Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

dite1
12. říj 2010

a Jani jakto ze ti nejezdi tatka z prace??? To se mu tam tolik libi?

anta
12. říj 2010

No tak ve finále na mě dítě hodilo šavli, taky dobrý 😝 Teploměr mi jde jakože nejde, to mám teda radost, tak uvidím zítra 😒

anta
12. říj 2010

@dite1 - čusky fusky, tebe jsem neviděla ani nepamatuju, áááále manžel šel do hospody 😒

paolin
12. říj 2010

Jani, nekecej..teplota a zvracení? doprdky, co se to děje!

anta
12. říj 2010

Pavli, zdálo se mi, že hoří, teploměr máme bez pardonu na hovno, i tak jsem to zkoušela a nic mi to nenaměřilo 😠 Pak hodil tu šavli a teď mi před spaním odmítl i mlíko - úplně, tak nevím, co se děje ☹

anta
12. říj 2010

Tak dítě usnulo, uvidíme, co bude, ony ve větru lítají různé viráky, ráno je zima a odpoledne zas teplo, tak se ničemu nedivím 😲

anta
12. říj 2010

Mám pro vás příběh z dnešního dne: Dnes jsme byli venku a Honzík předvedl pěknou diskošku pro důchodce na lavičkách - byla to taková diskotéka pro starší a pokročilé 😀 😀 ODS měla tady v Kladně sraz a hrála tam muzika nahlas, tak si hodil škrpálem a div že mu netleskali 😀 😀 Příště si to nechám zaplatit 😀 😀 Je fakt, že odpoledne už to poněkud nestálo za nic, protože včera byl taky unavený a přes den opět nespal, tak mu to asi dává zabrat a co vám budu povídat, mně teda ale kurňa taky 🙄 😒

martinka79
12. říj 2010

Ahojky holčičky.
@anta Jani, že by emoc...? uvidíš co z teho bude, neplakej holka moje ale neboj ono to bude Ok, pláč je sice dobrý,a le nic nám nevyřeší.. ho´d se doklidu hned jak dojde tatin domů, relaxuj a čti nějaké zábavné knihy.

@paolin Pavli ty fakt nemáš holka klid kdo tě tak trestá nebo zkouší?? no to by mě zajímalo.. drž se beruško a jez nejen kcolu a čokošku,a le i jídlo, knedlík , svíčkovou. řekni mamině a´ti navaří a pomůže hergot jedny babičky....

posílám vám moc moc energie ikdyž jí sama moc nemáma, le zatím vše zvládáme dobře. já táhla mega tašku nákupu...busem čož pobavilo všechny přítomné od autobusáků a všech mých známích ,co mě v Brodě potkávali... 😀 😀 já, ale nezahálela a k mega tašce jsme zaběhla do sekáče a nakoupila prima kousky oblečků pak tradá s domů s Nikolku a ještě jendou holčičkou a por Míšu k sousedce a pak dpma uklidit udělat nějak věci, veča zahnat děti a šup k PC...
no a M9ša ta si žije jaksi pohoda klíked...
Evik jak by smet tak to má být a mě hučí pračka jestli se pos.... tak jí vyhodím z okna na ulici a budu prát v ruce.... zase ji musím přemlouvat potvoru jednu a´t mě neopouští mrcha jedna nevěrná nevděčná... 😀 😀 😀

tak jdu hodit plaváčka na sedačku páček a mysím na vás i v práci fakt věřte mi....

martinka79
12. říj 2010

@anta jo tvůj příběh super... už ho vidím prdelku...

anta
12. říj 2010

Ahoj Marti, budeš se divit, ale mě to pouštění slziček vážně dost pomohlo 🙂 , nabrala jsem nových sil na odpoledne, ale i tak jsem zdrchaná, takže jdu hajat 😉 Dobrou noc 🙂

paolin
13. říj 2010

ahoj holky! tak pokračujeme v krasojízdě. Vítek má oboustranný zánět středního ucha. ráno jsem byli na ORL a bylo píchando. a to mi už přišel Vítek v poho.. naštěstí je tu pořád moje mamka. odpo jde už domů, ale i tak supr. si ze mě ten nahóře dělá už prču 😉

dite1
13. říj 2010

Ahojda!! Jo tobe se to rekne Marti, v pohode, pred hodkou jsem v stavalaa hodku musim pro Honzika. Nemam vubec cas si sednout k netu, jen ocas volam mamce pres msn aby videla Honzika a pak jsme porad v jednom kole.Koupili jsme toitiz konecne pozemek a zaciname stavet. A aby Honzajs nebyl s nami poad po kramech tak jednou se jde k babicce a pak si jedeme hrat at ven nebo domu. Uz aby byla dovca, nechame tu tatku samotnyho at si s barackem poradi no a mi huraaaaa do cech!!!!! Treba se i uvidime Jani....!
Jinak Honzik dobry az na nejaky mensi nastydnuti, zvraceni, teploty a tak. Ale posledne jsem mela strach, mel 40 teploty a byl jak omamenej, ale za dva dny dobry. Uz konecne chodi na nocnik, ale nejradeji ma zachod pro dospeli, ale musi se drzet a vcera me i dokazal ze zachodu pocurat a mel z toho obrovskou radost!!!! 😒

dite1
13. říj 2010

@paolin ty jo si dokazu predstavit chudaka jak plakal, jeste do dnes di pamatuj, jak mi pichali ucho. Je to nesmazatelna vzpominka

