Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
15. zář 2010

Pavli, mně Honzík skoro už nespí přes den, což je teda docela záhul. Taky si říkám, že se bojím, aby jednou nezapadl do špatné party, máme tady v bloku vchod, kde se slízají feťáci, věčně jsou tam policajti, takže máme drogy nadosah, kluk od nás z baráku, je mu tak 13 let chlastá pivo a potkávám ho s cigárem v hubě věčně 😝

paolin
15. zář 2010

to je masakr..to nespaní i to kouření. každej si řekně, že na děti rodiče nemají čas. no nemají...v hokně do 5ti minimálně, domů vyřízení na šestou..honem domácnost, povinnosti, děti..kdo by stíhal, že ☹ je to divnej svět. uhoníme se navzájem...

e.k.t
autor
15. zář 2010

tak s Joluš zatím dobrý, teď skládá puzzle

anta
15. zář 2010

Evi, nemá náhodou Joli sváteček? Jestli joooo, tak samozřejmě pusana od tetky a kámoše Honzíka! 😉

e.k.t
autor
15. zář 2010

jj ale dává nám ho vyžrat 😝 prudí a zlobí 😔 ,
dostala zimní kalhoty, tepláky pyžamo puzzle brumíka s pexesem 😉 to bylo spokojenosti 😀

anta
15. zář 2010

Jé, Evi, to znám, u nás jakmile je nějaké výroč nebo když mu třeba koupím nové autíčkoí, tak nám to Honza dává taky vyžrat, hrozný, fakt 😀 😀 😀

e.k.t
autor
15. zář 2010

teď je to mazli klíště kolem krku 😀

martinka79
15. zář 2010

čusík holky, Jolanko vše nej nej od nás z Chráštiprd. 🙂

martinka79
15. zář 2010

VYKUPANÁ DĚTI SPÍ, JÁ ÚPLNĚ KO. HOLKY fatk je to hektické, ale od příštího týdne to bude snad lepší.
Míša jede zítra s Mišáčkem na vysočinu a nechá prdelínka u sestry...dnes byl v Mš dopo s tatinem a on ho nemohl ze školky dostat... 😀

e.k.t
autor
16. zář 2010

Ahojky, dnes zatím Joli v průměru, v lidlu začala zkoušet brikule, napomenula jsem nepomohlo tak jsem žekla jak chceš va zafrčela jsem jukat za roh co bude a hned bylo maminko já už jsem hodná maminko vidíš, no publikum se málem rozesmálo, naštěstí to vesměs byly maminy tak plně chápaly co se děje 😀 😀 😀

e.k.t
autor
16. zář 2010

před chvílí byla naše zlobice na zakousnutí jak moc prudila 😝

paolin
16. zář 2010

je to ale prča s lumpíky!
Evi, dobře jsi udělala 🙂
Marti, ty si odpočni!
tátu máme v Blavě na školeníčku, ale odpo by se měl vracet. já jsem nějaká nachlazená, tak honem cpát vitamínky a spol 😉

e.k.t
autor
16. zář 2010

tak Joli umřela její televize, tak je to na ... tak jsem přemluvila praděda notebooka z roku 2001 aby se probudil, a vzal na milost cd s povídáním jmenuje se to Kačemka jde do čkoly od čejkabandu a je to moc pěkné, Joli zalezla do postele a pěkně poslouchá, občas říkanka a občas písnička, moc pěkné cd 😉

e.k.t
autor
16. zář 2010

tak naše čuně se šlo vyčůrat do nočníku, super a pak blééééé hodila bobky tátovi do postele 😠 😝 😝

e.k.t
autor
16. zář 2010

týýý joooo ta nevím jak ji nazvat to uklizewné místo v posteli šla počurat no obávám se že ji dnes dobiju až nás to bude obě mrzet 😠 😠 😠

anta
16. zář 2010

Ajaj, Joli prudí, Evi, myslím na tebe a věřím, že ji nedobiješ 😅 😅 Dala bych Joli hadr, aby si to utřela, Honza to musí dělat taky, když něco rozleje či počůrá, to se nedá nic dělat 😉 . Ahoj holčinky moje, dnes jsem z papíru vyráběla opět něco, Tentokrát přišla řada na vysavač 😀 Honzík dnes vstával již ve čtvrt na sedm, tak si to asi dovedete představit, jak je unavenej a spát ne ne, ráno mě vyprudil tak, že jsem mu řekla, že ještě jednou tohle na mě zkusí, tak mu seženu chůvu, ať si to vyžere taky někdo jiný 😀 😀 😀 A přesně jako Joli, už hodný už hodný 😀 😀

e.k.t
autor
16. zář 2010

tak abych neklesala na duchu pročůrala i svou postel 😝 tak jsem ji s výčitkama převlíkla a šla jsem raději pryč, bordel už neuklízím, fakt mne to neba 😝 😔

anta
16. zář 2010

Tak kuk na umělecké dílo. 😉

anta
16. zář 2010

No teda Evi, to je síla toto a proč to dělá? Není nějaká naprdlá nebo něco?

e.k.t
autor
16. zář 2010

no to fakt teda netuším a normální to fakt není ☹ jestli na ni něco leze či co, asi jsem moc dlouho doma, do práce jdu až v pondělí ☹

anta
16. zář 2010

Evi, jako že by jsi jí vadila nebo co? To snad ne? Třeba jsi jí něco zakázala či třeba něco nesplnila a potvůrka si to pamatuje, mě napadlo 😎 To je fakt divný 😒

anta
16. zář 2010

Evi a s tím dlouho doma, co mám říkat já? Jsem s klukem prakticky pořád, že jo.

e.k.t
autor
16. zář 2010

no ostatním to nedělá, teď ještě slezla z nočníku a bobek do kalhotek. navíc ani nechce jíst jen suchý chléb, omáčku bere obloukem, ale začíná soplit a kašlat, tak jí je asi fakt blbě, ale nechce ani mazli, fakt je divná a já taky už nemám sílu ani jí nadávat ani nic jen bych brečela. ale to bude z cukru 😝

e.k.t
autor
16. zář 2010

tak nechci vědět kolik jsem měla cukru teda asi fakt nebezpečně málo, protože po dvou velkých pralinkách 6,1 není nic moc když na lačno bylo 6,2, ach jo 😝

anta
16. zář 2010

Evi, to znám, když se to sere, tak se to sere všechno, jojo, tak vydrž holka, ono se z toho něco vyvrbí 😒 Papa a sílu.

e.k.t
autor
16. zář 2010

Díky Jani, dostala stoptussin, nurofen a juice a po půl hodině je veselejší a i na záchůdek chodí, tak asi fakt nějaké bolení 😝 kdo ví jestli ji nebolelo bříško když toho tolik vybobkovala

e.k.t
autor
16. zář 2010

😉 tak už hodinu chrní a já se konečně naobědvala 😀 😀

e.k.t
autor
16. zář 2010

tak po spaní jen mlíčko a čaj a juice, a rýma proudem, tak už snad bude dobře 😉

anta
16. zář 2010

Tak Evi, jak vypadá marodka jedna? 😉

e.k.t
autor
16. zář 2010

řádí jako za mlada 😀 😀