Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
26. říj 2010

Jani ty jsi šikulka, já teprve poznávám tvořeníčko, ale už jsem pomalu začala 😉

paolin
26. říj 2010

Jani, to je supéér 😀 jukla jsem na fotečky 😉

paolin
26. říj 2010

Evi, nějaký výtvor vyfoť a hoď do albika 🙂

paolin
26. říj 2010

naše dítě taky tvoří...fixama, voskovkama...po zdi nebo po zemi.. lump! a ten starší taky, že nechává neuklizeno!

anta
26. říj 2010

Tak jsem lupla nějaké fotečky do albíčka, ať to taky vidíte 🙂

e.k.t
autor
27. říj 2010

@paolin

tak se snažím, třeba se to načte, ještě něco je v mobilu a teda na fcb

anta
27. říj 2010

Evičko, no to je pěkný a vypadá to jako od profíka, fakt super, jsi šikovná na ručičky, tak si je pusinkuj. Jojo, zlaté české ručičky 🙂 😉

anta
27. říj 2010

Jo a Jolinka je suprově kudrnatá, malá pomocnice a andílek 🙂

martinka79
27. říj 2010

ahijky holky, evi super výtvorky... Gratuluji ke zkuškám. jste šikulové oba dva... 🙂 🙂
Jolanka ať je brzy Ok... a zase se směje.
U nás jsme nastydlý oba dva Mišák i já.. tak se dnes nevhrabeme nikam.... a budeme vegetit doma.
Nikolka odjela na soustředění chudinka malá tak to tam snad ustojí... 😉 v neděli pojedem pro ni.
Jani taky jsi šikula tvořivá... a Honzík to je lumpík jak má klučina být to znám a jak se rozmlouvá šikula... 😉 😉
Pavli u vás se tvoří to je taky plodné, neboj ono je to přejde... 😉

martinka79
27. říj 2010

@e.k.t evi co to máš za ty zažehlovací korálky?? 🙂

martinka79
27. říj 2010

pádím to tu trochu uklidit...

many
27. říj 2010

ahojky holky 🙂
téééda vy jste šikulky 🙂 to bych taky měla něco začít tvořit 😀 já zatím jen s Ladíkem kreslím 🙂 ale taky si furt říkám, že půjdeme rychle do parku na listí, dokud tam nějaký je a budeme barit a tiskat na papír 😀 ale to zatím furt jen říkám 😀 😀 😀

many
27. říj 2010

no zachvíli popádím ven, je tam teda náádherně, čekám furt až mi zase uschne palice 🙂 a už pomalu schne,takže se pomalu budeme chystat 🙂 nechte si dařit a ještě se tu dnes určo ukážu 🙂 tatin jede večer na Deep Purple 🙂 tak budeme samotinkaní 🙂 zatím pááááá

martinka79
27. říj 2010

@many jé ten se má viď ale neva bude ti to pak vyprávět. venku si to užjte my nejvíce modelujeme a vaříme... a jinak stříhání alepení no to je taky zábava...

martinka79
27. říj 2010

dovaříme a půjdem asi hajat sicemám hromadu žehlení, ale lehnu si s míšákem...

anta
27. říj 2010

My byli venku, je tam slušná zimina, ale Honzík dostal už zimní kalhoty a byl mooooc spokojenej a já taky 🙂

martinka79
27. říj 2010

taky je budud muset vyhrabat i když tu mám šuštky s flaušem a to by mu mohlo stačit..

paolin
27. říj 2010

ahojda holky! u nás je taky kosa. ale sluníčko. byli jsme na kontrole na ORL. Vítek má bubínky vpáčené, tak má žvýkat a nafukovat balonky 😀 jinak to bylo strašný... byli jak šílení. lítala jsem za nimi, jak trotlík 😠

martinka79
27. říj 2010

@paolin Palvi, ale zlvádla jsi to dej si za to odměnu... třeba čokošku. 🙂

paolin
27. říj 2010

Marti dám 😉 odpo má přijít na chvilinku mamka. tak si alespoň v klidu nakoupím 😉

paolin
27. říj 2010

Marti, jak vám je?

martinka79
27. říj 2010

@paolin Pavli, mně je lépe. Míša má rýmu a trochu chrapot a kašel tak dnes budeme doma i když mě ukecává na ven na bagr..., ale nevím nevím...

martinka79
27. říj 2010

jdu uložit divocha nahoru...
pak si dám kávu

paolin
27. říj 2010

Adam spí. Dám si oběd a budu se věnovat Vítkovi.

martinka79
27. říj 2010

@paolin Pavli tak to je prima, mě prdelín neusnul

anta
27. říj 2010

Marti, nezoufej, my taky nespíme 😉

martinka79
27. říj 2010

Jani to je viď, já sice nijak nezoufala, ale říkala jsem si aspoň se mu uleví a ono prd, potvůrce.

anta
27. říj 2010

To víš, my za chvíli jdeme do zimy, panč hároš má kruhy až na prdce 😀

martinka79
27. říj 2010

teď vytuhl na kčesle se svačinou

martinka79
27. říj 2010

spáč