dite1
13. říj 2010

posilam par fotek 🙂

anta
13. říj 2010

Ahojky, vůbec jsem neměla čas se zde vokázat, Honzík dnes vstával 5,50 no fuj, to mi vyrazil dech a do večera jsem se opět nezastavila 😖 Rozhodla jsem se, že musím začít trochu doma zase vládnout a vychovávat hároše, nějak mi přerůstá z ničeho nic přes plešku ééé hlavu, tak s tím dneska teda skončil, mm o tom ví a též se podřídí 😉
Míšo - krásné fotečky 😉 Honzík je dost velký a vočadla má jak zrcadla 😀

e.k.t
autor
13. říj 2010

ahojky berrušky i Míšo, je to super že se daqří, fotečky krásné. Já dorazila po noční v deset, v jedenáct jsem šla sát a vylezla jsem po čtvrté, tak dobrý 😉 ,

e.k.t
autor
13. říj 2010

Jani tak pevnou ruku eee vůli 😀 😀 😀

anta
13. říj 2010

Evi, ono není třeba Honzíka naštěstí nijak bít, co jsem tak zjistila, ale výchova nastane a vezmu to i s mm rovnou 😀 😀 😀

e.k.t
autor
13. říj 2010

já myslela ruku na tm hi hi hi 😉

anta
13. říj 2010

No tu si nechám vyztužit ocelí 🙂 😉

martinka79
13. říj 2010

čusík holky, Tak tedy je to nářez, Janča je holka silná,a le chupu tě Jani nemysli taky mi nebývá veselando. Pavlůi tebe moc moc lituji fakt posílám energii...
eviku ty se šikula a tak vládneš pohodu a klidem viď...
Míšo no vím, že to nemáš snadné a já to znám a stavba fůůůůůůůůůůj to mi nepřipomínej.
Já dnes dopoledne zjistila, že v 15:30mám školení- seminářek... a nikdo mi nedal vědět a co děti a pes??? no nic domů busem Nikolku zaúkolovat a tradá pro Mišáka a dát ho hlídat milionové kolegyni apak mě odvezla i domů... moc jsme jí vděčná a nakonec z naše ped. sboru jsme tam byla sama a pak dorazila zástupkyně. dva kolegové co nemají už malé děti hodili áčko tak to mě poser pes... nebo raději NE.
já tedy tento týden děti tak jako nějak osrajdovávám, že mi je z toho ouzko,a le co mohu.... zase se jim věnují druzí a večer míváme prima mazleníčko....
Zítra konečně snad budu doma v 14hod bud mít klid nebo se už nevidím... aco více??? nic jdu dovytírrat dám si štamprdlika a pak něco do práce hurá na kutě...
mysdlím na vás děvčátka i na vše drobky. 🙂

e.k.t
autor
13. říj 2010

@martinka79

Marti to je teda nářez, nakonec my víme že jsi šikulka a mooooc ti fandíme 😉

Joli právě raději bude ještě tlačit bramborovou kaši než zoubky a spinkat, jo a vykukuje špička poslední pětečky 😀 😀 😀 takže nic nic nic a potom fíííháááá 😀 😉

martinka79
13. říj 2010

@e.k.t tak to si dala šup šup zoubky ven, já mám hotov napíšu dna maily a hurá na kutě mám toho plno a bolí mě celý človíček... páček

e.k.t
autor
13. říj 2010

pá pá dobrou s kobrou, naše kobra už má vyčištěné klofáky a leží v posteli, sice spát nee ale je v betli a to je hlavní 😉

dite1
14. říj 2010

Cauvejs tak pred chvilkou jsem se vratila z prace a uz lezim v posteli. ;este zitra a pak konecne volno!!! Ale dva dny rychle utecou. Jani ja mam taky s Honzikem problemy s'poslouchanim. Vubec mrcha neposloucha dela si co chce a s'bitim jsem zjistila ze to taky nema cenu. Uz nevim jak na nej, kout je taky k nicemu a jeste k tomu tam chodi sam. Hlavne kdyz si pro nej jde do cekarny doktor, tak radsi rekne ze pujde do kouta.
Tak fakt nevim co s'nim. Koukam, ze se mi sem vkladaji apostrofy, pisu z telefonu.
Poradte jak na nej na rostaka. Zatim dobrou noc nebo spis ranko?

anta
14. říj 2010

Ahoj holčinky, Honzík opět vstával strašně brzy, vůbec nevím, čím to je, ale není to nic moc 😉

paolin
14. říj 2010

ahojky! tak u nás se taky vstávalo brzy. noc byla na prdlačku. Adam pořád poplakával. netuším, co se děje. že by mu chyběl táta? Vítek už je naštěstí lepší, zato já pomalu ale jistě odpadávám 😉

anta
14. říj 2010

Já jsme zavedla tvrdší režim pro Honzu a zmeťour si pamatuje, proč mě včera fakt už naprdl 😉

e.k.t
autor
14. říj 2010

Míšo u nás zatím docela funguje ukázat vařeku, někdy - výjimečně ji i použijeme, ale to stačí jednou za dlouho, pak si chvíli pamatuje jak chutná, teď se drží stačí křičet, ha ha jsem asi hyysterka. ale mmentálně to funguje, něco málo totiž už pochopí vysvětlením, teda taky spíš výjimečně 😉

anta
14. říj 2010

No Honzík se opět vztekal, tak jsem ho srovnala, vyhodila jsem ho do pokoje, nechtěl potvůrka jít, tak se raději zklidnil a když se zklidnil, tak jsem vysvětlila, o co jde. Asi jsem mu moc v posledních dnech popustila uzdu a on toho začal zneužívat, najednou začal tatánkovat, tak jsem se rozhodla, že to zase půjde po mém, neusiluji o moc, ale musí dodržovat určité hranice a ty jsem zase nastavila zpátky a to, že chce tatínka už se tzv. lekat nehodlám 😝 😉