Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
27. říj 2010

ahojky holky 🙂
tak my jsme vyprocházkovaní a vyspinkaní 🙂 a zase kreslíme 😀 nebo spíš synek 😀
venku je fakt bombasticky a jinak já Ladíkovi zatím dávám furt punčochy a rifle nebo mandžestry, zateplený zatím ne, čekám na větší kosu 😀 zima mu být určo nemůže, já mám jen rifle a je mi teplo 🙂

many
27. říj 2010

jinak zateplený mám jen jedny a oteplováky taky 😀 se pak možná po něčem ještě juknu 😉

many
27. říj 2010

kurňa blbne mi net :-/ furt se chci mrknout na toho spáče 🙂 a nezobrazují se mi zase fotky, tak zachvíli no 😒

many
27. říj 2010

jééé bobánek 🙂 jak se mu chrní 🙂 my když nejdeme po obídku spát, tak to u nás tak taky dopadá 🙂 ale většinou kolem té 17.00 😀

martinka79
27. říj 2010

@many já míšovi taky dávám jen punčochy kalhoty,m ale ven když si hraje u domu tak šustky...

martinka79
27. říj 2010

kouknětě se to su chci pořídt ovšem MM remptá znamená to kopnout do podlahy a udělat přívod vzduchu a tak a ... uviíme jak to dopadne, ale ne letos... to už je zima...

many
27. říj 2010

mám tu mamku, pak juknu 😉

anta
27. říj 2010

Marti, dobrá fotka 😀 😀 Začínám být grogy z kluka. Chodíme odpoledne ven, aby se prospal, ale co on pořád teď před tím usnutím vyvádí, to je samý "já chci domů, pojedeme tam a tam, já chci, já nechci" no fakt je na přes prdel teda 😠 Už je to fakt jak za trest ty procházky s ním, vždycky si vymyslí nějakou krávovinu, o které ví, že mu ji nedovolím a pak řve, že? 😠

anta
27. říj 2010

@martinka79 - hmmmm pěkný 😉 , já chci taky, ale do paneláku asi ne 😀 😀 😀 Přemýšlím, jak vytopit koupelnu, je to děs se v ní v zimě koupat, protože tam není žádné oteplení a je to dost nepříjemné vylézt z vany a mrznout, čím by se to dalo řešit? 😉

many
27. říj 2010

táák jsem tu 🙂 už i tatin nás opustil a jel na lepší 😀 tak jdu vás dočíst 🙂

many
27. říj 2010

Jani taky v koupelce nemáme topení, tak jsme si koupili přímotop a je to fine, hned je teploučko 🙂 stál kolem 1000,-

many
27. říj 2010

jééééééééééé Marti no to je nááádhera 🙂 to by se mi líbilo 😀

many
27. říj 2010

Jani ty ho dáváš do kočárku spát ? Nebo chodí až odpoledne později ?

many
27. říj 2010

no kde jste kdo 😉

paolin
27. říj 2010

my jsme tu 😀 my máme v koupelně podlahový vytápění a mnnnnnnňňáááám 😉
ale krbíček...to je jiný žrádýlko 😉
venku bylo prima. tedy až na poštu a jednu krávu v obchodě.. Mirek dorazil už ve 3! no kdyby něco sakrýš řekl, mohla jsem si domluvit třeba kosmetiku nebo tak 😒 já nevím, čím ti chlapi myslí 😉 😉

martinka79
27. říj 2010

Jani hele přímotop a nebo bych pod dlažbu dala tu podlahovku ten rošt.. co zapneš do eletriky je to super dávají to lidi všude kde mají pocit, že je pořřeba dohřívat prostor... 😀 jj těším se až si to koupíme a nebudeme muset ankonec kopat MM to pořádně nastudovat aje klid... jen ta cena se mu nezdá bral by tak do 40tis.. 😀 😀
já byla napoště si pro zrušení rodičáku...

martinka79
27. říj 2010

@paolin chloapy nemyslí a kdyby jsi včera sledovala na primě ten pořad jak hádají... odpovědi byl tam Uzel a tento tam vyprávěl, že proč žena neříká rovnou co potřebuje a co ji trápí a néé bude důležitý den.. blabla... prý máme výroční a chci kytku.... 😀 😀 a hlavně při´d včas a nepracuj... 😀 😀 😀

many
27. říj 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

many
27. říj 2010

Pavli tak já mám výhodu v tom, že mně kosmetička a kadeřnice chodí domů , když potřebuju 🙂

martinka79
27. říj 2010

@many tak kadeřnice taky o, ale kosmetika u mě taky průser ale vidím to, že začnu chodit kousek od košly a našla jsme konešně paní na manikuru

many
27. říj 2010

no já mám kámošky co to dělají a ty chodí si ještě rády přivydělat někam domů, takže tak, jinak od kosmetičky nic nepotřebuju , jen vytrhat a nabarvit oboči 🙂 jinak ho mám jak vyblutý zelí 😀 a manikůru už neeee, ozkoušela jsem ty nehtíky a moc nedržely,... a nevýhoda byla, že taky v nich šlo prd něco zvednout, sebrat,... 😀

many
27. říj 2010

ještě bych tak brala nějakou kámošku co by byla doktorka 😀 že bysme chodili k ní a Ladík neměl hrůzu pak z doktorek 😀

many
27. říj 2010

co děláte 😉 koupete, vaříte,......uklízíte 😉 já se nudím 🙂 no čeká mě ale vysávání 😀 ještě počká hoďku 😀 třeba 😀 no budu jíst očima na primě 😀

many
27. říj 2010

@paolin - kurňa to máte v koupelce pohodičku 🙂 no my tam máme už dlažbu, takže topení by pod to nehrozilo 😀 ale přímotop je super a na tu chvilku na koupání stačí naštěstí 🙂

paolin
27. říj 2010

čoveče Many, jak ty to děláš, že se nudíš? 😉
přímotop je supr. používám na přitápění po bytě. jinak podlahovku jsme dávali při rekonstrukci a moc doporučuji 😉

anta
27. říj 2010

Ahoj holčinky, nezlobte se, nemohla jsem tady s vámi být. MM se mnou pěkně vyběhl, zůstal v práci déle, "oplákavají" tam ředitele, který byl odejit a ani mi to nedal vědět, tak jsem tady pořád sama. Nahnala jsem ho až na pevnou linku, jinak bych nevěděla, že nepřijede domů ☹ Holky, je to hnusný, ale já už vážně uvažuju o rozvodu 😢

paolin
27. říj 2010

Jejda Jani! Neblbni...! ☹ Hele, co se týče chlapů, je otázka, zda si s jiným pomůžeš 😀

many
27. říj 2010

Pavli, tak v třípokojáči moc práce není 😀 a Ladík si hraje sám, takže tak 🙂 uvidíme až se narodí druhý 🙂 a Ladíkovi to snad zůstane a bude pořád takovej hodnej 😀

many
27. říj 2010

jéééé Jani to je mi líto ☹ teda ten by potřeboval pořádně za uši ☹