvakrát vylezl a pokaždý, že pinkat a najednou koukám, že nekouká, ale chrní, ráno vstával v sedm 😉
Evi, jé to si užijete, máte se 😉

e.k.t
autor
20. srp 2010

no Jani aspoň ze chrníčkuje, já honem peru a snažím se tady ještě něco udělat, přijedeme o půlnoci a zítra oba na noc, tak hoří termín 😀

martinka79
20. srp 2010

čusík já byla na prochajdě a u kamarádky... 😀 a pootm s MM na nákupek zítra máme oslavu u sousedů a... a návrat půlky rodiny. 🙂
Jani, Honzík si to umí zařídit...
Evi užijte si večer. právě v radiu hlásili havarku tří aut... u vás u Holic tak jsme si vzpoměla.

martinka79
20. srp 2010

ahojky holky musím si vám postěžovat. Nikolka chce jet ještě na prázdniny k babi-tchýni... proti tomu nic nemám, ale moji rodiče přijedou zítra s Míšou z dovolené a Nikolka skládá zk až v neděli. mamina tu čekat nemů do neděle- nechce spěchá domů... tak nemáme jak Nikol odvézt jedině na otočku sama já v pondělí.. a tak dnes doveze tchýni tchán autem protože jede jede pro jednoho pána na letiště do Prahy... tchýně tu bude až do pondělí ráda, kdy je s Nikol odvezu na vlak... do Kolína.
Probblém je v tom, že zítra jsme pozvaní na tu oslavu k sousedům, už jendou mi ji překazila... přijela. ona totiž nesnáším když s někým i třeba přes plot mluvím když je tu ONa... musím max. sedět a či se jí věnovat... as tchám mi do telefonu řekne budeš se po ni starat a obskakovat ji viď... 😠 😠 😠 mě tak zkazili náladu. vy jineznáte, ale ona je na děti hodná, ale stále rtemcá a mluví a stěžuje si... pesimista hadr a kritik....
Míšo máš tadyle DVD a Míšo proč jsi dávno neudělal toto. nóooooooo to se někdo má.... a nebo to je hroznž.. blabla bla... a nechá se vyloženě obskakovat. já se asi zblázním do pondělí... 😝 si dám panáka slivovice a bude. díky za vyslyšení....

anta
20. srp 2010

Ajaj, Marti, to je na pytel, chápu, že to štve, ježiš a ona jako není samostatná trochu či co? To vám leze za prdelí neustále a říct se jí nějak nic nedá ju? Tak to musí být úža tchýňa a co jet na Macochu jí vyvětrat trochu do hlubiny? 😀 😀 😀

anta
20. srp 2010

Teď tady s tátou Honzík hraje blbou hru, táta má vycpaný břicho plyšovým balónem a Honzík proti němu běhá a do toho břicha naráží, je to normální? 😀 😀 😀

anta
20. srp 2010

Teď si vyměnili břicha, je vycpaný tentokrát Honzík - berte to jako sportovní komentář 😀 😀 Ptala jsem se jich, kdo vyhrál, Honzík říká, že táta 😀 😀 😀 Sice nevím, co vyhrává, ale to nevadí 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
21. srp 2010

Ahojky, Masrti jezdili jsme busem a jsme v pořádku

večer byl pohodový pokec super, a v yneslo mi to kadeřníka za 1000, mm málem oplachovali 😀 😀 😀

mám přelívek, prostříháno a vyžehleno - teda vlasy 😀 😀

martinka79
21. srp 2010

@e.k.t Evi foto foto...
Jani dobré hry...
No s tchýní to je prostě tak ona je jink úžasná hlídavá a tak, ale někdy mě sere...
mám vařeno a vše připraveno pro Moje rodiče a Mišánka... tchýně seděla a ani nes)cekla nechceš pomoc??????? 😀 😀 😀 děkuji nechci jsem si řekla sama-. 😀 😝
Jani ty hry jsou bezva důležité je, že honzík uméí prohrávat... 😀 😀 😀 užijte si víkend holčičky ozvu se zase...

e.k.t
autor
21. srp 2010

@martinka79
tak jsem vymobilovaná 😀 😀

anta
21. srp 2010

Ahoj holčinky, dnes bylo s Honzulínem vcelku peklo, ale vzhledem k tomu, že jsem nebyla doma, tak mi to je jedno 😀 😀
Evi pěkné, fakt 😉

e.k.t
autor
22. srp 2010

jen pořád rozchlupené a přeliv taky není moc vidět

anta
22. srp 2010

Ahoj holčinky, tak jsem byla v obchodě s Honzulínem a našla jsem u košíků padesátikorunu, no to potěší 😀 😀 Jinak Honzík vážně stoluje sám a dneska jsem mu nahmatala druhou pětku - vlevo dole, taky je to pan příjemný, jak jinak 😉

anta
22. srp 2010

A další novinka, dneska na mě Honzík zaráčkoval "dobrrrrrýýý" 🙂

e.k.t
autor
23. srp 2010

Ahojky

Jani supééérrrrr, Martinka bojuje a u nás to v 9 vypadá takto 😉

foceno mobilem, posláno na fcb auloženo do nb a pak sem 😀 😀 😀

anta
23. srp 2010

Evi, to se mi moc líbí 😉

e.k.t
autor
23. srp 2010

no nám už míň, ve 3:30 pruda a pak v 5 že medicínku potom zlobila a hysterčila a po 7 usla a nechtělo se jí vstávat a to jsme museli ještě čurat do ampulky a jít na ko k dr. 😝 😖 😠

nakonec dobrý, už bez atb, zato já sotva dolezla domů a když jsem se změřila tak cukr jen 2,5 docela solidní hypoglykemie 😝 😝 a to mi bylo fakt zle, málem jsem si musela volat aro, trvalo dost dlouho než zabrala přeslazená limonáda. já se nějak nestihla nasnídat a takto to dopadlo. už dobrý po limči 8,2 což je i dost, teď ještě řízek se swalátem, tak jsem za hodinu po obědě zvědavá

anta
23. srp 2010

No Honzík nám taky zase začal vstávat na šestou, už dostal sprdunk, protože si jako myslel, že máma kvůli němu nebude obědvat, tak jsem mu vysvětlila, kdo tady určuje pravidla a hranice 😀 A už se cítíš líp? 😕

e.k.t
autor
23. srp 2010

jj jak se cukr srovnal tak pohoda, za hodinu se přeměřím, když je cukr vyšší tak to není tak nebezpečné jako když je fakt menší. to je o bezvědomí, nebo pád a to je hnus.

anta
23. srp 2010

No to je děsný, ale nestává se ti to nějak často, ne? To musí být teda nepříjemný, ty na to bereš nějaké léky? Honzík občas tak prudí, že bych sebou sekla už na protest 😅 Teď si vzal trubici od luxu a luxuje tady, tak jsem mu řekla, že si od něj dávám na chvíli oraz, už mě unavil 😀 😀